0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Trudne losowanie Polaków w Australian Open. H.Hurkacz zmierzy się z Ivo Karloviciem(numer 69 w rankingu), który już był w tym roku w finale turnieju ATP w Pune, a Magda Linette zagra z mistrzynią US Open-Naomi Osaką. Poza nimi możemy mieć w turnieju jeszcze 2 zawodników, ponieważ I.Świątek i Kamil Majchrzak są już w ostatniej rundzie kwalifikacji.

0

W Europie nawet powiedziałbym :)

0

Najlepszy byłby model szkocki z referendum, ale Madryt wie że przegrają takowe, bo według najnowszych sondaży już 57% katalończyków zaglosowaloby na tak. A jeżeli przegraliby, to bez motoru napedowego jakim jest Katalonia rozpadłaby się cała Hiszpania

4

Masz pełną rację. Na tym posiedzeniu zarządzili nawet zmianę nazwy lotniska El Prat. Traktują Katalonię jako swoją kolonię i czekają tylko aż będą mieli pretekst do kolejnej interwencji z artykułem 155 bo wiedzą że po 1 października zeszłego roku stracili ten region na zawsze.

0

Ogromne protesty w Katalonii związane z posiedzeniem rządu Hiszpanii w Barcelonie. Największe natężenie jest oczekiwane o 18 kiedy odbędzie się wspólna manifestacja środowisk niepodległościowych (spodziewane jest kilkaset tysięcy demonstrantów) ale już od północy Komitety Obrony Republiki blokują wiele dróg w całym kraju.

0

Reprezentacja Polski w koszykówce pokonała na wyjeździe Holendrów 105:78 w el. MŚ. Jesteśmy bardzo blisko awansu, który byłby historycznym osiągnięciem ponieważ ostatni raz na mundialu graliśmy w 1967 roku!

2

A tymczasem w Palau Blaugrana zakończył się mecz, w którym sekcja futsalowa FC Barcelony podejmowała w Champions League drużynę Mistrza Polski Rekord Bielsko-Biała. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Blaugrany, ale Polacy zaprezentowali się po raz kolejny bardzo pozytywnie (wczoraj ulegli minimalnie drużynie Ugra Yugorsk z Rosji 3:4).

1

Najgorsze są reklamy w tv. Dzisiaj były świąteczne kart kredytowych, margaryny i jednego z operatorów POD RZĄD. Myślałem, że szlag mnie trafi. Czułem się jak 12 grudnia, nie listopada.

2

Mam nadzieję że prezydent Dutkiewicz wytoczy mu proces cywilny i wreszcie zajmą się tym człowiekiem odpowiednie służby, bo nie jest on zdrowy jeżeli nawołuje już do rzeczy podobnych jak IS czy inne organizacje terrorystyczne.

1

Netflix. Tak na marginesie to polecam bardzo

1

Podobnie ok. 2 godzin

0

Ale ja nie mówię o dyżurach ale np. o przychodniach gdzie lekarze zamiast dnia wolnego (jeżeli nie jest to przychodnia dyżurna) pracują w normalnym wymiarze czasowym

0

Największym hitem 12 listopada jest to że prawdopodobnie cała służba zdrowia będzie normalnie pracowała jako jedna z niewielu (jeżeli nie jedyna, pomijając dyzurujacych mundurowych) grupa pracownicza.

1

Około 55% I po raz kolejny pokazaliśmy w skali kraju, że jesteśmy bastionem bezpartyjnosci (prezydent zdobył 85% poparcie). Ostatni raz w przyspieszonych wyborach po śmierci poprzedniego 2 lata temu, wygrał praktycznie z takim samym poparciem, z tym że było to słyszalne w całym kraju z powodu, że miały być próbą sił dla PO i PiS przed wyborami.

1

Głosuj! Później będziesz mógł być zły na wyniki wyborów ale chociaż będziesz miał poczucie że zrobiłeś wszystko co mogłeś :)

0

Zostały jeszcze 4 godziny więc 50% może być.

0

Też się zdziwiłem po tych 15% o 12.

1

Na godzinę 17 frekwencja w wyborach wynosi 41.65%, z miast wojewodzkich najwyższa w Warszawie 46% [PKW]

0

Azja wschodnia

1

Jak dla mnie najlepszym kandydatem jest Stefaniak, bardzo merytoryczny, zrownowazony, no ale jest z PSL więc nie ma szans.

10

Panowie dziennikarze byli profesjonalni to fakt. Najlepszy był bezpartyjny Jaki szantażujący rządową kasą.

12

Najgorsza w tej debacie była dziennikarka TVP ( nie wiem w sumie czy to byla dziennikarka czy rzeczniczka Jakiego)

0

Piłkarsko mi wszystko jedno sam się uczę w Szczecinie ale koszykówka to religia w Stargardzie:)

0

Poziomem sportowym nie jest jeszcze tak źle bo potrafimy powalczyć w Europie. Gorzej od strony medialnej/ organizacyjnej. Sto lat za murzynami :)

0

Już za 5 godzin inauguracja Koszykarskiej Ekstraklasy, moja drużyna po 14 latach wraca na parkiety najwyższej klasy rozgrywkowej. Szykuje się niesamowity kocioł, gdyż mecz ten będzie przy okazji derbami z Wilkami Morskimi. Gdyby ktos byl zainteresowany to transmisja od 12:30 w Polsacie Sport. GO SPÓJNIA!

1

Napoli Ci kupon ...

0

Punkt dla przeciwników

0

Serbowie są już pewni (wystarczająca ilość małych punktów). No chyba że znowu sport.pl wkreca XD

0

W takim razie ja też :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?