Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Comentateiro Totalną zagadką jest każdy oprócz Guardioli a Pepa nie wyciągniemy.
37
Przepraszamy Kylian ale mamy już Ferrana a w lato wraca Ansu. Musisz poszukać gdzie indziej.
0
@Firestone Chociaż może Tuchel by wziął do sztabu specjalistów a nie rodzinkę xD
2
@Firestone Musi działać. Prawdopodobnie ostatni wybór trenera za jego kadencji. Jak zawali to w wyborach nie dostanie poparcia.
1
@Firestone De Zerbi nierealny co potwierdził Morretto z Relevo, Michel powiedział dzisiaj, że zostaje w Gironie. No obawiam się, że skończymy z Tuchelem bo Flick wybierze Bayern ale oby nie.
0
@LM10GOAT Pewnie w 1/4 będą z dwa albo trzy takie grubsze.
5
@NeroTFP1 Na górę czubku jeden wykonać.
2
@KrychaFCB On miał konflikt z Salihamidziciem ale go już nie ma więc kto wie.
0
@Kamiloza91 Sprzedajemy Kounde za 50milionow, Christensena za 40 milionow i co dalej skoro nie będziemy mogli przeznaczyć 90 milionów na wzmocnienia ze względu na FFP?
0
@Firestone
0
@Emhyr Flick się pokłócił z Salihamidziciem a go już nie ma więc kto wie. Mourinho do Arabii a Pioli nie wiem bo rzadko oglądam Milan.
0
@Emhyr No nie wiem bo Michel nigdy nie trenował w klubie z taką renomą. Do tego granie co trzy dni ze względu na europejskie puchary.
1
@DonCarletto Nie wiem czy bym go chciał bo ponoć się pokłócił z większością piłkarzy. Do tego kwasy w PSG i Borussii.
0
@Emhyr Chociaż w sumie jak się tak zastanawiam to nie wiem kogo by wzięli za Tuchela. Alonso raczej Liverpool, Klopp robi przerwę, Guardioli nie wezmą. Powrót Nagelsmanna? Może zakręcą się wokół Flicka?
20
Przecież w lato to już Tuchela tam nie będzie.
0
@KrwawiaceoczyVEB 40 milionów klauzuli ma ponoć.
3
@fenix1983 Nie ma Enzo w Newcastle. Jeśli chodzi Ci o Enzo to on gra w Chelsea a jeśli o Newcastle to pewnie chodzi Ci o Bruno Guimaraesa.
0
@Emhyr My tu już powinniśmy mieć trenera żeby ten miał czas pooglądać piłkarzy których mamy w kadrze i tych wypożyczonych. Aktualnie to żadne bajki o sprzedażach i kuponach nie mają sensu.
1
@Transu96 A co jak przyjdzie Conte i będzie chciał Alonso i Roberto na wahadlach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Mendes i Laporta już pewnie nie mogą się doczekać by pieniądze z transferu De Jonga przeznaczyć na Felixa i Cancelo.
0
@Kuba_1 Sprzedać wszystkich a potem kupić wszystkich. Tylko najpierw by trzeba było wiedzieć kto będzie naszym trenerem w przyszłym sezonie.
0
@PatrykBarca Kimmich aktualnie to jest tragiczny. Tuchel całe lato chciał ściągnąć defensywnego pomocnika bo nie widzi tam Kimmicha.
1
Lewandowski do Arabii, Araujo do Bayernu, teraz Frenkie. Pismaki lubią pisać pierdoły gdy drużynie idzie słabo.
5
Piękne podanie
https://x.com/FCIMarchive/status/1754242960013643917
2
@toretto724 W lidze mistrzów 5 meczów - 5 meczów w pierwszym składzie, raz zszedł w 71 minucie
W lidze 17 meczów - 12 w pierwszym składzie, często zmieniany między 69 a 81 minutą
2
@Xxxx86 23 mecze rozegrane, 1568 minut na boisku. Faktycznie grzeje ławę.
3
Tymczasem Dembele nadal bez kontuzji w Paryżu. Mam nadzieję, że Laporta widzi co się dzieje i od nowego sezonu zobaczymy nowy sztab medyczny.
0
@Emhyr Napisał to jakiś Tomas Andreu Simon.
0
@Emhyr Ten gość ma 600 obserwujących na twitterze, ostatni post w 2018 roku.
2
@Emhyr Skoro Xavi chce tak grać to czemu ciągle gra Lewandowski?