3

@Encore 100? Nie obracam tak wysokimi nominałami. Jak mi "pożyczysz" tą 100, to wtedy pogadamy. Jeżeli wygram to mogę ci oddać 25% tej stówki co ty mi dałeś.

15

@DonMatteo901 Jak dobrze że istnieje wujek google, mogę się śmiać razem z wami.

0

@pero1983 Bo liga hiszpańska jest dla koneserów.

1

@JimMorrisonFCB A najlepsze jest to że Barca gra o 14.

1

@Mario96w I popsułeś wszystko :( :(

1

@D10SLEO Usain Bolt, to nawet nie jest on:
https://zapodaj.net/83774376ea620.jpg.html

11

@Martwy Gąbczasto-kanciasty i żółty jak on? SpongeBob Kanciastoporty!

58

Ale my do ciebie Bretłejt nie mamy pretensji. Nie twoja wina, że nie masz z kim grać i otaczają cię głównie amatorzy którzy nie dorównują ci do pięt.
Rób swoje, bo ty już nic nie musisz nikomu udowadniać, ty możesz tylko chcieć.
Vamos Nazario.

6

@Jakchcesz A dla mnie jest to niepojęte. Pan Andrzej Duda został wybrany demokratycznie przez wyborców i należy mu się szacunek. Dzięki jego pracy, możemy być bezpieczni i pewni, że konstytucja nie jest oraz nie będzie łamana.

33

@BarcaInfo Ojciec Mateusz już czyści łańcuch w rowerze, żarty się skończyły.

7

@Jakchcesz Kolejny zdrajca. Oj boli was PIS, boli was też to że w końcu mamy bardzo dobry rząd, na czele z prezydentem. Pan Matczak powinien utracić wszystkie uprawnienia.

12

@tomek8756 Ja po obejrzeniu filmu "Hitler:Narodziny zła" zacząłem malować obrazy.

4

@DaPi Nie zapominaj o Trincao który będzie rywalizował z Asensio.
Na horyzoncie również jest Ligardinho, ale on już należy do spełnionych piłkarzy.

4

@Herato Bretłejt do Barcelony.

25

@MesQueUnClub96 Dajcie wy mi spokój. Ciągle mnie jakieś bezbeki, atencjusze i inne stulejarze oznaczają. Żałosna prowokacja z waszej strony i już was wszystkich zgłosiłem.

7

Komentarz usunięty

2

1

@Kgorecki2500 Nie, a nawet tak.

3

@Fawrf Nasz generał środka pola.
Mnie za to ciekawi kim jest ten De Jong, gra jak drewno, prawie nikt go nie zna, a na dodatek marnuje miejsce w pierwszym składzie.
Pewnie rodzina rudego i gra po znajomości.

1

@BarcaInfo W takim razie Rivaldo na prezydenta.

0

@tmQbassive "BLIKa"? To taka choroba, prawda? Nie mam.

2

@tmQbassive Ok, ja wykładam wszystkie moje oszczędności życia, czyli jakieś 25 złotych.

0

@DaPi Jak sprawa, no to w takich godzinach proszę dzwonić do mojej sekretarki
(mamy)

0

@DaPi To proszę mnie nie oznaczać i nie zawracać gitary.

0

@DaPi Ale że o co chodzi?

13

@Encore Mam nadzieję że napastnicy Atalanty również się zainspirują.

5

@deyna2018 Chyba pewniej bym się czuł w afrykańskim domu zrobionym z kału i patyków.

1

@Coutinho007 Taki skład to pogwałcenie praw rywali.

7

@barcelonaLM Możesz wygrać 7:0 u siebie, a wygrać 1:0 na wyjeździe i jest dogrywka, więc w czym problem?

1

@LeoMessi1994 Przeciwnicy nie wychodziliby na murawę, bo woleliby dostać symboliczne "3:0", niż jakąś dwucyfrówkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?