0

@Emhyr 120 milionów po dobrym pół roku w Benfice i dobrym Mundialu. Imo przesada.

0

@Emhyr A kluby nadal się nabierają. Nunez, Enzo, Felix niczego nie nauczyli.

0

@vangoor I dobrego bramkarza nie mamy.

1

@Rewolucja123 "Nie zasłużyliśmy na to, aby przegrywać po pierwszej połowie. Mieliśmy szanse. Gol na 0:1 wpłynął na nas emocjonalnie. Pierwszy gol wpływa na ciebie emocjonalnie, a drugi na nasze morale."

Autorytet w szatni co po dwóch bramkach rywala się poddaje. Pozostało mieć nadzieje, że nie opowiadał młodym o Romie, Liverpoolu czy Bayernie.

4

Gundogan pewnie nadal w szoku po naszym wspaniałym pressingu i to z Gavim na boisku.


0

@Emhyr U17 wygrało EURO a ten gość był asystentem kadr od U15 w górę więc może Noah Darvich dostanie szansę jakąś.

30

Najlepsze rozwiązanie taktyczne jakie Xavi kiedykolwiek wymyślił.

0

@majkel02 "Można skorzystać jak trzeba"? Sprawdź sobie jego historię kontuzji to się zaskoczysz.

1

@Gacek5 Gavi to niech się najpierw wyleczy.

3

@July_6_BcN A dopóki płynie... Polska nie zaginie... Polska nie zaginie bo ma mydło w płynie!
-Czekaj czekaj niech ją to ogarne czekaj... Ale dlaczego nie zaginie bo ma mydło w płynie to jakby miała w kostkach to co rozbiory?

1

W tym przypadku akurat nie powinien dotrzymać słowa. Roberto powinien zniknąć z tego klubu już po Anfield. Jadący na golu z PSG i rajdzie z Realem przeciętny pilkarz. Do tego mental przegrywa co pokazywał w wywiadach.

2

@SkN Bez podjazdu do Gundogana.

0

@Emhyr Faktycznie. Bramki wpuszczali Enrique, Valverde, Setien, Koeman i Xavi.

0

@Emhyr Pukali to nas w pucharach z niemieckim przegrywem na bramce :D

0

@Emhyr Sevilla uświadomiła sobie kogo mamy na bramce i zwietrzyli szansę by nam wpakować kilka goli.

5

Brawo Ter Stegen. Kontrakt przedłużony, rywala Ci nie ściągną, po meczu napiszesz po katalońsku jakiś wierszyk i będzie wszystko cacy.

0

@tristan87 Gdyby Lewy był w Bayernie to by powiedział, że Kompany go nie przekonuje.

0

@Transu96 Chcesz robić ŚPD z gościa, który został odstrzelony w klubie i kadrze na prawą obronę? Powodzenia

0

@Firestone Widzę, że uwolnili cię w dobrym momencie.

0

Czyli do 90 minuty już nic się nie wydarzy.

1

Czyli już wiemy jak się mecz skończy
90+3 Boniface
90+5 Stanisic

0

@PatrykBarca Julian Araujo, Pablo Torre, Ansu Fati

1

@Pressinho Czyli od 2015 roku miał dobre dwa sezony. Mało jak na topowego bramkarza.

0

@Faro Zanim nasi podejmą jakąkolwiek decyzję to on już będzie ogłoszony pewnie.

0

Pau Cubarsi nie powinien grać na EURO i Igrzyskach.

3

@JohnnySilverhand Piłkarze nawet nie wiedzą kto będzie ich trenował od lipca a ty już chcesz żeby się określili na kilka lat do przodu? Oni głupi nie są, widzą jaki cyrk tworzy Laporta ze swoimi kumplami. Tylko nie pisz o "miłości do klubu" bo to nic nie znaczy.

0

@Faro On już dogadany z Juve.

0

@Zoker Topowy bramkarz uratuje Cię w najważniejszych momentach sezonu.

2

@jacob345 Zwykły bramkarz jakich wiele na świecie.

0

@Emhyr No teraz to by Xaviego trzeba było zwolnić a to kosztuje. Pewnie go będzie namawiał żeby znowu sam zrezygnował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?