2

Brać i uciekać jak najszybciej.

0

@Emhyr Pewnie miałby być zmiennikiem Gundogana. Aczkolwiek ja bym szukał kolejnego DMa bo wygląda na to, że Romeu będzie grał wszystko z każdym.

0

@Emhyr Po powrocie z USA dostali cztery xD

0

@Firestone No ładny gol Ferrana. W nagrodę następne minuty po przerwie na kadre.

0

Twój ulubieniec @Firestone




0

@Firestone Ja bym zaczął od trenera.

26

Niby pięciu pomocników ale pamiętajcie, że Lewy będzie szóstym bo taka gra mu sprawia przyjemność :D

0

@Sccaner Tylko, że on ma pensje na poziomie 11 milionów brutto. Fresneda wątpię, że dostałby takie pieniądze na początek.

0

@Firestone Może tak być ale ja bym wolał zaryzykować z Fresneda. Jak wypali to mamy gościa na 15 lat a jak nie to się go sprzeda za dobre pieniądze a Cancelo przyjdzie na rok, poddymi bo Xavi zagra Araujo na PO w klasyku i za rok wróci do Pepa.

2

@Firestone No a za rok Cancelo wróci do City a Fresneda w międzyczasie skończy w Premier League i będziemy chcieli go wyciągnąć za 50 milionów.

1

@Firestone No tylko jak Fresneda nie wypali to można go sprzedać bo nadal jest bardzo młody. A tak taką samą kasę wtopimy w roczne wypożyczenie Felixa xD

0

@Emhyr Spotify premium, pensja odroczona do 2030 roku. Deco załatwi.
W ogóle to ja się obawiam, że jeśli Xaviemu nie wyjdzie ten sezon to Mendes i Deco będą chcieli jakiegoś kolegę Portugalczyka ściągnąć xD

0

@Emhyr Laporta już niech wydzwania do De Zerbiego.

0

@Emhyr Dzisiaj*

7

@BARCA1899Messi Przynajmniej nie złapią jakiejś kontuzji.

1

@Encore I to jeszcze dopiero co został pierwszym kapitanem.

0

@bolinho89 Najpierw go zarejestrować trzeba :D

0

@ShawnC Jest to jakiś pomysł.

0

@MesQueUnClub_87 Obrazi się.

0

To co? Na prawej obronie Eric Garcia czy Roberto?

0

Ale co Xavi sobie skleił sztab medyczny to jego.

0

@Emhyr Zwolniony nie zostanie na pewno. Może nie będą chcieli kontraktu przedłużyć. Boje się tylko, że by postawili na kolejny wynalazek.

0

@Emhyr Nie no nie zwolnią go. Dopiero dostał cały presezon.

0

@Rewolucja123 Ter Stegen Kounde Araujo Christensen Balde Frenkie Gundogan Pedri Yamal Ferran Ansu

0

@Kubsoleon U Xaviego wszędzie.

0

@Firestone Jestem ciekaw gdzie on będzie grał. Za Raphinhe jako skrzydłowy? Jeśli na boku to Christensen ławka? Znając Xaviego to go będzie rzucał po pozycjach, w klasyku nie zagra bo zagra Araujo i się obrazi i tyle z niego będzie.

0

@Emhyr Byle im nie dopłacić i będzie dobrze xD.

0

@Filu02 Alonso to zagrał każdy mecz w Lidze Mistrzów mimo, że Alba i Balde byli dostępni.

3

@Filu02 Czyli nie można rozliczać Xaviego mimo, że dostał transfery za 200 milionów euro i nie wyszedł z grupy Ligi Mistrzów?

0

@Emhyr Na papierze czterech pomocników a w praktyce pięciu bo się pewien piłkarz cofa po piłkę bo to mu sprawia przyjemność.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?