0

@VeB 1899 Powrót Kroosa do reprezentacji też coś oznacza. Sam Nagelsmann mówił, że Kimmich zostanie wysłany na bok. Jak już Bayern wgrywał ligę mistrzów to z Thiago w środku pola a Niemcem na prawej obronie. Do tego będzie drogi, ma jedną z najwyższych pensji w zespole a piłkarzy od niego mamy lepszych.

0

@VeB 1899 Kimmich to ten, którego Tuchel wysłał na prawą obronę bo nie radził sobie w środku pola? To niezła wymiana.

1

@Pedri16Future To w końcu opłacamy wszystkich dookoła czy jesteśmy bankrutem?

1

Dwa życzenia na jutro: Barcelona vs Borussia, Liverpool vs Leverkusen

1

Bajkopisarze nie maja o czym pisać. De Jong ich wyjaśnił, Araujo powiedział że zostaje więc chcą sobie znaleźć inny temat.

0

Najlepiej będzie jak uznamy, że ten mecz się nie odbył.

2

Jeśli to prawda to skończymy z Marquezem albo Conceicao.

0

@malicinho I kto według ciebie jest tym fachowcem?

0

@JohnA Carvajalowi wybaczam za piękną asystę.

0

@michal199500hehe Przecież dopiero co o tym gadał w dzisiejszym młynie transferowym na youtubie Canal Plus sport.

0

@Kratos1990 Śmieszy mnie tylko robienie z Realu poszkodowanej drużyny a zupełnie nikogo z nich nie obchodzi to, że Valencia straciła swojego piłkarza na długie miesiące, Gaya mało nie zszedł z boiska a bramkę na remis strzelił gość którego nie powinno być na boisku.

23

Mecz był w sobotę wieczorem, jest środa godzina 12 a Cwiakala ciągle grzeje temat błędu Manzano xD Ktoś tu zapomniał, że Vinicius cudem uniknął dwóch żółtych kartek, ewidentnej żółtej kartki nie dostał Rodrygo za celowy łokieć w plecy Gayi.

0

De Jong też nie odpoczywał i widzimy jak to się skończyło.

7

Trzeba sklonować Gundogana.

0

Nie dość, że tu nie ma żadnego pomysłu na grę to bez Frenkiego i Pedriego będzie jeszcze gorzej. Jeszcze do łask trenera wróci Oriol i zacznie znowu grać Sergi Roberto.

0

Teraz to już na pewno Manzano dostanie swój filmik od Real Madrid TV.

0

@norbi77 Miał mówić że się nie nadają?

7

@Firestone Guimaraes, Davies, Haaland, Kimmich. Ale pake budujemy Marquezowi.

1

@Emhyr Pewnie gdyby nie miał żółtej to by go wyciął równo z trawą.

1

@MesQueUnClub96 Jak się za mięsień złapał XD

1

Krytykujcie kogo chcecie po tym meczu ale pamiętajcie jedno

Wygraliśmy grupę ligi mistrzów.

0

@Firestone My to się akurat lubimy kompromitować. Wszystko przed nami.

2

@Kengo Jaki debil kupiłby taką walizkę za 50 zlotych... Norciu może chcesz kupić?

17

Nie wiem czy w Espanyolu szukają nowego trenera ale jeśli tak to powodzenia.

5

@Emhyr Araujo by kopnął w aut

0

Ciekawy czy efekt nowej miotły zadziała na Xaviego i jego brata.


4

Nie odejdzie bo ani Tuchela ani jego asystentów w następnym sezonie nie będzie w Bayernie.

7

Laporta, jeszcze masz czas. Dzwoń do Flicka jak najszybciej.


4

Chyba Thomas poleci.


2

@Comentateiro Totalną zagadką jest każdy oprócz Guardioli a Pepa nie wyciągniemy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?