Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pt9 1g i 3a w jednym meczu przeciwko Bilbao a ludzie się zachowują jakby Dembele miał już 15/15 zrobione.
1
@PatrychoO Aktualnie to tylko o F1. Oglądałem o Bundeslidze ale przestałem odkąd pojawia się tam Wichniarek.
0
@Emhyr W pierwszym składzie Fabian Ruiz a na ławce Carlos Soler. Z czym do ludzi.
0
@arasz1819 Mi to nawet nie przeszkadza, że go nie ma.
0
@Rewolucja123 Ciekawe skoro uwielbiany przez niego piłkarz zrobił w tym sezonie mniej niż ten niby niepasujący i przepłacony.
0
@Rewolucja123 Do odejścia to powinien być Dembele.
35
Hej Garnacho ile straciliście z Liverpoolem?
Garnacho:
0
@Encore Szkoda, że Bruno nie wyleciał za symulkę i celowe popychanie sędziego :(
1
@hobart29
1
@Firestone Do Choroszczy. Na badania.
0
Nie sądziłem, że da się kogoś z reprezentacji Portugalii nie lubić bardziej niż Cristiano aż w końcu pojawił się Bruno Fernandes. Symulka w polu karnym, celowy łokieć w sędziego liniowego. Obrzydliwy piłkarz.
0
@Emhyr Bellerin odszedł w styczniu a angielskie media go tu wpisały xD
1
@Kidd 1. Verstappen
2. Verstappen
3. Red Bull
4. Perez
5. Verstappen, Perez, Alonso
6. Cztery
0
@Faro Piłka przejdzie Dembele nie :D
0
@maatiixx Zarabiał w pierwszych sezonach mniej przez odroczenia więc teraz mu te odroczenia wracają. Chyba nic dziwnego nie?
0
Vinicius zagra w końcu w tym rewanżu czy jak to wygląda?
7
@Emhyr Benzema po prostu stwierdził, że skoro Lewy nie gra to on też nie zagra żeby było fair.
1
@Emhyr Ma również dośrodkowania w aut i strzały na wysokości 5 piętra. Dobrze, że mamy w końcu lepszego skrzydłowego po prawej stronie. Jeszcze na lewą by się ktoś przydał.
0
@Emhyr To spójrz na Dembele :P
0
@tbas Balde na skrzydło i 433
1
@Emhyr Jeszcze na główną grafikę go wstawili żeby rozwiać wszelkie wątpliwości hahah
0
@Firestone Trener chciał mieć takich wykonawców w składzie jak Busquets, Roberto, Kessie czy Alonso więc niech ich ustawi. Jeśli drugi rok z rzędu nie potrafimy grać bez dwudziestolatka to chyba źle to o kimś świadczy.
0
@Firestone Nie wierzysz w taktyczny geniusz Xaviego?
5
@Emhyr Więcej niż Alemany.
1
@Emhyr Schmidt z Benfici.
0
@Rewolucja123 Busquets i Roberto? To już lepiej oddac mecz walkowerem.
1
@Emhyr Mi od pół godziny nie chce nowych tweetów wyświetlić.
8
@Bulbulator "Ataki lewym skrzydłem" jak w FMie :D
1
@MesQueUnClub_87 Ter Stegen go wyręczył :P
1
@Comentateiro No dlatego nawet nie wiemy jak by sobie poradzili u nas topowi fachowcy jak Klopp, Ten Hag, Flick.