Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@nieprzysiadalnosc Holendrzy, Francuzi i Anglicy razem wzięci*
3
@Firestone U nas od boiska ważniejsze są relacje z Mendesem.
7
Czy Laporta może go zwolnić zanim dojdzie do katastrofy?
2
@sevs Gdyby Probierz mógł korzystać z Lewego to byśmy przegrali 2:0
1
@Stinger_ Zero rywalizacji. Laguty i Emila nie ma, Doyle kontuzja, Woffinden jest już cieniem siebie sprzed lat.
0
@Balboa901 Kompletnie nie mam pojęcia więc strzelę 3 razy.
2
@Encore Może i w obronie jest słaby ale za to w narzekaniu na sędziów jest absolutnie najlepszy na świecie.
6
@ViscaelBarca2007 Nie rozumiem dlaczego Raphinha jest kwestionowany a Felix miałby być pewniakiem. Brazol dał dużo więcej w tym sezonie. Felix to strasznie przereklamowany piłkarz.
2
Do sprzedania powinni być Ferran Torres i Ansu. Felix niech sobie gra gdzie chce byle nie w Barcelonie.
0
@ViscaelBarca2007 Dembele chyba wypadł z jednego czy dwóch spotkań z urazem ale to i tak bez porównania z tym co było u nas.
0
@Emhyr Z Celtą z urazem wrócił na boisko i zszedł po 20 minutach. To samo było z Cancelo przeciwko Las Palmas.
3
@Emhyr Nigdzie nie skłamał. Obwiniamy reprezentację Hiszpanii o wpuszczenie Gaviego na boisko z urazem a sami to zrobiliśmy z Kounde, De Jongiem i Cancelo.
0
@Arcybiskup Trenował normalnie z drużyną więc może za szybko wrócił.
12
Frenkie wypada z EURO
0
Komentarz usunięty
0
@Lukiss Trzymał ich przy życiu do pierwszego gola. Wymienić kompromitacje Ter Stegena w LM?
0
Komentarz usunięty
0
@Kubsoleon Do Nagelsmana zadzwoń żeby zrezygnował z trenowania reprezentacji bo stawia w bramce na lepszego bramkarza.
1
@bulo Śmieszne to są kompromitacje ter stegena i to już od wielu lat.
1
@Kubsoleon Gdyby ter stegen nie grał w Barcelonie to nawet na ławkę reprezentacji by nie był powoływany a ty myślisz, że on ma Neuera wygryźć ze składu? Dobre
4
Jeśli Niemcy chcą coś osiągnąć to tylko z Neuerem. Ter Stegen nie dorasta mu do pięt.
0
Odpowiadając na dwa ostatnie pytania - Bruno Guimaraes i Luis Diaz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Kubsoleon Widać od kilku lat w Lidze Mistrzów.
0
@Kubsoleon Ter Stegen nawet nas przy życiu nie trzyma tylko psuje wszystko od razu.
0
@Kubsoleon Gdyby wstawić Ter Stegena za Neuera na Bernabeu to ten dwumecz byłby rozstrzygnięty jeszcze w pierwszej połowie. Neuer był jedynym, który ich trzymał przy życiu.
1
@TR3YWAY Kanada na mundialu wyglądała bardzo dobrze.
3
@Lionel_Messi10 Ciekawe czy jest jakiś piłkarz na świecie którym Chelsea nie jest zainteresowana.
9
@Herbert Przepraszam
26
Najpierw trzeba zadać sobie najważniejsze pytanie - jak do zatrudnienia nowego psychologa podchodzi Alejandro Echevarria, były szwagier Laporty?
0
@Emhyr 120 milionów po dobrym pół roku w Benfice i dobrym Mundialu. Imo przesada.