2

@LeoMessi1994 Myślę że takie coś powinno być prawnie zakazane, bo byłoby to jak granie w fifie na najniższym możliwym poziomie.

32

@PatrychoO A co tu przewidywać.
Golimy żabojadów na park de prens. Nie będzie czego zbierać.

13

@Encore Ujawniam się.
Mecz Barcy z PSG spowodował u mnie tak pozytywne emocje, że aż nabrałem chęć do dalszego życia.

4

@PatrychoO LEGENDA.
Cholera, teraz wyobraźmy sobie skład z Bretłejtem, Andre Gomesem, Douglasem, Matheusem Fernandesem, Mustafim i do tego wszystkiego jeszcze Ligardinho.
Przecież to by był samograj,

9

@kubs_ Na ławkę byłby spoko, bo szanujmy się ale nikt Bretłejta nie wygryzie z pierwszej 11.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?