Bartosinho17
Dołączył/a: sierpień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I kto tu obraża :V
0
Ogarnij ortografie bo widzę że ta dyskusja nie ma sensu...
0
Prawda z Showem jeszcze się okaże ;)
1
Z Fontasem to chyba już opcja pierwokupu wygasła.. ;/
2
Na początku myśle, że ktoś z dwójki Suarez Neymar powinien wyjść żeby zapewnić nam 2 bramki. W pierwszym meczu Munir i Sandro pokazali swoją bezradność. Sam chciałbym widzieć na pozostałych pozycjach ludzi którzy mają coś do udowodnienia i posiadają głód gry. Chętnie ujrzał bym taką jednestke:
Masip- Adriano, Bartra, Vermalen, Mathieu- Samper, Gumbau, Aitor- Neymar, Sandro, Munir.
W przerwie drobne korekty typu ściągnięcie Neymara żeby mógł odpocząć lub chętnie widziałbym coś takiego, że Ney z Luisem zagrają po połówce, 90 minut Bartry to według mnie priorytet na ten mecz.
Wszystko wyjaśni się już nie długo.
VeB!
0
No nie mówię, że nie ale patrz, że ta dyskusja rozpętała się przed kontuzją , ale ja dalej utrzymuje swoje zdanie;)
0
Tak. Ale wszystko jest do wypracowania trochę gry i będziemy mieli z Rafinhi pociechę
0
Ty na pewno oglądałeś mecze Rafinhi przed kontuzją? Widziałeś co on grał? Iniesta to legenda a Rafinha jeśli wróci do dyspozycji i będzie otrzymywał swoje szanse będzie prezentował bardzo dobry poziom. Chłopak już teraz jest nie przeciętny ;)
0
Bravo-Alves,Bartra,Masche,Alba-Rakitić,Busquets,Roberto-Munir,Suarez,Neymar
VeB!
0
Ter Stegen-Dani Alves,Bartra,Mascherano,Adriano- Rakitić, Roberto, Busquets-Messi-Suarez-Neymar
1
Vidal 22 a Arda 7 :D
0
A kogo Ty widzisz?..
0
Rafinha to według mnie jest naturalny następca Iniesty.
0
Sergi Roberto-Mascherano-Vermalen-Alba takie zestawienie defensywy!
0
Czemu się oszukujemy?.. Żaden z nich nie jest w stanie walczyć z MSN o pierwszy skład, dlatego ja bym postawił na graczy z cantery, dałbym szanse Rafinhi, a jak już musiałbym kupować to tylko Nolito, szkoda tak dużej kasy tylko na rezerwowego...
0
Dobry wybór! Powodzenia Alen!
0
Jak tu wygrać skoro części piłkarzy zależy, a taki Alves gra sobie jak to by był jakiś towarzyski z leszczami z a-klasy..
0
22 pasowało do Alvesa, a tak po za tym to sądze , że Vidal powinien otrzymać 22, a Arda to nie wiem... Arde widziałbym w koszulce z numerem 17 ale wiadomo co się z nią stało, ale kto wie czy Turan nie założy 21 lub 7 bo wiadomo co się może stać z tymi zawodnikami którzy noszą ten numer...
0
Nolito... Co to za kolejny biznes... Mamy Munira i Sandro, graczy którzy według mnie idealnie pasują do nas i nie trzeba ich wdrażać w system i są bardzo młodymi wychowankami, a za Nolito trzeba było by zapłacić i jeszcze czekać aż wszystko sobie poukłada.. Nie lepiej skorzystać z kogoś z pary Munir/Sandro?
13
Bez sensu... W razie braku piłkarzy ja bym powołał na bok obrony np. Grimaldo... Mathieu niech zostanie stoperem. A Grimaldo jest graczem perspektywicznym a do tego bardzo młodym i dobrze rokującym się NIC TO NIE KOSZTUJE... Czemu nie spróbować? Musimy dbać o przyszłość drużyny.
0
O tym właśnie mówiłem/pisałem :)
1
Nie przesadzajmy z tym Football Managerem... Ter Stegen jest bardzo dobrym bramkarzem, na początku brakowało mu pewności siebie co było widać np. w pierwszym meczu z PSG ale jak się rozkręcił to grał świetnie, przypomnij sobie mecz półfinałowy z Bayernem? Według mnie w tym sezonie powinna nastąpić zmiana Ter Stegen liga, Bravo reszta. I wtedy moglibyśmy ocenić obiektywnie klase obu naszych portero. Pozdrawiam.
0
Końcówka brzmi jak kampania wyborcza Laporty... Tekst troche polityczny... Nie wiem czy zasłużył na obecność na tej stronie...
0
Munira i Sandro potraktowałem już jako zawodników pierwszej drużyny :D
0
Mam nadzieje, że zabierze razem ze sobą także: Halilovicia, Grimaldo, Dongou, Adame, Romana, Bagnacka. MAM NADZIEJĘ :)
0
Umiejętnościami od nich nie odstaje, a spójrz na wiek tej trójki tj Barzgali, Chiellini i Bonucci. Ciężko grać cały sezon tą samą parą stoperów, kontuzje, zmęcznie to wszystko wpływa na jakość, a Marc moim zdaniem poradziłby sobie nabrał by doświadczenia i po tym sezonie według mnie powinien zająć miejsce Masche, a w Juve i tak by grał więcej niż obecnie w Barcy, Doświadczenie jest nie do przecenienia :)
0
Troche niezłe te ceny... Ale jak dla mnie Barca powinna zaoferować 40mln Alex Song definitywny transfer i Marc Bartra na wypożycznie
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Prosze was... Aleix Vidal za 10 mln+ Denis Suarez i wypożyczony Halilović? Co to to na pewno nie... Cena i wymagania mocno wygórowane... 10 mln+roczne wypożyczenie Alana to moim zdaniem maksymalna cena. Nie róbmy sobie jaj...