0

I kto tu obraża :V

0

Ogarnij ortografie bo widzę że ta dyskusja nie ma sensu...

0

Prawda z Showem jeszcze się okaże ;)

1

Z Fontasem to chyba już opcja pierwokupu wygasła.. ;/

2

Na początku myśle, że ktoś z dwójki Suarez Neymar powinien wyjść żeby zapewnić nam 2 bramki. W pierwszym meczu Munir i Sandro pokazali swoją bezradność. Sam chciałbym widzieć na pozostałych pozycjach ludzi którzy mają coś do udowodnienia i posiadają głód gry. Chętnie ujrzał bym taką jednestke:

Masip- Adriano, Bartra, Vermalen, Mathieu- Samper, Gumbau, Aitor- Neymar, Sandro, Munir.

W przerwie drobne korekty typu ściągnięcie Neymara żeby mógł odpocząć lub chętnie widziałbym coś takiego, że Ney z Luisem zagrają po połówce, 90 minut Bartry to według mnie priorytet na ten mecz.

Wszystko wyjaśni się już nie długo.

VeB!

0

No nie mówię, że nie ale patrz, że ta dyskusja rozpętała się przed kontuzją , ale ja dalej utrzymuje swoje zdanie;)

0

Tak. Ale wszystko jest do wypracowania trochę gry i będziemy mieli z Rafinhi pociechę

0

Ty na pewno oglądałeś mecze Rafinhi przed kontuzją? Widziałeś co on grał? Iniesta to legenda a Rafinha jeśli wróci do dyspozycji i będzie otrzymywał swoje szanse będzie prezentował bardzo dobry poziom. Chłopak już teraz jest nie przeciętny ;)

0

Bravo-Alves,Bartra,Masche,Alba-Rakitić,Busquets,Roberto-Munir,Suarez,Neymar
VeB!

0

Ter Stegen-Dani Alves,Bartra,Mascherano,Adriano- Rakitić, Roberto, Busquets-Messi-Suarez-Neymar

1

Vidal 22 a Arda 7 :D

0

A kogo Ty widzisz?..

0

Rafinha to według mnie jest naturalny następca Iniesty.

0

Sergi Roberto-Mascherano-Vermalen-Alba takie zestawienie defensywy!

0

Czemu się oszukujemy?.. Żaden z nich nie jest w stanie walczyć z MSN o pierwszy skład, dlatego ja bym postawił na graczy z cantery, dałbym szanse Rafinhi, a jak już musiałbym kupować to tylko Nolito, szkoda tak dużej kasy tylko na rezerwowego...

0

Dobry wybór! Powodzenia Alen!

0

Jak tu wygrać skoro części piłkarzy zależy, a taki Alves gra sobie jak to by był jakiś towarzyski z leszczami z a-klasy..

0

22 pasowało do Alvesa, a tak po za tym to sądze , że Vidal powinien otrzymać 22, a Arda to nie wiem... Arde widziałbym w koszulce z numerem 17 ale wiadomo co się z nią stało, ale kto wie czy Turan nie założy 21 lub 7 bo wiadomo co się może stać z tymi zawodnikami którzy noszą ten numer...

0

Nolito... Co to za kolejny biznes... Mamy Munira i Sandro, graczy którzy według mnie idealnie pasują do nas i nie trzeba ich wdrażać w system i są bardzo młodymi wychowankami, a za Nolito trzeba było by zapłacić i jeszcze czekać aż wszystko sobie poukłada.. Nie lepiej skorzystać z kogoś z pary Munir/Sandro?

13

Bez sensu... W razie braku piłkarzy ja bym powołał na bok obrony np. Grimaldo... Mathieu niech zostanie stoperem. A Grimaldo jest graczem perspektywicznym a do tego bardzo młodym i dobrze rokującym się NIC TO NIE KOSZTUJE... Czemu nie spróbować? Musimy dbać o przyszłość drużyny.

0

O tym właśnie mówiłem/pisałem :)

1

Nie przesadzajmy z tym Football Managerem... Ter Stegen jest bardzo dobrym bramkarzem, na początku brakowało mu pewności siebie co było widać np. w pierwszym meczu z PSG ale jak się rozkręcił to grał świetnie, przypomnij sobie mecz półfinałowy z Bayernem? Według mnie w tym sezonie powinna nastąpić zmiana Ter Stegen liga, Bravo reszta. I wtedy moglibyśmy ocenić obiektywnie klase obu naszych portero. Pozdrawiam.

0

Końcówka brzmi jak kampania wyborcza Laporty... Tekst troche polityczny... Nie wiem czy zasłużył na obecność na tej stronie...

0

Munira i Sandro potraktowałem już jako zawodników pierwszej drużyny :D

0

Mam nadzieje, że zabierze razem ze sobą także: Halilovicia, Grimaldo, Dongou, Adame, Romana, Bagnacka. MAM NADZIEJĘ :)

0

Umiejętnościami od nich nie odstaje, a spójrz na wiek tej trójki tj Barzgali, Chiellini i Bonucci. Ciężko grać cały sezon tą samą parą stoperów, kontuzje, zmęcznie to wszystko wpływa na jakość, a Marc moim zdaniem poradziłby sobie nabrał by doświadczenia i po tym sezonie według mnie powinien zająć miejsce Masche, a w Juve i tak by grał więcej niż obecnie w Barcy, Doświadczenie jest nie do przecenienia :)

0

Troche niezłe te ceny... Ale jak dla mnie Barca powinna zaoferować 40mln Alex Song definitywny transfer i Marc Bartra na wypożycznie

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Prosze was... Aleix Vidal za 10 mln+ Denis Suarez i wypożyczony Halilović? Co to to na pewno nie... Cena i wymagania mocno wygórowane... 10 mln+roczne wypożyczenie Alana to moim zdaniem maksymalna cena. Nie róbmy sobie jaj...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?