0

@Benz Może tak być. Imo albo Real albo reprezentacja Niemiec.

7

Rok przerwy


0

@Emhyr Pierwszy raz o nim słyszę. Czy to dobrze?

22

Laporta zrób to dla nas


61

Całkowicie przypadkowo go objął i ściągnął do parteru XD

0

@PatrykBarca Popłacz się bo przedstawiłem fakty. Ter Stegen nam w ostatnich latach zawalał pełno spotkań i to we wszystkich rozgrywkach.

0

@tristan87 Nie jest. To nie na półka w porównaniu do Courtois czy Alissona.

0

@PatrykBarca Nie byłoby różnicy. Spójrz na mecze z Celtą, Mallorca czy Realem. Ter Stegen nigdy nie był, nie jest i nie będzie światowej klasy bramkarzem.

1

Dlaczego narzekacie? Przecież mieliśmy większe posiadanie piłki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

No fajny piłkarz ale mamy już Frenkiego i Gundogana. Nie bez powodu Tuchel chciał defensywnego pomocnika ściągnąć przez całe lato, Nagelsmann mówił o Kimmichu na prawej obronie bo w środku pola grał słabo.

2

@Emhyr Dostanie torbę z upominkami i loże VIP.

2

@Firestone Jeśli za darmo to wchodzę bo na Xaviego nie dalbym nawet złamanego grosza.

0

@norbi77 Lewandowski powinien wylecieć z Alaves za dwie żółte kartki a finalnie uratował nam mecz. Z Almerią strzeliliśmy gola po rzucie różnym którego nie powinno być. Sędziowie są tragiczni, pora to zaakceptować a nie sie spinać, że nam zabierają a innym dają.

4

Wszyscy winni dookoła tylko nie Xavi. Pogoda, murawa, sędziowie, kontuzje. Wszystko przeciwko cudownemu trenerowi, który liczy tylko na indywidualne przebłyski piłkarzy.

0

@Gaz Spalletti*

7

@Firestone W tym miejscu warto zaznaczyć, że wygraliśmy grupę Ligi Mistrzów.

0

@Emhyr Gavi wszedł rozbiegać i wróci za 9 miesięcy, Kounde czy De Jong wrócili rozbiegać i wylecieli na miesiąc. Świetny pomysł.

0

Frimpong z urazem. Po co ci piłkarze wracają na boisko?

1

Christensen i Cancelo nie zagrają z Betisem więc Kounde znowu na SO a na prawej znowu Roberto.

0

@Emhyr A co ja skaut jestem xD

0

@Emhyr No fajnie ale może jakiegoś DMa byśmy w końcu wzięli?

2

Rodrigo Depay XD

1

@Firestone Jeszcze gdybyśmy mieli na tych skrzydłach coś wypracowane. Jakieś schematy, cokolwiek. No ale u nas gra na skrzydle to wygląda tak, że dostajesz piłkę i rób tak jak potrafisz. Dlatego Xavi tak kochał Dembele.

70

Trzy mecze Roque i już trzy pozycje obskoczone. Patrzymy dalej co ugotują bracia Hernandez i kuzyni.

0

@Firestone Psy szczekają karawana jedzie dalej.

0

@Emhyr Jedyną opcją aktualnie jest Marquez. Nie będzie nikogo z zewnątrz.

10

Philips nie grał nawet jak Rodri był zawieszony i Guardiola wolał w środku pola duet Stones-Akanji. To już lepiej dać szansę Casado albo innemu młodemu piłkarzowi.

0

@Rewolucja123 Nie ma to znaczenia bo ani Ter Stegen ani Pena nie są gwarantami spokoju w bramce.

0

@Rewolucja123 A co ma powiedzieć? "Xavi musi odejść bo jest za słaby"?

2

@VegetaPolska Ciekawe do jakich wniosków doszedł nasz sztab po meczu Realu z Atletico. Patrząc na naszą grę - do żadnych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?