Bartosinho17
Dołączył/a: sierpień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mi również uśmiecha się bardziej pomysł z Pogbą, Verattim a nawet Kovacicem :)
1
Jak Gundogan to nie za więcej niż 25 mln, jest kontuzjogenny. Tu przewagę mają nad nim 2 inni ŚP: Pogba i Veratti. Ale przy transferze tych graczy trzeba się liczyć z większymi kosztami.
0
Bravo-Montoya(Douglas), Bartra, Vermalen, Adriano- Rafinha, Sergi Roberto, Xavi- MSN I jedziemy
1
Ten mecz pokaże kim jest i co potrafi Ter Stegen. Lubie tego bramkarza i jego styl bronienia mam nadzieję że da rade i nie zawiedzie :)
1
Niestety ale nie chce mi się w to wierzyć... Czuje że zagrają dość bardziej zrównoważenie... Dla Pepa moim zdaniem liczy się równowaga między defensywą a ofensywą... Sądze że zagrają nie co inaczej, na bramce rzecz jasna Neuer który nie oszukujmy się nie jest w szczycie formy, to już nie jest ten Manuel z MŚ2014 ale to nie nasz problem :). Na jednym boku obrony myślę że zobaczymy Bernata, jako stoperów Boatenga i Dante a na drugim boku obrony Rafinhe. Nazwiska bocznych obrońców może nie robi wrażenia, ale obecność w takim klubie nie jest przypadkowa, nie można ich zlekceważyć, Sądze że ujrzymy 2 pivotów, Xabiego Alonso i Lahma który na tej pozycji już występował u boku Guardioli, jedynego czego możemy się obawiać przy tych pomocnikach to ich agresywnego stylu gry, są dość bezpardonowi i nie raz pokazali swoją boiskową "chamskość" bądźmy szczerzy... Następnie 3 ofensywna, sądze że za plecami napastnika zobaczymy Thiago, na skrzydłach Gotze i Mullera. Tu akurat jest się czego bać, Muller jest groźny, nie wiadomo czego się po nim spodziewać, Gotze może znajdować się w cieniu przez pół mecz żeby następnie wystrzelić, i na koniec ten który nasze serca może zranić najbardziej, nasza perła La Masii stawi czoła byłym kolegom i jest piekielnie groźny, moim zdaniem piłkarz który mimo że dopiero wraca po kontuzji jest w najlepszej formie ze wszystkich podopiecznych Pepa, trzeba na niego uważać. I na szpicy nikt inny niż nasz Polski Zorro, to będzie na pewno ciekawy mecz i pełen taktyki, obawiam się że w tym meczu nie wygrają umiejętności czysto piłkarskie tylko umiejętność przewidywania ruchów przeciwnika, taktyka i mentalność będą kluczowe. Taki jest mój "look".
VeB
0
Jakościowo na pewno, ale Daniemu przyda się chwila odpoczynku.
0
To fakt, najlepiej pełne 90 minut :)
2
Bravo-Montoya, Bartra, Mathieu, Adriano- Xavi, Masche, Iniesta- MSN
0
Hmm... Tak, taki wariant jest prawdopodobny ale jak sam wiesz trafić "11" FCB za Lucho nie jest tak łatwo ;)
0
Hmm... Fakt opcja z ustawieniem 3-4-3 też jest dość ciekawa i interesująca, Pedro to tak jak pisałem alternatywa na przyszły sezon w którym nie będziemy mogli dokonywać transferów, ale Adriano nie jest w wybornej formie nie gra regularnie, ale absolutnie popieram kolego twój tok myślenia ;)
0
A masz lepszy pomysł, z całym szacunkiem dla Montoyi ale to nie ta klasa, może i jest bardziej ograny na tej pozycji, ale ani on ani Douglas nie mają wrzutek, dryblingu i tyle chęci do gry ofensywnej co właśnie Pedro, a nie oszukujmy się gra Daniego w defensywie nie jest oszałamiająca... Powiem więcej, jest słaba, może Pedro nie da pewności z tyłu ale na pewno wniesie świeżość, rywalizacje i orzeźwienie prawej flanki,a z defensywą? To już różnie było, wybrałem właśnie go gdy sądzę że powinniśmy przejąć inicjatywę już na początku meczu i kontrolować go do końca meczu, ale to tylko moja opinia.
