4

Trzeba mieć coś z głową by gwizdać na własnych piłkarzy tylko dlatego, że chcą zarobić pieniądze na jakie się z klubem dogadali.

1

@Kondziubarca Piłkarze są pasożytami bo chcą zarobić pieniądze, które mają zapisane w kontrakcie. Żałosne zachowanie z ich strony. Powinni grać za darmo bo Kondziubarca narzeka na ich pensje.

0

@DonAndrzejos My to wiemy od dwóch lat.

3

@Faro A wliczyłeś w to pieniądze, które mu trzeba oddać?

1

@Nazio_87 Z nowym kontraktem Roberto?

1

Serio wstawiacie informacje z kont, które mają ledwo 3000 obserwujących?

1

@Azi Przecież on tak broni od kilku lat w każdych rozgrywkach.

2

Widzę, że ter Stegen w nocy znowu pokazał światu swoją ulubioną interwencję po której padła bramka dla rywala. Czekamy na oświadczenie na Instagramie.

0

No cóż, skoro transfer prawie zrealizowany to nie pozostało nam nic innego jak życzyć Olmo powodzenia. Oby nam zamknął mordy.

6

Priorytetem miał być defensywny pomocnik - defensywnego pomocnika nadal nie ma.
Marzenien po EURO miał być Nico Williams - Nico Williamsa nie będzie.
Będzie za to zmiennik Pedriego na EURO kupiony za 60 milionów ( a może nawet i więcej ).

6

Wychodzi na to, że "dyrektor sportowy" Barcelony to wymarzona robota. Dostajesz ją za bycie kumplem prezydenta, zero wymagań, ciągłe wakacje.


0

@zadafcb Gavi w siatkówkę gra? No proszę.

2

@kanver_ Panuje optymizm.

3

@Nazio_87 Teraz to już na pewno podejmie decyzję.

0

Czy Deco to najgorszy dyrektor sportowy w historii piłki nożnej i dlaczego tak?

1

@Mocher Problemem nie jest to, że Olmo jest plackiem bo to bardzo dobry piłkarz. Problemem jest to, że mamy większe problemy na innych pozycjach niż na pozycji na której Olmo miałby grać. Nie mamy lewego skrzydła ( Olmo to nie skrzydłowy ), nie mamy defensywnego pomocnika ( Olmo to nie defensywny pomocnik ).

0

@ProMILs Do piłkarzy nie ma co mieć pretensji, dostali takie a nie inne oferty i je podpisali. Tylko później w mediach za tych złych uznawani są piłkarze, którzy nie chcą odchodzić albo schodzić z pensji.

27

Deco przepłaci za Olmo, da mu rosnącą pensję. Za dwa lata po wyborach nowy prezydent powie Olmo, że musi odejść ze wzgledu na sytuację finansową na co ten odpowie z uśmiechem na ustach "Jestem tu szczęśliwy, Barcelona to klub moich marzeń i chce tu odnieść sukces".

4

@Kidd Nie jest nam potrzebny, sporo kosztuje ale przynajmniej łapie sporo urazów. Brzmi jak nasz idealny transfer.

0

@Eto'o9 R10 Deco będzie podwyższał aż się zgodzą.

0

@Szklaner Nic dziwnego, że nikt z nim nie chce rozmawiać skoro w trakcie okienka lata sobie na wakacje.

0

@Szklaner A może warto kogoś sprzedać? Od czegoś tego dyrektora sportowego mamy.

0

@ProMILs Sprzedaliśmy Guiu przecież xD Wielki Deco

1

@MalanFCB Gundogan jest lepszy niż Olmo na ŚPO. A na skrzydle Coutinho czy Griezmann też mogli zagrać. A jak grali to każdy widział.

6

Za prawie połowę tej kwoty ściągniemy Olmo, który nie będzie nawet pierwszym wyborem na swojej pozycji a Merino z miejsca wskakuje do pierwszego składu i podnosi jakość drużyny. Deco działa na szkodę klubu.

0

@KrwawiaceoczyVEB Tak, mięsień Araujo i kostka De Jonga usłyszały, że mają się wynosić i postanowili się specjalnie rozchorować.

0

Pojawiły się informacje, że transfer Nico jest coraz trudniejszy do zrealizowania więc Laporta się zdenerwował. Najpierw Gundogan do sprzedania, teraz De Jong odejdzie za dwa lata za darmo, jutro pewnie coś na innych piłkarzy. A ludzie łykają jak pelikany.

0

@Derean Prawda, zapomniałem.

3

55 baniek na Ferrana, teraz 60 baniek na Olmo. W normalnych okolicznościach za te pieniądze mielibyśmy już defensywnego pomocnika i poważnego skrzydłowego. Tymczasem mamy "rekina", który najlepiej wygląda na ławce i najprawdopodobniej będziemy mieli ofensywnego pomocnika bo zagrał dobre EURO.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?