4

@Rewolucja123 Idź się przewietrzyć.

1

Nie no nie przesadzajcie, co ma Xavi grać z takimi piłkarzami? Tiki-taki?

0

Salah zostaje


1

@Kidd 1. Verstappen
2.Verstappen
3. RedBull
4. Perez
5. Verstappen, Perez, Leclerc
6. mniej

Verstappen, Leclerc, Hamilton, Alonso, Gasly, Hulk, Bottas, Tsunoda, Albon, Norris

0

@Medium No Ansu będzie z ławki wchodził.

0

@Encore Mam nadzieję, że za rok przyprowadzi ze sobą De Zerbiego.

1

Ansu u De Zerbiego? Przecież tam Mitoma jest


1

@Encore Ale głowy to zdrowej nie ma.

0

@ProMILs Wolałbym zostawić Ansu, sprzedać Abde a Felixa zostawić Saudyjczykom.

1

@Firestone No ja bym wolał z ławki wpuszczać Ansu niż Abde czy sfochowanego Felixa.

1

@Firestone Wypożyczymy Ansu, Atletico zażąda kosmicznych warunków za Felixa i skończymy okienko bez żadnego z nich.

2

@Rust_Cohle U nas by zapomniał jak się gra w piłkę tbh.

59

Lewandowski: schodzi do rozegrania
De Jong:


2

@PatrychoO Raphinha już mówił, że zostaje a Abde ma zostać na prośbę Xaviego.

13

@Cule1234 Lewandowski, Yamal, Raphinha, Torres, Fati, Abde. Po co nam kolejny piłkarz do ataku skoro z tej szóstki Xavi i tak wystawia dwóch w pierwszym składzie?

EDIT. Jeszcze w styczniu przychodzi Roque.

0

@Firestone Jeszcze przez to, że go wzięliśmy po rozwiązaniu kontraktu to Chelsea mniej zapłaciła za Aube :D Bellerin już był lepszym transferem.

2

@Firestone Czwartego gola z Dembele na boisku by nie było bo by wyrzucił piłkę za stadion.

0

@Rewolucja123 Gdyby nie Alemany to nie byłoby mistrzostwa a twój trenerski zbawiciel by aktualnie trenował w Arabii Saudyjskiej.

1

@Herato Rooney?

1

@Medium A ja maszyny De Zerbiego.

1

@Kidd Verstappen, Sainz, Hamilton, Alonso, Ocon, Hulk, Bottas, Tsunoda, Albon, Norris

1

@Kidd 1. Verstappen 2. Verstappen 3. McLaren 4. Verstappen 5. Verstappen, Norris, Hamilton 6. 3

18

Zamiast wejść z ławki w 85 minucie to wejdzie z ławki w 65 minucie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


2

Tierney blisko Sociedad.


0

@Firestone Przecież Xavi po każdym niepowodzeniu będzie mówił, że nie ma Pedriego i Araujo ale to oczywiście nie jest wymówka.

0

@Firestone 433 i dwóch skrzydłowych? Nie nie dla Pana to De Jong na ŚO a do środka pola Sergi Roberto.

1

Niezły sztab amatorów Xavi przyprowadził ze sobą z Kataru.

1

Jeden z najlepszych piłkarzy poprzedniego sezonu ma odroczyć pensje a Abde mając kontrakt do 2026 roku ma dostać podwyżkę po dwóch meczach w pierwszej drużynie w których nic nie pokazał? XD

1

@pt9 Patrząc na to, że w zeszłym sezonie grał nim w każdym meczu Ligi Mistrzów to tak.

0

@Emhyr Ja bym tak grał wszystkie mecze a Romeu niech gra tylko ze slabiakami żeby odciążać Frenkiego/Gundogana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?