Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Benz Może tak być. Imo albo Real albo reprezentacja Niemiec.
7
Rok przerwy
0
@Emhyr Pierwszy raz o nim słyszę. Czy to dobrze?
22
Laporta zrób to dla nas
61
Całkowicie przypadkowo go objął i ściągnął do parteru XD
0
@PatrykBarca Popłacz się bo przedstawiłem fakty. Ter Stegen nam w ostatnich latach zawalał pełno spotkań i to we wszystkich rozgrywkach.
0
@tristan87 Nie jest. To nie na półka w porównaniu do Courtois czy Alissona.
0
@PatrykBarca Nie byłoby różnicy. Spójrz na mecze z Celtą, Mallorca czy Realem. Ter Stegen nigdy nie był, nie jest i nie będzie światowej klasy bramkarzem.
1
Dlaczego narzekacie? Przecież mieliśmy większe posiadanie piłki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
No fajny piłkarz ale mamy już Frenkiego i Gundogana. Nie bez powodu Tuchel chciał defensywnego pomocnika ściągnąć przez całe lato, Nagelsmann mówił o Kimmichu na prawej obronie bo w środku pola grał słabo.
2
@Emhyr Dostanie torbę z upominkami i loże VIP.
2
@Firestone Jeśli za darmo to wchodzę bo na Xaviego nie dalbym nawet złamanego grosza.
0
@norbi77 Lewandowski powinien wylecieć z Alaves za dwie żółte kartki a finalnie uratował nam mecz. Z Almerią strzeliliśmy gola po rzucie różnym którego nie powinno być. Sędziowie są tragiczni, pora to zaakceptować a nie sie spinać, że nam zabierają a innym dają.
4
Wszyscy winni dookoła tylko nie Xavi. Pogoda, murawa, sędziowie, kontuzje. Wszystko przeciwko cudownemu trenerowi, który liczy tylko na indywidualne przebłyski piłkarzy.
0
@Gaz Spalletti*
7
@Firestone W tym miejscu warto zaznaczyć, że wygraliśmy grupę Ligi Mistrzów.
0
@Emhyr Gavi wszedł rozbiegać i wróci za 9 miesięcy, Kounde czy De Jong wrócili rozbiegać i wylecieli na miesiąc. Świetny pomysł.
0
Frimpong z urazem. Po co ci piłkarze wracają na boisko?
1
Christensen i Cancelo nie zagrają z Betisem więc Kounde znowu na SO a na prawej znowu Roberto.
0
@Emhyr A co ja skaut jestem xD
0
@Emhyr No fajnie ale może jakiegoś DMa byśmy w końcu wzięli?
2
Rodrigo Depay XD
1
@Firestone Jeszcze gdybyśmy mieli na tych skrzydłach coś wypracowane. Jakieś schematy, cokolwiek. No ale u nas gra na skrzydle to wygląda tak, że dostajesz piłkę i rób tak jak potrafisz. Dlatego Xavi tak kochał Dembele.
70
Trzy mecze Roque i już trzy pozycje obskoczone. Patrzymy dalej co ugotują bracia Hernandez i kuzyni.
0
@Firestone Psy szczekają karawana jedzie dalej.
0
@Emhyr Jedyną opcją aktualnie jest Marquez. Nie będzie nikogo z zewnątrz.
10
Philips nie grał nawet jak Rodri był zawieszony i Guardiola wolał w środku pola duet Stones-Akanji. To już lepiej dać szansę Casado albo innemu młodemu piłkarzowi.
0
@Rewolucja123 Nie ma to znaczenia bo ani Ter Stegen ani Pena nie są gwarantami spokoju w bramce.
0
@Rewolucja123 A co ma powiedzieć? "Xavi musi odejść bo jest za słaby"?
2
@VegetaPolska Ciekawe do jakich wniosków doszedł nasz sztab po meczu Realu z Atletico. Patrząc na naszą grę - do żadnych.