Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Peciak Nie ma czegoś takiego jak samograj. Spójrz na Napoli z poprzedniego sezonu i tego. Spójrz na Leverkusen przed Alonso i teraz. Spójrz na Real Beniteza i Zidane. Samograj nie wygrywa trypletu.
29
Wyciągacie wnioski po Juventusie, Romie, Liverpoolu, Valencii, Bayernie, PSG, Realu. Coś topornie wam to idzie.
1
@Firestone Przecież jak Flick na pierwszym treningu usłyszy od Kounde, że on na prawej obronie nie ma zamiaru grać a Roberto powie, że musimy trzymać się cruyffizmu to zrezygnuje następnego dnia.
1
@barcelonaLM Alonso trenował jeszcze bodajże młodą drużynę Realu Sociedad.
0
@draxidox Widziałem go tylko na telebimie jak dostał żółtą kartkę za dyskusje.
3
Ciekawe czy po sezonie drużyna pojedzie do Ameryki na sparing żeby odrobić dzisiejszą porażkę.
1
@sevs Polecam ci zacząć oglądać mecze. Ewentualnie kupić okulary.
7
Były informacje, że Roberto po sezonie odejdzie. Wystarczył jeden mecz z najgorszą drużyną w lidze i Roberto nagle gra od pierwszych minut kosztem Fermina a w Pucharze Króla to on wchodzi na boisko kosztem młodych piłkarzy. Do tego ciągłe kontuzje i słaby poziom sportowy. Oby Xavi po sezonie odszedł i zabrał ze sobą tego przeciętniaka.
10
Raphinha w Sportingu - 0 mięśniówek
Raphinha w Leeds u Bielsy - 0 mięśniówek
Raphinha w Barcelonie - 2 mięśniówki
Wnioski wyciągnijcie sami.
3
Wystarczyło, że Roberto zagrał jeden niezły mecz z ostatnią drużyną w tabeli i nasz wizjoner już zapomniał o bardzo dobrym okresie Fermina.
10
@Gaz Dobrze, że ten gorszy odszedł i już nigdy nie wróci.
1
@Emhyr Panuje optymizm?
1
Balde i Yamal dostali nowe umowy, Ansu poszedł do Brighton, przyszedł Felix. Laporta zadowolony, Mendes zadowolony.
4
@Peciak Przecież Yamal nie grał ze względu na zawieszenie a nie uraz czy chorobę.
1
@Mazi Przeczytałem głosem Mateusza Borka.
0
@Firestone Które wydamy na piłkarza ze stajni Mendesa i na jego prowizję. To chyba lepiej zostawić Raphinhe.
7
Po przeczytaniu czterech pierwszych słów trochę się usmiechnąłem ale jednak nie. To tylko czerwona kartka.
0
@barteq Zwolni Xaviego Hernandeza a jego miejsce zajmie Oscar Hernandez.
0
@Firestone I ściągniesz za 60 milionów piłkarza, który będzie świetnie dryblował i dowoził liczby?
1
@Losiex Lewy w Lipsku? Szanujmy się, Openda go zjada.
0
Wygralibyśmy bez problemu gdyby nie te wścibskie Barbastro.
5
@Firestone Roque dwa mecze i już dwie różne pozycje obskoczył. Ma rozmach skurwiesyn.
50
- Frenkie, Araujo i Kounde zagrali cały mecz
- z ławki weszli Lewy i Gundogan
- kontuzjowanego Inigo zastąpił Sergi Roberto XD
- minuty z młodych piłkarzy otrzymał tylko Fort i to na nieswojej pozycji
Kolejny wybitny mecz Xaviego, jego braciszka i profesjonalnego sztabu medycznego.
2
@Firestone Ja mam lepszy.
0
@Firestone Przecież na ławce jest.
0
Gwarancją to on jest łapania urazów i słabego poziomu sportowego.
0
@Rewolucja123 Już doszło. Chelsea wygrała.
7
@pioz123 Strach pomyśleć na co by Laporta i jego kumple Deco i Mendes wydali te pieniądze.
1
Może zamiast co okienko wyprzedawać piłkarzy, których dopiero co się kupiło to damy im szansę pod poważnym trenerem i sztabem szkoleniowym?
1
@Encore Kuminga stwierdził, że wyjeżdża w Bieszczady.