Bartosinho17
Dołączył/a: sierpień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja jestem za wymianą Rakiticia na Davida Silvę lub Yaya Toure :D Szkoda że to nie możliwe...
0
Więc teraz może czas na sprowadzenie stopera z ligi hiszpańskiej.... Mathieu jak na razie się sprawdza. Nie gra tragicznie. A chętnie ujrzałbym w koszulce Barcy np. Laporte z Athleticu Bilbao
0
Mascherano jest bardziej potrzebny w środku polu w tym momencie sezonu. Jest zdecydowanie lepszy w destrukcji. Rozgrywaniem się zajmują inni piłkarze. Masche jest bezbłedny w odbiorach. Daje wytchnienie w obronie. Czas kolegom na powrót. Nie jest tak irytujący jak Busi.... Który chwilami przesadza z ośmieszaniem przeciwnika... Masche jest pewny... I on potrafił by łamać schemat i uderzyć z dystansu.. Co grając w Barcelonie nie jest takie oczywiste. Takie jest moje zdanie. Jednogłośnie wygrywa Masche. A tak po za tym za jego plecami widziałbym pare Bartra-Mathieu. VeB
0
Chciałbym w końcu zobaczyć Barce grającą szybszą piłke.... I w końcu zobaczyć ich grę o tych taktych o których było tak głośno przed sezonem... Np. 3-2-3-2 czy 4-2-3-1
5
Załamałem się na wieść o zmianie Suareza... Grał dobre zawody miał chęć do gry... Ale został zmieniony może z powodu braku rytmu meczowego... Nie wiem, ale zagrał dość dobry mecz. Taka jest moja opinia.
2
Taki skład jest solidny. Na pewno w oko w pada to że z przodu gra Rafinha i Munir wraz z Messim. Bardzo odważna decyzja. Ale Lucho nie ma na kogo więcej postawić ;/ Ale taki tercet z przodu mi się podoba ;) Mam nadzieję że będą z tego bardzo okazałe plony
0
Hm... Nie no rozumiem, atmosfera... Fakt były by popsuta...Zwracam honor ;3 Ale nikt mi nie powie że na boisku jest słaby bo w to nigdy nie uwierze. On w Juve urodził się na nowo ;) Dzięki ;)
0
Reus jest świetnym piłkarzem, to nie ulega wątpliowści, ale gdzie w swojej taktyce widział by go Luis Enrique? On chyba sam nie wie.... Czy ustawił by go razem z Iniestą? Czy byłby tylko zmiennikiem Neymara? Tego nie wie chyba nikt. Na tym transferze najwięcej stracili by wychowankowie... Gdyby to zależało ode mnie kupił bym go teraz ale zostawił bym go jeszcze na rocznym wypożyczeniu w BVB i wtedy bym ustalił gdzie go ustawić, a co zrobią włodarze klubu i Lucho... Wszystko w ich rękach.
0
Dziwi mnie że wśród powołanych nie znalazł się Carols Tevez. Miał bardzo dobry sezon w Juve i dla mnie jest to dziwna sytucja. Skoro powołuje się kogoś takiego jak Rodrigo Palacio który w Interze nie ma najlepszej skuteczności ... To gdzie jest jakakolwiek logika. A Tevez jest świetnym piłkarzem i jestem dla niego pełen uznania mimo jego wszystkich wypadków pozaboiskowych.
0
Na środku obrony razem z Mathieu
5
Szkoda że z tych starych nie powołał Ronniego ;3 Takiego magika i legende zawsze ogląda się z przyjemnością. A sądze że miejsce się by dla niego znalazło.
1
Taaak. Widać że wie co to jest prawdziwe męskie granie. Świetnie się rokuje. Nie chciałbym żeby był wypożyczany... W tym sezonie mam nadzieje że wystąpi w wielu spotkaniach pierwszej drużyny. Ja w pierwszym meczu sezonu La Liga widzę go u boku Messiego i Neymara w ataku.