Bartolomeoxx
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2021
"La Rambla to nie otchłań. To drabina. Wielu doznało porażki, próbując się na nią wspiąć i na zawsze pozbawiając się kolejnej szansy. Upadek ich łamie. Niektórzy jednak mogą się wspinać, lecz z tego rezygnują. Trzymają się swego królestwa... bogów i miłości. Iluzji. Prawdziwa jest jedynie La Rambla. Liczy się tylko walka o szczyt" - Bartolomeoxx/Baelish
4 obserwujących
0 obserwowanych
6
@PanPatrykk W takim razie wiele nas łączy. Jak przejdzie do PISu to ma mój głos.
1
@DonMatteo901 Mój człowiek, szacun dla tego gościa.
0
@Ghazul3293 Zgadzam się całkowicie, De Jong to drewno, a niektórzy robią z niego wybawcę
1
@Jakchcesz TVP niszczy po raz kolejny. Bardzo dobrze i liczę że ten chłopaczek poniesie konsekwencje.
2
@FafitFCB Pozdławiam i przesyłam serdeczne ukłony w Pana i Państwa stronę.
4
@Encore Zaraz lecę z serialem (house of cards) a potem będę pewnie myślał nad sensem swojego życia.
2
@sebasek99 Szacun dla tego gościa. Szanuję w opór takie osoby i taką symbolikę.
2
@Kamiloza91 Nie zapominajmy że POTĘŻNA Pogoń Szczecin jest tuż za rogiem, z ekstraklasą nie ma żartów.
1
@FafitFCB Pique pewnie nie złapał.
16
@Ramos9248 Zgadzam się całkowicie. Też sądzę że Real nie jest równy Barcelonie.
3
@SiSenior Powiedz wprost że to walki kiboli, a nie wymyślasz jakieś dziwne nazwy.
12
@IronSanHybrid O cholera, bardzo rzadkie zjawisko.
Czarnoskóra rodzina z ojcem.
1
@Janas11224 Rolls-Royce? Pasuje idealnie.
Genialna jakość, rzetelność, odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku, cieszy się szacunkiem na całym świecie.
4
@macio_944 Lubisz Hołownie? A więc straciłem do ciebie resztki szacunku.
Kto nie głosuje na PIS, ten ewidentnie ma bardzo niski intelekt, ale jakoś mnie to nie dziwi szczerze mówiąc.
19
@KacperVEB ☎️☎️☎️ No to Real ma poważne problemy!!!!!!!! ☎️☎️☎️☎️☎️!!!!!!!!!!!!
31
@DonAndrzejos Będzie zacięty pojedynek z Juventusem.
5
@macio_944 Mnie gość już denerwuje jak cholera. Najpierw problemy z trzecią ręką, support nie odpowiadał, następnie zaczął mi do ucha płakać za pomocą chipu że jakiś Musk go przegonił, wspominał też coś o jakimś łysolu. Gość jest niezrównoważony psychicznie i ma ewidentnie ze sobą problemy, nie dziwię się że go ludzie cisną.
3
@barcelonaLM Ja zagłosuje wtedy bez zastanowienia. Byłaby to świetna decyzja i liczę, że PIS wprowadzi 1000+
10
@BarcaInfo Czekamy na Bartomeu w FC Andorra.
5
@MesQueUnClub96 Tak się teraz tlumacz, wyszedł u ciebie brak elementarnej wiedzy, widać że nie uważałeś na WDŻ.
1
@Kubox W awaryjnej sytuacji wyciągnij nóż, zawsze dzięki temu przeskoczysz kilka "baz" do przodu.
3
@marcin62 Wtedy haker bonzo zhakuje ci płytę gówną.
10
@Rudi35 Dokładnie, mogli tego łazika Perseverance, dać do zjedzenia biednym dzieciom w Afryce :(
4
@Mario96w Żałosna prowokacja ze strony społeczności marsjańskiej.
9
@macio_944 Ja mam tak samo z bokserkami.
7
@barcelonaLM Wyglądał tutaj jak Cesarz który macha do ludu w koloseum.
7
Komentarz usunięty
10
@wpwelement Nie podoba mi się, bo ranking zmanipulowany.
Bretłejt powinien mieć ocenę wyjściową na poziomie "10"
14
@Dzemix111 Nie zgodzę się. Barcelona dalej jest bardzo interesującym miejscem do rozwoju z racji tego, że każdy młodziak chce grać u boku Bretłejta i korzystać całymi garściami z jego wiedzy.
111
@BarcaInfo I gitara. Brakuje nam tylko 75 milionów.