1

@Firestone Przecież ma słabszą kadrę niż rok temu, byś się wstydził.

8

Ostatni tak słaby mecz Barcelony widziałem w sobotę.

1

@Matej I kark go boli.

2

@Emhyr Byłeś u Harrego z Tybetu?

1

@Rewolucja123 Skoro mamy wiele problemów to zadaniem Xaviego jest ich wyeliminowanie. No chyba, że Xavi te problemy chce eliminować transferami na które nas nie stać to wtedy trzeba zmienić trenera.

1

@Rewolucja123 Przyszedł kapitan zdobywcy trypletu, jeden z najlepszych bocznych obrońców na świecie, Felix, bardzo dobry obrońca ligi hiszpańskiej a ty piszesz, że kadra jest słabsza niż rok temu? Bo co? Bo odszedł Busquets? Przecież i z Busquetsem graliśmy tragiczne mecze, męczyliśmy większość spotkań po 1:0 i to tylko dlatego bo rywale nie wykorzystywali swoich szans. Do tego specjalnie Xavi pod niego wymyślił nowy system bo sie bał grać bez swojego kumpla.

1

@Firestone Uczy się dopiero. Daj mu czas.

0

@Arys To chyba tylko na jakiś czas a nie na stałe.

1

@Emhyr Jedno zero za dużo wpisali przy transferze.

1

@Kidd 1. Verstappen
2. Norris
3. Mercedes
4. Verstappen
5. Verstappen, Norris, Hamilton
6. Verstappen

Verstappen, Hamilton, Leclerc, Alonso, Ocon, Magnussen, Bottas, Ricciardo, Albon, Norris

8

Mecz dopiero w sobotę o 21 a my już w środę rano znamy skład na ten mecz


0

Nawet Messi ma dosyć Romero


0

@Rewolucja123 Ludzie maja po prostu gdzieś interwencje przeciwko Gironie czy Cadiz. Ederson wybronił City Ligę Mistrzów a Martinez Argentynie mundial. W tym samym momencie Ter Stegen siedział w domu i oglądał obu panów na kanapie.

0

@Rewolucja123 Skoro nagle ważny jest sezon ligowy to ZP dla Haalanda.

0

@Firestone Najlepszy portal o Realu Madryt w Polsce. Ćwiąkała tak pisał przecież.

3

Gavi i Gundogan wyglądali w duecie bardzo dobrze, powoli wracają Pedri i Frenkie, Romeu się nigdzie nie wybiera. Nie ma sensu szukać kolejnego defensywnego pomocnika na siłę. Mamy w rezerwach Casado, pewnie niedługo debiut zaliczy Bernal. Jeśli kogoś sprowadzać w styczniu to Roque.

0

@Emhyr No i Maguire.

0

@partymaker Obejrzyj każdą kompromitację od 2016 roku. Miłego oglądania.

0

@partymaker Zacznijmy od tego, że nigdy bramkarzem światowej klasy nie był.

0

@Pedri16Future Zawalił również wiele razy.

0

@partymaker Ty to pewnie go broniłeś po Anfield, Romie, Bayernie, PSG i tak jeszcze można wymieniać i wymieniać. Popatrz sobie na gole, które wpuścił w tym sezonie. Bramkarze światowej klasy wybronili by zdecydowaną większość tych sytuacji.

3

@BordowyPtak Był świetny w poprzednim sezonie więc go chwalono. Teraz jest w słabej formie, nie pomaga gdy powinien więc jest krytykowany. Proste chyba co?

1

Ter Stegen na miejscu Onany robi kuc na kolanko i patrzy jak piłka ląduje w siatce.

3

@KrwawiaceoczyVEB Najstraszniejsze, że on w tych sytuacjach nawet nie próbuje zareagować.

0

@Firestone On po prostu był solidny i nic więcej. Dlatego kosztował tyle ile kosztował i grał tam gdzie grał. De Jong wróci to można grać duetem Frenkie/Gavi a Gundogan i Pedri wyżej. Ewentualnie przy rotacjach Gundogana dać niżej a wyżej Felix/Fermin.

1

@Firestone Ale to nie kwestia tego, że ma De Jonga obok. Mu się zdarzają złe przyjęcia piłki, podania do nikogo, jest spóźniony. De Jong tego nie wyeliminuje u niego przecież.

1

@Firestone Marc Ter Statement dopiero pewnie po weekendzie i to pewnie po katalońsku.

10

Spokojnie Ilkay, przyzwyczaisz się.


0

@Firestone On już w pierwszej minucie powinien mieć żółtą kartkę za odkopniecie pilki po wyjściu na aut.

0

@krol211 Co ci daje wygrany środek pola skoro na końcu bramkarz zawala obie bramki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?