0

@ArcziArtt Zacznijmy od poważnego trenera.

1

@Messibestplayerintheworld Jeszcze była zła murawa, za mocne słońce i brak VAR.

2

Laporta sam jest sobie winien gdy dawał mu rosnącą pensję i długi kontrakt. Można było przewidzieć, że się nie będzie chciał ruszać mając takie warunki.

0

@Bajson Te bezpłciowe United nas wyrzuciło z Ligi Europy.

5

@Transu96 A i tak nie przeszkodziło im to by dokopać nam trzy razy, wygrać ligę i znaleźć się w finale ligi mistrzów.

5

Sorry Kylian ale mamy Ferrana a z wypożyczenia wraca Ansu. Mam nadzieję, że nas rozumiesz.

0

@Ptasior Ponoć on sam tam nie chce grać.

0

PSG i Lipsk negocjują definitywny transfer Simonsa


26

Sprowadziliśmy napastnika za 40 milionów, trener go mało wykorzystywał a jeśli już to robił to grał na lewym/prawym skrzydle więc teraz chcemy go wypożyczyć by ściągnąć kolejnego napastnika. Kapitalne zarządzanie Laporty, Deco i Xaviego.

9

Kolejny dowód na to, że Laporta musi odejść razem ze swoimi kumplami i szwagrami.

1

Xavi niech poświęci samego siebie.

23

Xavi chce nowego napastnika? A Victor Roque za 40 milionów to przyszedł grać na środku obrony?

1

@Emhyr Ja bym go nie skreślał, nie tacy upadli w United.

1

Zaraz z jednym z tych piłkarzy sobie poda rękę i strzeli sweet focie przy przedłużeniu umowy.

7

Pozwolę sobie skomentować ten artykuł używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się teraz zapoznałem

30

Przeciwko Realowi i Gironie byliśmy lepsi a i tak przyjęliśmy 13 bramek w 3 meczach. Strach pomyśleć co by było gdybyśmy byli slabsi.

0

@esem91 Nie wiem choć się domyślam.

1

Opusciliscie mecz w 65 minucie przy wyniku 2:2? Po to masz opaskę na ramieniu by jako kapitan wstrząsnąć zespołem tym bardziej po swoim błędzie. No ale chyba za dużo wymagam od gościa, który zeszłoroczny klasyk odpuścił po pierwszej bramce Realu mimo, że w dwumeczu był remis. To tak w kwestii tego, że ten przegryw daje tej drużynie cokolwiek. Mierny piłkarz, mierny mental.

2

Dawaj Xavi powiedz piłkarzom, że odejdziesz to może odrobimy!

0

Fantastyczna asysta drugiego stopnia kapitanie!

0

@Emhyr Topowy to on jest na prawej obronie. W środku pola wygryźli go Goretzka, Laimer i Pavlović.

2

@Popitek12 Żuał Felisz

2

@Cule1234 Jeśli ktoś taki jak Ferran Torres jest uznawany za ważnego piłkarza to nie mamy czego szukać. Flop za 55 milionów.

0

@JarekS Niech sobie będzie ważny w szatni Interu Miami albo Al Sadd.

6

@JarekS Pokazał charakter jak w zeszłym roku poddał się przeciwko Realowi w pucharze króla mimo, że w dwumeczu był remis. Już nie wspominam o Romie, Liverpoolu czy Bayernie.

13

Świetna decyzja. Nie możemy tracić takich utalentowanych piłkarzy z mentalnością zwycięzców. Mam nadzieję, że kontrakt na co najmniej 3 sezony.

0

@tristan87 Z całego serca życzę mu transferu do innego klubu.

1

Ponoć lepszy od Courtois.

0

@Bulbulator Stones łapie urazy częściej niż Reece James.

20

Im szybciej wszyscy zrozumieja, że Kimmich to nie jest defensywny pomocnik tym lepiej. Bayern całe lato chciał sprowadzić Palhinhe z Fulham by zabezpieczał środek pola a aktualnie Kimmich przegrywa rywalizację z Goretzką i Pavloviciem a w reprezentacji z Kroosem i Andrichem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?