Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Dymy
0
@szkutnik91 Alemany król przecież.
0
@Rust_Cohle Nie
0
@MICHU_LOKU123 Raya-Trent,Cancelo,James,Perisić-Saka,Salah,Martinelli, Bailey-Haaland-Nunez Na ławce - Gazzaniga, Williams, Taylor, Murphy
0
@msmsms Leclerc, Sainz, Russell, Norris Hamilton
0
@tbas No z Liverpoolem to on był bardzo słaby akurat.
0
@Deviler To znaczy, że wypijesz po meczu?
3
@VamosRakieta Coutinho ładniej strzela z dystansu
0
@adi7adi8 Czyli Bernardo nie będzie bo De Jong zostanie. Można się rozejść.
0
@Eto'o9 R10 Te 80 milionów o których się mówi to powinny pójść na bramkarza, defensywnego pomocnika i prawego obrońcę a nie Bernardo.
2
@messi564 City, Liverpool, Chelsea, Arsenal, Tottenham
0
@Encore Cristiano Mentaldo
0
@FCB24 Kontrakt do 2023 i chodziły plotki, że nie przedłuży.
0
@Encore No agent chce transferu co by premie zgarnąć. Nic nowego :D
1
@VandaI I tak będzie grał. Tak samo było z Dembele. Chyba, że Xavi woli polegać na Pjaniciu, Nico albo Gavim to życzę mu powodzenia.
14
Chyba jedyny klub na świecie, który żąda obniżenia pensji piłkarza mimo zaległości. Oby został bez obniżenia pensji co by Laporcie zrobić na złość.
1
@ViscaBarca123 Jakiś wielki talent? Ma Barca czego żałować?
0
@Encore Patrząc na cenę to pewnie nie. Ajax już troche posprzedawał więc pewnie odejdzie za rok za mniejszą kwotę.
0
@Criss18Barca Mówi się jeszcze, że Kubera jest na celowniku Apatora. Chociaż jakoś średnio w to wierze bo Kubera i Zmarzlik to dobrzy kumple. Ciekawe kto za Michelsena.
62
Man Utd obcięło wszystkim piłkarzom pensje o 25% bo nie awansowali do Ligi Mistrzów a Frenkie zrobił to dobrowolnie w 2020.
0
@Firestone W sumie jak zostanie to Laporta będzie sam sobie winny. Trzeba było normalnie z nim pogadać o transferze/obniżce pensji a nie negocjować transfer za plecami zawodnika i wypuszczać jego kontrakt do mediów.
0
@Firestone Ej Frenkie weź odejdź bo mamy złe finanse. Co tam, że przyszli Raphinha, Lewy, zaraz Kounde i chcemy Bernardo. No weź odejdź.
0
@pioz123 Bastoni może
1
@Edoss Już oficjalnie w Utd. Szkoda bo jest kozakiem.
0
Koulibaly w Chelsea, De Ligt w Bayernie.
Jeśli Kounde ostatecznie pójdzie do Chelsea to jakiego ŚO widzicie w kadrze?
0
@Firestone Gnabry, Sane, Coman, Mane, Musiala, Muller. Dadzą radę. W obronie Davies, Pavard, Upamecano, Mazraoui, Hernandez. Imo prędzej obrona do wzmocnienia.
3
Muzyka u Romero jak z dobrego filmu akcji :D
10
@Encore To Laporta zrobił transfery z myślą że De Jong odejdzie a jak nie odejdzie to nie będzie można ich zarejestrować?
1
@Emhyr De Jong jak będzie chciał zostać to zostanie. Tak samo z Lewym tylko tam bardziej decyduje klub.
0
@Emhyr To w Barcelonie masz lepszą pogode, lepsze miasto, lige mistrzów, raczej lepsze pieniądze, nie zawsze pierwszy skład. Poza tym wygląda na to, że jego dziewczyna chce zostać. Za Chelsea jedyne co przemawia to lepszy trener :P