Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr 120 milionów po dobrym pół roku w Benfice i dobrym Mundialu. Imo przesada.
0
@Emhyr A kluby nadal się nabierają. Nunez, Enzo, Felix niczego nie nauczyli.
0
@vangoor I dobrego bramkarza nie mamy.
1
@Rewolucja123 "Nie zasłużyliśmy na to, aby przegrywać po pierwszej połowie. Mieliśmy szanse. Gol na 0:1 wpłynął na nas emocjonalnie. Pierwszy gol wpływa na ciebie emocjonalnie, a drugi na nasze morale."
Autorytet w szatni co po dwóch bramkach rywala się poddaje. Pozostało mieć nadzieje, że nie opowiadał młodym o Romie, Liverpoolu czy Bayernie.
4
Gundogan pewnie nadal w szoku po naszym wspaniałym pressingu i to z Gavim na boisku.
0
@Emhyr U17 wygrało EURO a ten gość był asystentem kadr od U15 w górę więc może Noah Darvich dostanie szansę jakąś.
30
Najlepsze rozwiązanie taktyczne jakie Xavi kiedykolwiek wymyślił.
0
@majkel02 "Można skorzystać jak trzeba"? Sprawdź sobie jego historię kontuzji to się zaskoczysz.
1
@Gacek5 Gavi to niech się najpierw wyleczy.
3
@July_6_BcN A dopóki płynie... Polska nie zaginie... Polska nie zaginie bo ma mydło w płynie!
-Czekaj czekaj niech ją to ogarne czekaj... Ale dlaczego nie zaginie bo ma mydło w płynie to jakby miała w kostkach to co rozbiory?
1
W tym przypadku akurat nie powinien dotrzymać słowa. Roberto powinien zniknąć z tego klubu już po Anfield. Jadący na golu z PSG i rajdzie z Realem przeciętny pilkarz. Do tego mental przegrywa co pokazywał w wywiadach.
2
@SkN Bez podjazdu do Gundogana.
0
@Emhyr Faktycznie. Bramki wpuszczali Enrique, Valverde, Setien, Koeman i Xavi.
0
@Emhyr Pukali to nas w pucharach z niemieckim przegrywem na bramce :D
0
@Emhyr Sevilla uświadomiła sobie kogo mamy na bramce i zwietrzyli szansę by nam wpakować kilka goli.
5
Brawo Ter Stegen. Kontrakt przedłużony, rywala Ci nie ściągną, po meczu napiszesz po katalońsku jakiś wierszyk i będzie wszystko cacy.
0
@tristan87 Gdyby Lewy był w Bayernie to by powiedział, że Kompany go nie przekonuje.
0
@Transu96 Chcesz robić ŚPD z gościa, który został odstrzelony w klubie i kadrze na prawą obronę? Powodzenia
0
@Firestone Widzę, że uwolnili cię w dobrym momencie.
0
Czyli do 90 minuty już nic się nie wydarzy.
1
Czyli już wiemy jak się mecz skończy
90+3 Boniface
90+5 Stanisic
0
@PatrykBarca Julian Araujo, Pablo Torre, Ansu Fati
1
@Pressinho Czyli od 2015 roku miał dobre dwa sezony. Mało jak na topowego bramkarza.
0
@Faro Zanim nasi podejmą jakąkolwiek decyzję to on już będzie ogłoszony pewnie.
0
Pau Cubarsi nie powinien grać na EURO i Igrzyskach.
3
@JohnnySilverhand Piłkarze nawet nie wiedzą kto będzie ich trenował od lipca a ty już chcesz żeby się określili na kilka lat do przodu? Oni głupi nie są, widzą jaki cyrk tworzy Laporta ze swoimi kumplami. Tylko nie pisz o "miłości do klubu" bo to nic nie znaczy.
0
@Faro On już dogadany z Juve.
0
@Zoker Topowy bramkarz uratuje Cię w najważniejszych momentach sezonu.
2
@jacob345 Zwykły bramkarz jakich wiele na świecie.
0
@Emhyr No teraz to by Xaviego trzeba było zwolnić a to kosztuje. Pewnie go będzie namawiał żeby znowu sam zrezygnował.