0

@Xpert77 Najpierw w tym superpucharze musimy zagrać.

2

@Firestone Jeśli w 2025 roku nie będzie Guardioli/Kloppa to jest to ostatnia kadencja Laporty.

6

@FCB_dimiC Sezon to nie tylko dwa mecze z PSG i Realem. Przez zdecydowaną większość sezonu graliśmy gówno wygrywając tylko jedną bramką, zostaliśmy zniszczeni w superpucharze.

1

@Rust_Cohle Ter Stegen by kucnął i patrzył jak piłka leci do bramki.

0

@kamiVeB Priorytetem powinien być ktoś kto został wywalony na prawą obronę bo nie ogarniał w środku pola?

31

Też na miejscu Bernardo bym chciał przyjść. Wygrał wszystko, 30 lat, małe dziecko, piękna pogoda i miasto. Do tego po porażkach się powie, że winni byli sędziowie.

0

@RosjaninBut On idzie do Arsenalu.

40

Laporta do dymisji i to jak najszybciej. Sprawa Negreiry, cyrki z trenerem, ciągłe uderzanie w Madryt i sędziów, zatrudnianie przyjaciół. Najpierw problemów szukaj u siebie a nie u innych.

0

Najpierw Alemany stwierdził, że odchodzi ale jednak został bo mu się coś nie spodobało w Aston Villi po czym odszedł ale później. Teraz Xavi ogłosił odejście, podkreśla na konferencjach że nie zmieni decyzji a teraz nagle jak dostanie swoje wymarzone transfery to jednak zostanie. Czego nie rozumiecie?

0

Mecz przegrany, ulubiony piłkarz zakończył sezon z powodu kontuzji. Smutno

1

@Messibestplayerintheworld Trenerowi bez doświadczenia powierzyliśmy transfery za 250 milionów euro a gdy nie wyszło to chcemy ratować się kolejnym trenerem bez doświadczenia. Laporta chyba liczy, że trafi na kolejnego Guardiolę.

20

Szybki, przebojowy skrzydłowy jak Nico Williams za 50 milionów? Nie ma tematu
Ofensywny pomocnik bez dryblingu i szybkości, który może zagrać na lewym skrzydle za 60 milionów? Jak najbardziej!

0

@ngif Po co nam prawy obrońca?

1

@Damian11 Skoro przez kibiców Barcelony jest uznawany za światowej klasy bramkarza to wymagam od niego światowej klasy interwencji i ratowania nam dupska. Rezerwowy bramkarz Realu w trzy mecze zrobił w Lidze Mistrzów więcej niż Ter Statement przez kilka sezonów.

0

@Damian11 Jesteś zadowolony z bramkarza, który wpuścił w dwumeczu 6 goli? Nisko upadliśmy.

0

@VegetaPolska Powiedział Ferranowi, że jest tragiczny?

0

@GeneralXavi Yamal i Raphinha by pomagali bocznym obrońcom, Lewego by się cofnęło bliżej bramki by pomagał Frenkiemu i Gundo w kryciu środka. No ale trenerem nie jestem więc może Xavi miał rację :P

0

@GeneralXavi I tak prędzej czy później by zszedł bo nie był gotowy na 90 minut, Yamal i Raphinha daliby radę pomagać bocznym obrońcom a może w ataku by im się udało coś wykombinować.

9

@Zoker Pedriego

3

@blakkudium Słabo bo nawet nie mamy trenera. A jeśli mamy nowego trenera wybranego i on sobie upatrzył Olmo to jeszcze gorzej.

11

Po co te okrzyki o Viniciusie? Banda idiotów.

11

Kozacka gra


4

@Faro Ferran z Betisem.

0

@mientusek1407 Alisson i Courtois to dwie półki wyżej niż ter Stegen. Ederson poprzednia kampanią w Lidze Mistrzów uratował City LM co Ter Stegenowi się nigdy nie udało. Wczoraj po raz kolejny Ter Stegen zawalił gola i tylko poprzeczka i słupek nas uratowały przed kolejnymi dwoma.

2

@cules100pro Nie jest zła ale ja bym dał Nike nad herbem albo herb klasycznie na piersi.

6

@blakkudium Tak samo jak nigdy pewnie nie było tej rzekomej oferty 150 milionów euro za Ansu od United tak teraz nikt pewnie nie zaoferował 200 milionów za Yamala. Laporta po prostu pierdoli głupoty.

17

Wiemy Javier. Mbappe tylko do Realu, Barcelona musi sprzedać ważnych piłkarzy. My to wiemy bo co kilka dni gadasz to samo.

0

@PatrykBarca Ancelotti ma dużo większe doświadczenie, wygrywał ligę mistrzów. Xavi przyszedl z bratem i dwoma kuzynami po kilku latach trenowania w Katarze.

4

Wszyscy chcą być jak Xavi i Oscar Hernandez


4

@Mario96w Czyli już zapominamy o tym, że ciągał klub po sądach i domagał się usunięcia Barcelony z Ligi Mistrzów bo nie dostał dolarów na konto?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?