Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arden Kontrakt De Jonga już wyciekał do mediów a wy się nadal nabieranie na jakieś Capology. Wypłacamy mu zaległą pensje z czasów covidu.
0
Trzymajcie się tam w tej Częstochowie.
0
@Kwiatek67 Skąd pewność, że wypali?
0
Od decyzji 22 letniego skrzydłowego po jednym bardzo dobrym sezonie w seniorskiej piłce zależy nasze okienko transferowe. Tego jeszcze nie grali.
0
@KrychaFCB Racja miało być "po pół roku".
51
Wydaliśmy 30 milionów na 18 letniego środkowego napastnika, trener nie miał na niego żadnego pomysłu wystawiając go na skrzydłach i po roku stwierdzamy, że trzeba go sprzedać. Dlaczego on tu w ogóle został ściągnięty? Kto przygotował te świetne raporty na jego temat? Kto wziął w łapę za ten transfer? Wiele pytań, mało odpowiedzi.
0
@Rewolucja123 Gość po miesięcznej kontuzji kostki wrócił na Rayo i zagrał pełne 12 spotkań z rzędu. Po drugiej kontuzji kostki wyszedł od pierwszej minuty 2x z PSG i Realem. Oczywiście winny jest piłkarz.
Edit. Z Celtą jak złapał kontuzje to przez następne 20 minut biegał po boisku z urazem. Tu pewnie też wina piłkarza.
2
@Hubertusk Skoro poleciał na kadrę i trenował to znaczy, że dostał pozwolenie zarówno od klubu jak i reprezentacji. Jak od razu został wystawiony na PSG po miesięcznej kontuzji to na kogo narzekałeś?
2
@Kondziubarca Oby było na odwrót.
1
Czyli to te "newsazo" od Romero?
1
@Bogan Alvarez przyjdzie jeśli odejdzie Lewandowski.
31
Mbappe nad Xavim, Iniestą, Ronaldinho czy Neymarem. Niesamowity PR.
0
@TR3YWAY Puchar Gampera i tak wygramy.
0
Spokojnie Hansi, mamy Romeu i Casado.
1
@Culer9002 Oni w tym rankingu postawili wyżej Mbappe od Xaviego i Iniesty xD
2
Mamy na dyszce Gundogana, Pedriego i Fermina, chcemy jeszcze Olmo a niżej będziemy grali Oriolem Romeu i Casado. Nie rozumiem.
1
@escarabajo Troyes to stajnia City akurat a transfer doszedł do skutku bo oni nie grają w Lidze Mistrzów - dlatego zablokowano transfer Todibo z Nicei do United.
2
Aż mi się przypomniała nasza koszulka z sezonu 21/22. Okropne
0
@tristan87 Zgoda
6
Walker xD
1
Planem A jest szybki skrzydłowy z dryblingiem a planem B ofensywny pomocnik bez szybkosci i dryblingu. No ma to sens.
2
50 milionów funtów? Jakieś 20 milionów za dużo. Dobrze, że po niego nie poszliśmy.
1
Gdyby Endrick był herbem to Araujo by go pocałował a później przeskoczył. Brawa dla Raphy za reakcje.
2
@tristan87 8 miejsce w lidze, ujemny bilans bramkowy i nowy kontrakt na podstawie jednego meczu z City. Nagle myślą, że z innymi dyrektorami wokół będzie lepiej trenował piłkarzy.
2
@Firestone Roberto wygasł kontrakt. #LaportaIn #VamosDeco
8
Życzymy powodzenia, niech mu się wiedzie. Jak najdalej od Barcelony.
0
@Firestone Dani Olmo.
3
Mam nadzieję, że gdy Olmo strzelał bramkę to Deco akurat wyszedł do toalety.
3
@mientusek1407 Może pije.
0
@TikiTakaEnMiCorazon Laskowski moim zdaniem powinien dostać finał.