Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VeB 1899 Powrót Kroosa do reprezentacji też coś oznacza. Sam Nagelsmann mówił, że Kimmich zostanie wysłany na bok. Jak już Bayern wgrywał ligę mistrzów to z Thiago w środku pola a Niemcem na prawej obronie. Do tego będzie drogi, ma jedną z najwyższych pensji w zespole a piłkarzy od niego mamy lepszych.
0
@VeB 1899 Kimmich to ten, którego Tuchel wysłał na prawą obronę bo nie radził sobie w środku pola? To niezła wymiana.
1
@Pedri16Future To w końcu opłacamy wszystkich dookoła czy jesteśmy bankrutem?
1
Dwa życzenia na jutro: Barcelona vs Borussia, Liverpool vs Leverkusen
1
Bajkopisarze nie maja o czym pisać. De Jong ich wyjaśnił, Araujo powiedział że zostaje więc chcą sobie znaleźć inny temat.
0
Najlepiej będzie jak uznamy, że ten mecz się nie odbył.
2
Jeśli to prawda to skończymy z Marquezem albo Conceicao.
0
@malicinho I kto według ciebie jest tym fachowcem?
0
@JohnA Carvajalowi wybaczam za piękną asystę.
0
@michal199500hehe Przecież dopiero co o tym gadał w dzisiejszym młynie transferowym na youtubie Canal Plus sport.
0
@Kratos1990 Śmieszy mnie tylko robienie z Realu poszkodowanej drużyny a zupełnie nikogo z nich nie obchodzi to, że Valencia straciła swojego piłkarza na długie miesiące, Gaya mało nie zszedł z boiska a bramkę na remis strzelił gość którego nie powinno być na boisku.
23
Mecz był w sobotę wieczorem, jest środa godzina 12 a Cwiakala ciągle grzeje temat błędu Manzano xD Ktoś tu zapomniał, że Vinicius cudem uniknął dwóch żółtych kartek, ewidentnej żółtej kartki nie dostał Rodrygo za celowy łokieć w plecy Gayi.
0
De Jong też nie odpoczywał i widzimy jak to się skończyło.
7
Trzeba sklonować Gundogana.
0
Nie dość, że tu nie ma żadnego pomysłu na grę to bez Frenkiego i Pedriego będzie jeszcze gorzej. Jeszcze do łask trenera wróci Oriol i zacznie znowu grać Sergi Roberto.
0
Teraz to już na pewno Manzano dostanie swój filmik od Real Madrid TV.
0
@norbi77 Miał mówić że się nie nadają?
7
@Firestone Guimaraes, Davies, Haaland, Kimmich. Ale pake budujemy Marquezowi.
1
@Emhyr Pewnie gdyby nie miał żółtej to by go wyciął równo z trawą.
1
@MesQueUnClub96 Jak się za mięsień złapał XD
1
Krytykujcie kogo chcecie po tym meczu ale pamiętajcie jedno
Wygraliśmy grupę ligi mistrzów.
0
@Firestone My to się akurat lubimy kompromitować. Wszystko przed nami.
2
@Kengo Jaki debil kupiłby taką walizkę za 50 zlotych... Norciu może chcesz kupić?
17
Nie wiem czy w Espanyolu szukają nowego trenera ale jeśli tak to powodzenia.
5
@Emhyr Araujo by kopnął w aut
0
Ciekawy czy efekt nowej miotły zadziała na Xaviego i jego brata.
4
Nie odejdzie bo ani Tuchela ani jego asystentów w następnym sezonie nie będzie w Bayernie.
7
Laporta, jeszcze masz czas. Dzwoń do Flicka jak najszybciej.
4
Chyba Thomas poleci.
2
@Comentateiro Totalną zagadką jest każdy oprócz Guardioli a Pepa nie wyciągniemy.