3

@Peciak Nie ma czegoś takiego jak samograj. Spójrz na Napoli z poprzedniego sezonu i tego. Spójrz na Leverkusen przed Alonso i teraz. Spójrz na Real Beniteza i Zidane. Samograj nie wygrywa trypletu.

29

Wyciągacie wnioski po Juventusie, Romie, Liverpoolu, Valencii, Bayernie, PSG, Realu. Coś topornie wam to idzie.

1

@Firestone Przecież jak Flick na pierwszym treningu usłyszy od Kounde, że on na prawej obronie nie ma zamiaru grać a Roberto powie, że musimy trzymać się cruyffizmu to zrezygnuje następnego dnia.

1

@barcelonaLM Alonso trenował jeszcze bodajże młodą drużynę Realu Sociedad.

0

@draxidox Widziałem go tylko na telebimie jak dostał żółtą kartkę za dyskusje.

3

Ciekawe czy po sezonie drużyna pojedzie do Ameryki na sparing żeby odrobić dzisiejszą porażkę.

1

@sevs Polecam ci zacząć oglądać mecze. Ewentualnie kupić okulary.

7

Były informacje, że Roberto po sezonie odejdzie. Wystarczył jeden mecz z najgorszą drużyną w lidze i Roberto nagle gra od pierwszych minut kosztem Fermina a w Pucharze Króla to on wchodzi na boisko kosztem młodych piłkarzy. Do tego ciągłe kontuzje i słaby poziom sportowy. Oby Xavi po sezonie odszedł i zabrał ze sobą tego przeciętniaka.

10

Raphinha w Sportingu - 0 mięśniówek
Raphinha w Leeds u Bielsy - 0 mięśniówek
Raphinha w Barcelonie - 2 mięśniówki

Wnioski wyciągnijcie sami.

3

Wystarczyło, że Roberto zagrał jeden niezły mecz z ostatnią drużyną w tabeli i nasz wizjoner już zapomniał o bardzo dobrym okresie Fermina.

10

@Gaz Dobrze, że ten gorszy odszedł i już nigdy nie wróci.

1

@Emhyr Panuje optymizm?

1

Balde i Yamal dostali nowe umowy, Ansu poszedł do Brighton, przyszedł Felix. Laporta zadowolony, Mendes zadowolony.

4

@Peciak Przecież Yamal nie grał ze względu na zawieszenie a nie uraz czy chorobę.

1

@Mazi Przeczytałem głosem Mateusza Borka.

0

@Firestone Które wydamy na piłkarza ze stajni Mendesa i na jego prowizję. To chyba lepiej zostawić Raphinhe.

7

Po przeczytaniu czterech pierwszych słów trochę się usmiechnąłem ale jednak nie. To tylko czerwona kartka.


0

@barteq Zwolni Xaviego Hernandeza a jego miejsce zajmie Oscar Hernandez.

0

@Firestone I ściągniesz za 60 milionów piłkarza, który będzie świetnie dryblował i dowoził liczby?

1

@Losiex Lewy w Lipsku? Szanujmy się, Openda go zjada.

0

Wygralibyśmy bez problemu gdyby nie te wścibskie Barbastro.

5

@Firestone Roque dwa mecze i już dwie różne pozycje obskoczył. Ma rozmach skurwiesyn.

50

- Frenkie, Araujo i Kounde zagrali cały mecz
- z ławki weszli Lewy i Gundogan
- kontuzjowanego Inigo zastąpił Sergi Roberto XD
- minuty z młodych piłkarzy otrzymał tylko Fort i to na nieswojej pozycji

Kolejny wybitny mecz Xaviego, jego braciszka i profesjonalnego sztabu medycznego.

2

@Firestone Ja mam lepszy.

0

@Firestone Przecież na ławce jest.

0

Gwarancją to on jest łapania urazów i słabego poziomu sportowego.

0

@Rewolucja123 Już doszło. Chelsea wygrała.

7

@pioz123 Strach pomyśleć na co by Laporta i jego kumple Deco i Mendes wydali te pieniądze.

1

Może zamiast co okienko wyprzedawać piłkarzy, których dopiero co się kupiło to damy im szansę pod poważnym trenerem i sztabem szkoleniowym?

1

@Encore Kuminga stwierdził, że wyjeżdża w Bieszczady.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?