Bartek46
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Gerard Pique na TT:
1
Za kilka minut prezydent Quim Torra wygłosi orędzie do Narodu Katalońskiego.
1
Katalońska Federacja Piłkarska zawiesiła do odwołania wszystkie organizowane przez siebie rozgrywki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Wszyscy rektorzy katalońskich uniwersytetów wezwali studentów do strajku w związku z dzisiejszym wyrokiem skazującym Katalońskich Więźniów Politycznych.
Studenci opuścili sale i rozpoczęli blokadę ulic.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@michal26 pamiętam zarywanie nocek na mecze Agnieszki, ale bez kawy nie szło tego oglądać. Natomiast Iga swoim ofensywnym stylem działa jak podwójne espresso.
5
Gdyby ktoś zaproponował mi jako mecz finałowy US Open dzisiejszy pojedynek Świątek z Osaką nie miałbym nic przeciwko. Wielki tenis.
0
@TheNekro94 Nie ma sprawy ;)
13
@TheNekro94 pewnie Señorita
0
W Hiszpanii pojawił się dzisiaj artykuł o bardzo ciekawym tytule: "Czy gdyby Pep Guardiola nie był separatystą byłby najlepszym trenerem na świecie?"
Biedni Katalończycy, którzy muszą żyć w jednym kraju z takimi idiotami.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jeżeli już mówimy o Czechach to warta zobaczenia jest Kutna Hora ;)
0
To też, ale nie wyobrażam sobie, żeby w jakimkolwiek kraju była taka nienawiść kulturowo-etniczna
0
W jednej z wiosek w Andaluzji po procesji rezurekcyjnej ostrzelano, a następnie spalono figurę Carlesa Puigdemonta- katalońskiego prezydenta na uchodźstwie.
Co ciekawe amunicję strzelającym dostarczyła policja
Nagranie:
Ten kraj jest tak zepsuty, że po prostu brakuje już słów. Visca Catalunya Lliure!
3
W Polsce rządzi "prawica" i też jest socjalizm, więc o czym mówimy?
6
Trzęsienie ziemi w Katalonii o sile 4.3 w skali Richtera. Nie ma na razie informacji o poszkodowanych.
Edit: Epicentrum w okolicach Alt Urgell ok. 180 kilometrów na północny zachód od Barcelony.
0
Pięcioro aresztowanych i pięć osób rannych po manifestacji skrajnie prawicowej partii VOX w Barcelonie podczas której domagano się aresztowania prezydentów Katalonii Puigdemonta i Torry.
5
Sekretarz generalny skrajnie prawicowej partii VOX opłacanej przez fundację Francisco Franco- Ortega Smith podczas dzisiejszego wystąpienia w Barcelonie: "Rekonkwista się rozpoczyna". Brzmi to bardzo źle, szczególnie z ust osoby z takiego środowiska. Jestem ciekaw na ile jeszcze starczy Katalończykom nerwów.
Tak na marginesie to z szefem tej partii Santiago Abascalem spotkał się w zeszłym miesiącu Jarosław Kaczyński. Grunt to dobre sojusze w Europie ;)
3
Komentarz usunięty
0
Rozumiem, że jest to zagrożenie dla geopolityki, ale wystarczy się postawić na ich miejscu. Są maszynką do robienia pieniędzy, a w zamian dostają ciągłe szykany i są traktowani jak ludzie drugiej kategorii. Hiszpania traktuje Katalonię i Katalończyków jako swoją kolonię, a struktury państwa w XXI wieku nie mają prawa tak wyglądać.
5
Prezydent Katalonii Quim Torra:
Hiszpania 2019: krawaty, wstążki, Estelady (flagi Katalonii z trójkątem i gwiazdą), kolory... słowa. Od wczoraj słowa też są zabronione (TV3 i Radio Catalunya dostały zakaz używania słów "więźniowie polityczni" oraz "wygnani") . Prokuratorzy oskarżają o nieposłuszeństwo i stawiają przed sądem głosujących (chodzi o wczorajszą decyzję o wszczęciu śledztwa przeciwko 38 rannym Katalończykom w referendum 1 października 2017). Są więźniowie polityczni i Ci, którzy udali się na wygnanie w obawie przed represjami. Jestem właśnie w drodze do Portugalii. Kraju, który szanuje i ma wpisane w konstytucję fundamemtalne Prawo Człowieka jakim jest to o samostanowieniu.
29
Zluzujcie gumę co poniektórzy. Ten program ma charakter podobny do Kuby Wojewódzkiego. Odpowiedzi mają przede wszystkim bawić, a wiele osób już zdążyło nazwać Pique "bucem". Warto obejrzeć chociażby na Twitterze filmiki, na których odpowiada na te pytania, to może dotrze do krytykantów charakter odpowiedzi Geriego :)
8
Przewodniczący hiszpańskiej państwowej komisji wyborczej zakazał katalonskiej telewizji publicznej TV3 używania słów "więźniowie polityczni" oraz "wygnanie".
To się po prostu nie mieści w głowie. Dyktatura w XXI wieku w Europie.
6
Kolejny sukces hiszpańskiej dyplomacji. Minister Spraw Zagranicznych Hiszpanii Josep Borell obrażał dziennikarza, który zadał mu niewygodne pytanie.
https://mobile.twitter.com/josepgoded/status/1111159000211574784
0
120 000 osób bierze udział w demonstracji przeciwko procesowi katalońskich więźniów politycznych, ktora odbywa się w Madrycie!
Dla porównania ostatnia manifestacja hiszpanskich partii prawicowych przeciwko rządowi Hiszpanii w tym samym mieście zgromadziła około 70 000 osób.
0
Jestem jak najbardziej za. Nie chodzi nawet o estetykę, a o ból dupy wszystkich madrytczykow na naszych meczach, bo większość obcokrajowców nie wie o co chodzi, a oni doskonale wiedzą :)
2
Teoretycznie to senyera a nie Estelada więc jest legalnie, chociaż wszyscy wiedzą o co chodzi :)
0
Cudo!
0
W porównaniu z zeszłym rokiem to gra jak mistrz, ale Roger jest bez porażki od turnieju w Dubaju, więc czuję że 8 gemow będzie sukcesem