Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Rewolucja123 Idź się przewietrzyć.
1
Nie no nie przesadzajcie, co ma Xavi grać z takimi piłkarzami? Tiki-taki?
0
Salah zostaje
1
@Kidd 1. Verstappen
2.Verstappen
3. RedBull
4. Perez
5. Verstappen, Perez, Leclerc
6. mniej
Verstappen, Leclerc, Hamilton, Alonso, Gasly, Hulk, Bottas, Tsunoda, Albon, Norris
0
@Medium No Ansu będzie z ławki wchodził.
0
@Encore Mam nadzieję, że za rok przyprowadzi ze sobą De Zerbiego.
1
Ansu u De Zerbiego? Przecież tam Mitoma jest
1
@Encore Ale głowy to zdrowej nie ma.
0
@ProMILs Wolałbym zostawić Ansu, sprzedać Abde a Felixa zostawić Saudyjczykom.
1
@Firestone No ja bym wolał z ławki wpuszczać Ansu niż Abde czy sfochowanego Felixa.
1
@Firestone Wypożyczymy Ansu, Atletico zażąda kosmicznych warunków za Felixa i skończymy okienko bez żadnego z nich.
2
@Rust_Cohle U nas by zapomniał jak się gra w piłkę tbh.
59
Lewandowski: schodzi do rozegrania
De Jong:
2
@PatrychoO Raphinha już mówił, że zostaje a Abde ma zostać na prośbę Xaviego.
13
@Cule1234 Lewandowski, Yamal, Raphinha, Torres, Fati, Abde. Po co nam kolejny piłkarz do ataku skoro z tej szóstki Xavi i tak wystawia dwóch w pierwszym składzie?
EDIT. Jeszcze w styczniu przychodzi Roque.
0
@Firestone Jeszcze przez to, że go wzięliśmy po rozwiązaniu kontraktu to Chelsea mniej zapłaciła za Aube :D Bellerin już był lepszym transferem.
2
@Firestone Czwartego gola z Dembele na boisku by nie było bo by wyrzucił piłkę za stadion.
0
@Rewolucja123 Gdyby nie Alemany to nie byłoby mistrzostwa a twój trenerski zbawiciel by aktualnie trenował w Arabii Saudyjskiej.
1
@Herato Rooney?
1
@Medium A ja maszyny De Zerbiego.
1
@Kidd Verstappen, Sainz, Hamilton, Alonso, Ocon, Hulk, Bottas, Tsunoda, Albon, Norris
1
@Kidd 1. Verstappen 2. Verstappen 3. McLaren 4. Verstappen 5. Verstappen, Norris, Hamilton 6. 3
18
Zamiast wejść z ławki w 85 minucie to wejdzie z ławki w 65 minucie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Tierney blisko Sociedad.
0
@Firestone Przecież Xavi po każdym niepowodzeniu będzie mówił, że nie ma Pedriego i Araujo ale to oczywiście nie jest wymówka.
0
@Firestone 433 i dwóch skrzydłowych? Nie nie dla Pana to De Jong na ŚO a do środka pola Sergi Roberto.
1
Niezły sztab amatorów Xavi przyprowadził ze sobą z Kataru.
1
Jeden z najlepszych piłkarzy poprzedniego sezonu ma odroczyć pensje a Abde mając kontrakt do 2026 roku ma dostać podwyżkę po dwóch meczach w pierwszej drużynie w których nic nie pokazał? XD
1
@pt9 Patrząc na to, że w zeszłym sezonie grał nim w każdym meczu Ligi Mistrzów to tak.
0
@Emhyr Ja bym tak grał wszystkie mecze a Romeu niech gra tylko ze slabiakami żeby odciążać Frenkiego/Gundogana.