Bartas7VeB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Brać i uciekać jak najszybciej.
0
@Emhyr Pewnie miałby być zmiennikiem Gundogana. Aczkolwiek ja bym szukał kolejnego DMa bo wygląda na to, że Romeu będzie grał wszystko z każdym.
0
@Emhyr Po powrocie z USA dostali cztery xD
0
@Firestone No ładny gol Ferrana. W nagrodę następne minuty po przerwie na kadre.
0
Twój ulubieniec @Firestone
0
@Firestone Ja bym zaczął od trenera.
26
Niby pięciu pomocników ale pamiętajcie, że Lewy będzie szóstym bo taka gra mu sprawia przyjemność :D
0
@Sccaner Tylko, że on ma pensje na poziomie 11 milionów brutto. Fresneda wątpię, że dostałby takie pieniądze na początek.
0
@Firestone Może tak być ale ja bym wolał zaryzykować z Fresneda. Jak wypali to mamy gościa na 15 lat a jak nie to się go sprzeda za dobre pieniądze a Cancelo przyjdzie na rok, poddymi bo Xavi zagra Araujo na PO w klasyku i za rok wróci do Pepa.
2
@Firestone No a za rok Cancelo wróci do City a Fresneda w międzyczasie skończy w Premier League i będziemy chcieli go wyciągnąć za 50 milionów.
1
@Firestone No tylko jak Fresneda nie wypali to można go sprzedać bo nadal jest bardzo młody. A tak taką samą kasę wtopimy w roczne wypożyczenie Felixa xD
0
@Emhyr Spotify premium, pensja odroczona do 2030 roku. Deco załatwi.
W ogóle to ja się obawiam, że jeśli Xaviemu nie wyjdzie ten sezon to Mendes i Deco będą chcieli jakiegoś kolegę Portugalczyka ściągnąć xD
0
@Emhyr Laporta już niech wydzwania do De Zerbiego.
0
@Emhyr Dzisiaj*
7
@BARCA1899Messi Przynajmniej nie złapią jakiejś kontuzji.
1
@Encore I to jeszcze dopiero co został pierwszym kapitanem.
0
@bolinho89 Najpierw go zarejestrować trzeba :D
0
@ShawnC Jest to jakiś pomysł.
0
@MesQueUnClub_87 Obrazi się.
0
To co? Na prawej obronie Eric Garcia czy Roberto?
0
Ale co Xavi sobie skleił sztab medyczny to jego.
0
@Emhyr Zwolniony nie zostanie na pewno. Może nie będą chcieli kontraktu przedłużyć. Boje się tylko, że by postawili na kolejny wynalazek.
0
@Emhyr Nie no nie zwolnią go. Dopiero dostał cały presezon.
0
@Rewolucja123 Ter Stegen Kounde Araujo Christensen Balde Frenkie Gundogan Pedri Yamal Ferran Ansu
0
@Kubsoleon U Xaviego wszędzie.
0
@Firestone Jestem ciekaw gdzie on będzie grał. Za Raphinhe jako skrzydłowy? Jeśli na boku to Christensen ławka? Znając Xaviego to go będzie rzucał po pozycjach, w klasyku nie zagra bo zagra Araujo i się obrazi i tyle z niego będzie.
0
@Emhyr Byle im nie dopłacić i będzie dobrze xD.
0
@Filu02 Alonso to zagrał każdy mecz w Lidze Mistrzów mimo, że Alba i Balde byli dostępni.
3
@Filu02 Czyli nie można rozliczać Xaviego mimo, że dostał transfery za 200 milionów euro i nie wyszedł z grupy Ligi Mistrzów?
0
@Emhyr Na papierze czterech pomocników a w praktyce pięciu bo się pewien piłkarz cofa po piłkę bo to mu sprawia przyjemność.