Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Powód braku transferu - nie posiadał DNA Barcelony
7
@Encore Ostatnia asysta w lutym a mamy zaraz koniec roku. Trochę słabo mu idzie.
0
@Rewolucja123 To po co nam 34 letni pomocnik pod którego wszystko trzeba ustawiać?
5
@Emhyr Po setce Maroka w doliczonym myślałem, że wyjdę z siebie xD
4
Tymczasem Neuer kończy sezon.
0
Raphinha już sprzedany?
1
@MateuszGotowka99 W faulowaniu co najwyżej. Jeśli chodzi o grę w piłkę to jeden z najsłabszych i to na całym boisku dzisiaj.
0
@Firestone Z takim słabym trenerem tryplet chcesz wygrywać? Nie no błagam.
0
@Emhyr To co Luczo na trenera Barcy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Firestone Przez nieudolność Hiszpanii.
1
@Janiama 3:2 dla Maroko
0
@Emhyr Kovac też miał wszystkich w peaku a nie potrafił ich wykorzystać.
0
@Emhyr Takiego co wygrał w piłce klubowej 6 trofeów w jednym sezonie grając świetny futbol? Ja bym chciał.
0
@Emhyr Chciałbym mieć takiego placka za trenera.
1
@Emhyr Flick od lipca w Barcelonie za terrorystę z kataru.
0
@Emhyr Co Kowal mówił?
7
@Gaz Nikt nie da za niego 100 milionów przecież.
0
@Rewolucja123 Eto`o troszeczke przestrzelił, że wygrają turniej :D
3
@Xpert77 Jak najbardziej na tak.
0
@patrykzmc2000 Szczerze to mi tego nie brakowało :D
0
Polska remis, Argentyna i Niemcy z porażkami. Jedynie Holandia że zwycięstwem. Nie jest to narazie turniej drużyn którym kibicuje xD
0
@Worny Potężny Eric Garcia wygryziony na stoperze przez środkowego pomocnika? Kto by pomyślał.
0
@Emhyr Mam nadzieję, że oglądasz czujnym okiem.
0
@patrykzmc2000 Będziesz mógł.
0
@Yoshi94 Dembele 1289 minut, Raphinha 865 minut, Ferran 751 minut, Ansu 700 minut. Synek Xaviego i tyle.
0
@tbas Masz już takiego w kadrze.
1
@masq No jeśli Xavi chce opierać atak na piłkarzu, który nie potrafi strzelać, podejmuje katastrofalne decyzje, kiwa się z powietrzem, dośrodkowuje w trybuny, nie zagrał nigdy dobrego meczu z poważnym rywalem to proszę bardzo. Tylko nie dziw się później, że gramy z United w Lidze Europy.
2
@Kessie Dramat.
9
@Firestone Chciał odejść bo brameczki w Lidze Mistrzów ważniejsze a teraz zwala na klub xD Niesamowity jest.
0
@Emhyr Liga Europy się zacznie w czwartki to jeszcze ci się znudzą mecze w niedzielę o 21 :D