1

@pt9 1g i 3a w jednym meczu przeciwko Bilbao a ludzie się zachowują jakby Dembele miał już 15/15 zrobione.

1

@PatrychoO Aktualnie to tylko o F1. Oglądałem o Bundeslidze ale przestałem odkąd pojawia się tam Wichniarek.

0

@Emhyr W pierwszym składzie Fabian Ruiz a na ławce Carlos Soler. Z czym do ludzi.

0

@arasz1819 Mi to nawet nie przeszkadza, że go nie ma.

0

@Rewolucja123 Ciekawe skoro uwielbiany przez niego piłkarz zrobił w tym sezonie mniej niż ten niby niepasujący i przepłacony.

0

@Rewolucja123 Do odejścia to powinien być Dembele.

35

Hej Garnacho ile straciliście z Liverpoolem?

Garnacho:


0

@Encore Szkoda, że Bruno nie wyleciał za symulkę i celowe popychanie sędziego :(

1

@hobart29

1

@Firestone Do Choroszczy. Na badania.

0

Nie sądziłem, że da się kogoś z reprezentacji Portugalii nie lubić bardziej niż Cristiano aż w końcu pojawił się Bruno Fernandes. Symulka w polu karnym, celowy łokieć w sędziego liniowego. Obrzydliwy piłkarz.

0

@Emhyr Bellerin odszedł w styczniu a angielskie media go tu wpisały xD

1

@Kidd 1. Verstappen
2. Verstappen
3. Red Bull
4. Perez
5. Verstappen, Perez, Alonso
6. Cztery

0

@Faro Piłka przejdzie Dembele nie :D

0

@maatiixx Zarabiał w pierwszych sezonach mniej przez odroczenia więc teraz mu te odroczenia wracają. Chyba nic dziwnego nie?

0

Vinicius zagra w końcu w tym rewanżu czy jak to wygląda?

7

@Emhyr Benzema po prostu stwierdził, że skoro Lewy nie gra to on też nie zagra żeby było fair.

1

@Emhyr Ma również dośrodkowania w aut i strzały na wysokości 5 piętra. Dobrze, że mamy w końcu lepszego skrzydłowego po prawej stronie. Jeszcze na lewą by się ktoś przydał.

0

@Emhyr To spójrz na Dembele :P

0

@tbas Balde na skrzydło i 433

1

@Emhyr Jeszcze na główną grafikę go wstawili żeby rozwiać wszelkie wątpliwości hahah

0

@Firestone Trener chciał mieć takich wykonawców w składzie jak Busquets, Roberto, Kessie czy Alonso więc niech ich ustawi. Jeśli drugi rok z rzędu nie potrafimy grać bez dwudziestolatka to chyba źle to o kimś świadczy.

0

@Firestone Nie wierzysz w taktyczny geniusz Xaviego?

5

@Emhyr Więcej niż Alemany.

1

@Emhyr Schmidt z Benfici.

0

@Rewolucja123 Busquets i Roberto? To już lepiej oddac mecz walkowerem.

1

@Emhyr Mi od pół godziny nie chce nowych tweetów wyświetlić.

8

@Bulbulator "Ataki lewym skrzydłem" jak w FMie :D

1

@MesQueUnClub_87 Ter Stegen go wyręczył :P

1

@Comentateiro No dlatego nawet nie wiemy jak by sobie poradzili u nas topowi fachowcy jak Klopp, Ten Hag, Flick.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?