6

@PanPatrykk W takim razie wiele nas łączy. Jak przejdzie do PISu to ma mój głos.

1

@DonMatteo901 Mój człowiek, szacun dla tego gościa.

0

@Ghazul3293 Zgadzam się całkowicie, De Jong to drewno, a niektórzy robią z niego wybawcę

1

@Jakchcesz TVP niszczy po raz kolejny. Bardzo dobrze i liczę że ten chłopaczek poniesie konsekwencje.

2

@FafitFCB Pozdławiam i przesyłam serdeczne ukłony w Pana i Państwa stronę.

4

@Encore Zaraz lecę z serialem (house of cards) a potem będę pewnie myślał nad sensem swojego życia.

2

@sebasek99 Szacun dla tego gościa. Szanuję w opór takie osoby i taką symbolikę.

2

@Kamiloza91 Nie zapominajmy że POTĘŻNA Pogoń Szczecin jest tuż za rogiem, z ekstraklasą nie ma żartów.

1

@FafitFCB Pique pewnie nie złapał.

16

@Ramos9248 Zgadzam się całkowicie. Też sądzę że Real nie jest równy Barcelonie.

3

@SiSenior Powiedz wprost że to walki kiboli, a nie wymyślasz jakieś dziwne nazwy.

12

@IronSanHybrid O cholera, bardzo rzadkie zjawisko.
Czarnoskóra rodzina z ojcem.

1

@Janas11224 Rolls-Royce? Pasuje idealnie.
Genialna jakość, rzetelność, odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku, cieszy się szacunkiem na całym świecie.

4

@macio_944 Lubisz Hołownie? A więc straciłem do ciebie resztki szacunku.
Kto nie głosuje na PIS, ten ewidentnie ma bardzo niski intelekt, ale jakoś mnie to nie dziwi szczerze mówiąc.

19

@KacperVEB ☎️☎️☎️ No to Real ma poważne problemy!!!!!!!! ☎️☎️☎️☎️☎️!!!!!!!!!!!!

31

@DonAndrzejos Będzie zacięty pojedynek z Juventusem.

5

@macio_944 Mnie gość już denerwuje jak cholera. Najpierw problemy z trzecią ręką, support nie odpowiadał, następnie zaczął mi do ucha płakać za pomocą chipu że jakiś Musk go przegonił, wspominał też coś o jakimś łysolu. Gość jest niezrównoważony psychicznie i ma ewidentnie ze sobą problemy, nie dziwię się że go ludzie cisną.

3

@barcelonaLM Ja zagłosuje wtedy bez zastanowienia. Byłaby to świetna decyzja i liczę, że PIS wprowadzi 1000+

10

@BarcaInfo Czekamy na Bartomeu w FC Andorra.

5

@MesQueUnClub96 Tak się teraz tlumacz, wyszedł u ciebie brak elementarnej wiedzy, widać że nie uważałeś na WDŻ.

1

@Kubox W awaryjnej sytuacji wyciągnij nóż, zawsze dzięki temu przeskoczysz kilka "baz" do przodu.

3

@marcin62 Wtedy haker bonzo zhakuje ci płytę gówną.

10

@Rudi35 Dokładnie, mogli tego łazika Perseverance, dać do zjedzenia biednym dzieciom w Afryce :(

4

@Mario96w Żałosna prowokacja ze strony społeczności marsjańskiej.

9

@macio_944 Ja mam tak samo z bokserkami.

7

@barcelonaLM Wyglądał tutaj jak Cesarz który macha do ludu w koloseum.

7

Komentarz usunięty

10

@wpwelement Nie podoba mi się, bo ranking zmanipulowany.
Bretłejt powinien mieć ocenę wyjściową na poziomie "10"

14

@Dzemix111 Nie zgodzę się. Barcelona dalej jest bardzo interesującym miejscem do rozwoju z racji tego, że każdy młodziak chce grać u boku Bretłejta i korzystać całymi garściami z jego wiedzy.

111

@BarcaInfo I gitara. Brakuje nam tylko 75 milionów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?