0

@Emhyr Wybitni specjaliści.

0

@Emhyr Kounde chyba też wrócił na boisko żeby rozbiegać xD

1

Dopiero co narzekaliśmy, że sztab reprezentacji wpuścił Gaviego na boisko mimo urazu a sami to zrobiliśmy z Cancelo czy wcześniej De Jongiem z Celtą. Zero wyciągania wniosków.

0

@Emhyr Plan był więc to na plus. Na minus to, że był chujowy.

0

@MarioVeB! Pod Xavim każdy jest chimeryczny. Nawet Araujo przed świętami odwalał maniane.

0

Obiecujące wejście Roque ale mało drużyn w La Liga gra tak wysoko linią obrony. Z drużynami pokroju Cadiz będzie miał dużo ciężej.

0

@Emhyr A ty serio myslisz, że tylko chodzi o Roque? Nowy kontrakt Xaviego jest zarejestrowany? Nowy kontrakt Balde? Nowy kontrakt Gaviego? Jeszcze będzie trzeba sypnąć podwyżkę Araujo. Zobaczymy co Deco ugotuje.

0

@Emhyr Zobaczymy w lato.

0

Blind się zgubił XD dobrze, że spalony

0

@Emhyr Najwidoczniej Deco jest tragiczny z matematyki.

4

Ściągnęliśmy go i nawet nie możemy go zarejestrować? W tym zarządzie ktoś nad czymś w ogóle panuje?


1

Do sprzedania to są przede wszystkim Garcia, Lenglet i Riad ( jeśli faktycznie go odkupimy ). Czwórka Araujo, Kounde, Christensen, Martinez powinna wystarczyć zapewniając głębię składu i poziom sportowy.

0

I super. Mamy lepszych stoperów więc może ktoś z Anglii się nabierze.

1

A może by prezydent i piłkarze podkręcili wymagania trenerowi i jego braciszkowi?

4

@HighestInTheRoom Tottenham gra ładniejszą piłkę niż Barcelona. Troche lipa.

0

@Rewolucja123 Skoro tak to dlaczego Koeman był jechany za to, że Pedri tyle grał? On tylko chciał żeby Pedri dawał z siebie 100 procent.

0

@Rewolucja123 21 letni piłkarz po serii urazów wraca po kontuzji, gra wszystko, trener karze mu biegać po 13 kilometrów na mecz. Jeśli dla ciebie to jest normalne to super.

2

@Rewolucja123 Według tych badań klubowych to Pedri miał pauzować 2/3 tygodnie a wrócił po 2 ale miesiącach. To samo było z De Jongiem i Dembele.

0

@Gaz Gra ciągle tymi samymi bo jest za słabym trenerem żeby zbudować nowych piłkarzy. Pedri i Frenkie wrócili po kontuzjach i grali praktycznie wszystko co mogli a Fermin po dobrych meczach został wysłany do lodówki. Temu pierwszemu kazał biegać do pressingu jak Gaviemu i sie rozwalił a miał na ławce Fermina po dobrym okresie i albo nie podnosił się w ogóle albo wchodził na kilka minut. 33 letni Gundogan ma już w nogach prawie 2000 minut w samym klubie a 2403 jeśli dodać do tego reprezentację. Cancelo kolejny w kolejce do urazu.


4

Kolejny piłkarz zajeżdżany przez Xaviego. Ciekawe kiedy pierwszy uraz.


4

Gratulacje dla Xaviego, że upublicznia swoje wywody przyjacielowi z ASa. Tego nam trzeba przecież. Teraz niech mu przekaże dlaczego wyglądamy tragicznie w pressingu, słabo w obronie a przy słabym pressingu rywala kopiemy piłkę po autach. Może mu również przekazać dlaczego Pedriemu kazał biegać jak Gaviemu po 13 kilometrów na mecz.

4

@abram3k Zapomniałeś o trenerze, sztabie szkoleniowym i sztabie medycznym.

6

Świetny to był strzał, nie zapomnę go nigdy.

https://x.com/TheEuropeanLad/status/1737540520488980905

3

@P33ck Ciekawe kiedy u nas ktoś z pomocników tak uderzy.

1

@Firestone Biedaczek.

0

@Firestone No i jeszcze grupę ligi mistrzów wygraliśmy. A i jeszcze wygraliśmy grupę ligi mistrzów.

4

Mecz przepchnięty kolanem na własnym stadionie z najgorszą drużyną ligi i to golem z rożnego, którego nie powinno być. No ale nie było Frenkiego, Pedriego i Gaviego a Xavi pracuje dopiero dwa lata jako trener więc dajmy mu czas.

0

Męczy nas piłka. Dobrze, że zaraz przerwa od meczów Barcelony.

6

Tu się nie ma nad czym zastanawiać. Podziękować i odpuścić. Ciągle albo kontuzjowany albo za słaby. Zbędny element kadry.

0

@Salchent Też wybrałbym show Roberto i Oriola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?