Bartolomeoxx
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2021
"La Rambla to nie otchłań. To drabina. Wielu doznało porażki, próbując się na nią wspiąć i na zawsze pozbawiając się kolejnej szansy. Upadek ich łamie. Niektórzy jednak mogą się wspinać, lecz z tego rezygnują. Trzymają się swego królestwa... bogów i miłości. Iluzji. Prawdziwa jest jedynie La Rambla. Liczy się tylko walka o szczyt" - Bartolomeoxx/Baelish
4 obserwujących
0 obserwowanych
3
@Encore 100? Nie obracam tak wysokimi nominałami. Jak mi "pożyczysz" tą 100, to wtedy pogadamy. Jeżeli wygram to mogę ci oddać 25% tej stówki co ty mi dałeś.
15
@DonMatteo901 Jak dobrze że istnieje wujek google, mogę się śmiać razem z wami.
0
@pero1983 Bo liga hiszpańska jest dla koneserów.
1
@JimMorrisonFCB A najlepsze jest to że Barca gra o 14.
1
@Mario96w I popsułeś wszystko :( :(
1
@D10SLEO Usain Bolt, to nawet nie jest on:
https://zapodaj.net/83774376ea620.jpg.html
11
@Martwy Gąbczasto-kanciasty i żółty jak on? SpongeBob Kanciastoporty!
58
Ale my do ciebie Bretłejt nie mamy pretensji. Nie twoja wina, że nie masz z kim grać i otaczają cię głównie amatorzy którzy nie dorównują ci do pięt.
Rób swoje, bo ty już nic nie musisz nikomu udowadniać, ty możesz tylko chcieć.
Vamos Nazario.
6
@Jakchcesz A dla mnie jest to niepojęte. Pan Andrzej Duda został wybrany demokratycznie przez wyborców i należy mu się szacunek. Dzięki jego pracy, możemy być bezpieczni i pewni, że konstytucja nie jest oraz nie będzie łamana.
33
@BarcaInfo Ojciec Mateusz już czyści łańcuch w rowerze, żarty się skończyły.
7
@Jakchcesz Kolejny zdrajca. Oj boli was PIS, boli was też to że w końcu mamy bardzo dobry rząd, na czele z prezydentem. Pan Matczak powinien utracić wszystkie uprawnienia.
12
@tomek8756 Ja po obejrzeniu filmu "Hitler:Narodziny zła" zacząłem malować obrazy.
4
@DaPi Nie zapominaj o Trincao który będzie rywalizował z Asensio.
Na horyzoncie również jest Ligardinho, ale on już należy do spełnionych piłkarzy.
4
@Herato Bretłejt do Barcelony.
25
@MesQueUnClub96 Dajcie wy mi spokój. Ciągle mnie jakieś bezbeki, atencjusze i inne stulejarze oznaczają. Żałosna prowokacja z waszej strony i już was wszystkich zgłosiłem.
7
Komentarz usunięty
2
@SiSenior Muszę zagrać w to dzieło.
https://zapodaj.net/f77dd9fa2ace2.jpg.html
1
@Kgorecki2500 Nie, a nawet tak.
3
@Fawrf Nasz generał środka pola.
Mnie za to ciekawi kim jest ten De Jong, gra jak drewno, prawie nikt go nie zna, a na dodatek marnuje miejsce w pierwszym składzie.
Pewnie rodzina rudego i gra po znajomości.
1
@BarcaInfo W takim razie Rivaldo na prezydenta.
0
@tmQbassive "BLIKa"? To taka choroba, prawda? Nie mam.
2
@tmQbassive Ok, ja wykładam wszystkie moje oszczędności życia, czyli jakieś 25 złotych.
0
@DaPi Jak sprawa, no to w takich godzinach proszę dzwonić do mojej sekretarki
(mamy)
0
@DaPi To proszę mnie nie oznaczać i nie zawracać gitary.
0
@DaPi Ale że o co chodzi?
13
@Encore Mam nadzieję że napastnicy Atalanty również się zainspirują.
5
@deyna2018 Chyba pewniej bym się czuł w afrykańskim domu zrobionym z kału i patyków.
1
@Coutinho007 Taki skład to pogwałcenie praw rywali.
7
@barcelonaLM Możesz wygrać 7:0 u siebie, a wygrać 1:0 na wyjeździe i jest dogrywka, więc w czym problem?
1
@LeoMessi1994 Przeciwnicy nie wychodziliby na murawę, bo woleliby dostać symboliczne "3:0", niż jakąś dwucyfrówkę.