31

Idiotyczne słowa. Nikt nie powinien być ponad klubem, nawet najlepszy piłkarz w historii.

1

@LukaszFan Nigdy nie wróci. Zbyt duży cyrk w biurach, ogromna presja medialna.

0

@Emhyr Ponoć rozmawiał z Ajaxem ale Brighton chce im wejść w drogę.

0

@Emhyr Ja coś czytałem, że do Brighton ma iść Farioli z Nicei. Ponoć sam De Zerbi go polecił bo z nim pracował.

0

@ArcziArtt Co takiego zrobił Marquez by być przed trenerem, który wprowadził Brighton do pucharów?

2

@Wojtas823 Bayer od sezonu 9/10 - 1x mistrzostwo, 1x wicemistrzostwo, 3x 3 miejsce, 4x 4 miejsce, 3x 5 miejsce, 2x 6 miejsce, 1x 12 miejsce
Brighton od sezonu 11/12 do 16/17 grało w drugiej lidze. W Premier League miejsca od sezonu 17/18 kolejno - 15, 17, 15, 16, 9, 6.

2

@MOLESTA Zaorany Bayern rok temu nas wyrzucił z Ligi Mistrzów a w tym sezonie odpadł w półfinale pokonując po drodze drugą siłę Premier League.

5

Lepszy De Zerbi niż jakieś Marquezy czy Conceicao no ale pewnie pójdzie do Bayernu.

1

@Wojtas823 Bayer Leverkusen jest przeciętną drużyną ale Brighton już nie?

0

@MesQueUnClub96 Xavi po 3 latach w katarze to wiekszy kot w worku niż gość, który trenował już w Serie A czy Premier League?

0

@Geble March, Mitoma, Estupinan mieli poważne kontuzje. Anglik od października na boisko nie wybiegł.

2

@Arden FC Barcelona - Nowa Era

2

1. Drużyna gra słabo - przedłużasz kontrakt z trenerem.
2. Trener rezygnuje bo drużyna gra słabo i potrzebna jest zmiana dynamiki.
3. Prezydent mówi, że zwolniłby trenera gdyby nie był tym kim jest.
4. Drużyna przegrywa wszystko co ma do przegrania a prezydent błaga trenera by ten został.
5. Trener po miesiącach narzekania na wszystko zmienia zdanie a prezydent wzrusza się na konferencji prasowej.
6. Prezydent zwalnia trenera bo ten powiedział, że sytuacja finansowa jest słaba - o czym wie cały świat.


5

@mientusek1407 Camavinga zaraz zdobędzie drugą ligę mistrzów, Tchouameni pierwszą. Nieźle ogórki.

0

Podłączył się?


11

Gdyby u nas wszystko działało profesjonalnie tak jak w Madrycie to byłoby nudno. A tak mamy chociaż emocje i niesamowite zwroty akcji.

0

Tragicznie klubem zarządza Laporta razem ze swoim byłym szwagrem i kumplami w zarządzie. Pomyślcie sobie, że jesteście jakimkolwiek trenerem i widzicie cały ten cyrk. Często marzymy o Kloppie czy Guardioli ale oni tu nigdy nie przyjdą by pracować w takich warunkach a jestem sobie w stanie wyobrazić, że nawet trenerzy z tej niższej półki nie za bardzo siebie tutaj widzą.

0

@TR3YWAY To dlaczego dwa tygodnie temu Laporta uronił łzy na konferencji prasowej mówiąc, że Xavi zostaje. Klopp się zgodził obniżyć zarobki?

0

@Uukasz_93 Sprzedajemy i idziemy po Wirtza. Zbyt piękne by mogło być prawdziwe.

1

Zainspirowali się Barceloną


2

@BORO_12 Sam Deco powiedział, że nie śledzi Bolognii. Takiego mamy dyrektora sportowego.

0

@kaamil1910 Przecież Christensen powiedział, że na pewno zostaje. Poza tym musielibyśmy dopłacić z 70 baniek.

3

Seans przed spaniem. Zapraszam razem z Ter Stegenem


3

Rezerwowy bramkarz Realu uratował im Lige Mistrzów.
Rezerwowy bramkarz City uratował im ( najprawdopodobniej) tytuł Premier League.
Tymczasem u nas Ter Stegen po 8 latach kompromitacji otrzymał nowy kontrakt do 2028 i nie ma zbytnio planów żeby go zastąpić.

0

@Arkon Piękna ekipa ze skrzydłowymi na skrzydłach i bocznymi obrońcami na obronie.

1

@Arkon Dla mnie najlepsze City to te z sezonów 17/18 i 18/19. Może rok temu zdobyli tryplet ale tamten mi się lepiej oglądało.

11

Jak chcemy sprzedać kogoś z ataku to tylko Ansu i Ferran.

67

1. Jesteś FC Barceloną
2. Podczas kryzysu finansowego wydaj 40 milionów na napastnika z ligi brazylijskiej
3. Ściągnij go szybciej do klubu aby pomóc mu się zaaklimatyzować mimo że trener go nie chce
4. Wystawiaj go na lewym i prawym skrzydle
5. Nie daj mu szansy w ważnych meczach gdy musisz gonić wynik
6. Pozbądź się go
7. Brak profitu

1

@Transu96 A w pucharach zawiódł jak zwykle.

0

@blakkudium Real nie ma mistrzów jeśli chodzi o grę nogami ale za to mają mistrzów jeśli chodzi o bronienie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?