0

@Emhyr Powód braku transferu - nie posiadał DNA Barcelony

7

@Encore Ostatnia asysta w lutym a mamy zaraz koniec roku. Trochę słabo mu idzie.

0

@Rewolucja123 To po co nam 34 letni pomocnik pod którego wszystko trzeba ustawiać?

5

@Emhyr Po setce Maroka w doliczonym myślałem, że wyjdę z siebie xD

4

Tymczasem Neuer kończy sezon.


0

Raphinha już sprzedany?

1

@MateuszGotowka99 W faulowaniu co najwyżej. Jeśli chodzi o grę w piłkę to jeden z najsłabszych i to na całym boisku dzisiaj.

0

@Firestone Z takim słabym trenerem tryplet chcesz wygrywać? Nie no błagam.

0

@Emhyr To co Luczo na trenera Barcy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Firestone Przez nieudolność Hiszpanii.

1

@Janiama 3:2 dla Maroko

0

@Emhyr Kovac też miał wszystkich w peaku a nie potrafił ich wykorzystać.

0

@Emhyr Takiego co wygrał w piłce klubowej 6 trofeów w jednym sezonie grając świetny futbol? Ja bym chciał.

0

@Emhyr Chciałbym mieć takiego placka za trenera.

1

@Emhyr Flick od lipca w Barcelonie za terrorystę z kataru.

0

@Emhyr Co Kowal mówił?

7

@Gaz Nikt nie da za niego 100 milionów przecież.

0

@Rewolucja123 Eto`o troszeczke przestrzelił, że wygrają turniej :D

3

@Xpert77 Jak najbardziej na tak.

0

@patrykzmc2000 Szczerze to mi tego nie brakowało :D

0

Polska remis, Argentyna i Niemcy z porażkami. Jedynie Holandia że zwycięstwem. Nie jest to narazie turniej drużyn którym kibicuje xD

0

@Worny Potężny Eric Garcia wygryziony na stoperze przez środkowego pomocnika? Kto by pomyślał.

0

@Emhyr Mam nadzieję, że oglądasz czujnym okiem.

0

@patrykzmc2000 Będziesz mógł.

0

@Yoshi94 Dembele 1289 minut, Raphinha 865 minut, Ferran 751 minut, Ansu 700 minut. Synek Xaviego i tyle.

0

@tbas Masz już takiego w kadrze.

1

@masq No jeśli Xavi chce opierać atak na piłkarzu, który nie potrafi strzelać, podejmuje katastrofalne decyzje, kiwa się z powietrzem, dośrodkowuje w trybuny, nie zagrał nigdy dobrego meczu z poważnym rywalem to proszę bardzo. Tylko nie dziw się później, że gramy z United w Lidze Europy.

2

@Kessie Dramat.

9

@Firestone Chciał odejść bo brameczki w Lidze Mistrzów ważniejsze a teraz zwala na klub xD Niesamowity jest.

0

@Emhyr Liga Europy się zacznie w czwartki to jeszcze ci się znudzą mecze w niedzielę o 21 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?