1

@Arden Kontrakt De Jonga już wyciekał do mediów a wy się nadal nabieranie na jakieś Capology. Wypłacamy mu zaległą pensje z czasów covidu.


0

Trzymajcie się tam w tej Częstochowie.


0

@Kwiatek67 Skąd pewność, że wypali?

0

Od decyzji 22 letniego skrzydłowego po jednym bardzo dobrym sezonie w seniorskiej piłce zależy nasze okienko transferowe. Tego jeszcze nie grali.

0

@KrychaFCB Racja miało być "po pół roku".

51

Wydaliśmy 30 milionów na 18 letniego środkowego napastnika, trener nie miał na niego żadnego pomysłu wystawiając go na skrzydłach i po roku stwierdzamy, że trzeba go sprzedać. Dlaczego on tu w ogóle został ściągnięty? Kto przygotował te świetne raporty na jego temat? Kto wziął w łapę za ten transfer? Wiele pytań, mało odpowiedzi.

0

@Rewolucja123 Gość po miesięcznej kontuzji kostki wrócił na Rayo i zagrał pełne 12 spotkań z rzędu. Po drugiej kontuzji kostki wyszedł od pierwszej minuty 2x z PSG i Realem. Oczywiście winny jest piłkarz.

Edit. Z Celtą jak złapał kontuzje to przez następne 20 minut biegał po boisku z urazem. Tu pewnie też wina piłkarza.

2

@Hubertusk Skoro poleciał na kadrę i trenował to znaczy, że dostał pozwolenie zarówno od klubu jak i reprezentacji. Jak od razu został wystawiony na PSG po miesięcznej kontuzji to na kogo narzekałeś?

2

@Kondziubarca Oby było na odwrót.

1

Czyli to te "newsazo" od Romero?

1

@Bogan Alvarez przyjdzie jeśli odejdzie Lewandowski.

31

Mbappe nad Xavim, Iniestą, Ronaldinho czy Neymarem. Niesamowity PR.

0

@TR3YWAY Puchar Gampera i tak wygramy.

0

Spokojnie Hansi, mamy Romeu i Casado.

1

@Culer9002 Oni w tym rankingu postawili wyżej Mbappe od Xaviego i Iniesty xD

2

Mamy na dyszce Gundogana, Pedriego i Fermina, chcemy jeszcze Olmo a niżej będziemy grali Oriolem Romeu i Casado. Nie rozumiem.

1

@escarabajo Troyes to stajnia City akurat a transfer doszedł do skutku bo oni nie grają w Lidze Mistrzów - dlatego zablokowano transfer Todibo z Nicei do United.

2

Aż mi się przypomniała nasza koszulka z sezonu 21/22. Okropne


0

@tristan87 Zgoda

6

Walker xD


1

Planem A jest szybki skrzydłowy z dryblingiem a planem B ofensywny pomocnik bez szybkosci i dryblingu. No ma to sens.

2

50 milionów funtów? Jakieś 20 milionów za dużo. Dobrze, że po niego nie poszliśmy.


1

Gdyby Endrick był herbem to Araujo by go pocałował a później przeskoczył. Brawa dla Raphy za reakcje.

2

@tristan87 8 miejsce w lidze, ujemny bilans bramkowy i nowy kontrakt na podstawie jednego meczu z City. Nagle myślą, że z innymi dyrektorami wokół będzie lepiej trenował piłkarzy.

2

@Firestone Roberto wygasł kontrakt. #LaportaIn #VamosDeco

8

Życzymy powodzenia, niech mu się wiedzie. Jak najdalej od Barcelony.

0

@Firestone Dani Olmo.

3

Mam nadzieję, że gdy Olmo strzelał bramkę to Deco akurat wyszedł do toalety.

3

@mientusek1407 Może pije.

0

@TikiTakaEnMiCorazon Laskowski moim zdaniem powinien dostać finał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?