0
Nie no fakt masz rację ;) Ale ma 100 razy lepsze wrzutki od Daniego, a nie oszukujmy się jego gra w tym sezonie nie jest jakaś świetna...
2
[4/4]
Zagramy pewnie ustawieniem 4-3-3 więc tu bez zaskoczenia, chociaż gdy nam nie będzie wychodziła gra możemy spróbować ustawienia 3-2-3-2 z ustawieniem z tyłu Bartry, Pique i wprowadzeniu Mathieu za Albe, jako łącznika ustawiłbym Busiego i Masche którego wprowadziłbym za Rakiticia, w roli "10" ustawiłbym Xaviego, a na bokiach Neya i Pedro, a w ataku Luisa i Leo. W razie uzyskania korzystnego wyniku zawsze można przejść do wyjściowego ustawienia, w formie, Bartra, Pique, Masche, Mathieu- Leo, Busi, Xavi- Pedro, Suarez, Ney. Czemu ustawienie 3-2-3-2 było o nim dużo pisane w okresie przygotowawczym i czuje że może to być dobra opcja, To tylko moje zdanie, zapraszam do dyskusji w komentarzach i swoich ocen.
VeB
0
[3/4]
Ofensywne tridente? Bez zaskoczenia MSN coś fantastycznego posiadać taki tercet w takiej drużynie, dają komfort kolegom że jeśli nie idzie to każdy z nich w każdym momencie mogą błysnąć indywidualnymi umiejętnościami. Messi-Suarez-Neymar. Leo? Świetny, genialny, nieziemski, z innej planety, to tylko nie które z określeń którymi można się posłużyć podczas charakteryzacji geniusza z Rosario. Mimo że ostatnio nieco spuścił z tonu to wciąż jest świetny, zawsze pokazuje że można na niego liczyć. Luis, coraz bardziej się rozkręca ma ostatnio świetne statystytki, widać że zapomniał już o karze, jest bezcenny, takiej "9" nam było potrzeba wpasował się w taktykę i styl gry Dumy Katalonii, można na niego liczyć. Neymar? Świetny w meczu z Sevillą po kilku słabszych meczach przypomina sobie, że jest świetnym piłkarzem i stać go na wszystko, Jego występ z Sevillą był świetny, pokazuje że może zdjąć presje z Leosia i wziąść trochę odpowiedzialności na swoje barki, nie dziwie się z jego poirytowania zmianą w meczu
z Sevillą.,. Mam nadzieję że w meczu z PSG Luis Enrique nie zdecyduje się na tego typu wariant.
0
[2/4]
Hm... Linia pomocy... Tu jak wiadomo lekki kłopot gdyż ostatnim czasem mamy za mało kontroli właśnie w tej formacji. Moja wizja na linie pomocy? Rakitić-Busquets-Xavi. Ivan według mnie idealne wsparcie dla Busiego przy stratach piłki, bardzo dobry w odbiorach i w walce, zawsze oddaje z siebie wszystko i zostawia serce na boisku, co ja bardzo u niego cenie, posiada dobry strzał z dystansu i niezłe podanie silny fizycznie, jak na swój pierwszy sezon spisuje się dość dobrze, za rok jednak liczę na dużo więcej z jego strony. Busquets? Z tej decyzji chyba nie muszę się tłumaczyć, najlepszy wybór na tej pozycji, chociaż i tak stać go na więcej, powinien bardziej pomagać kolegom z defensywy, jego spokój powinien wprowadzić spokój całego zespołu, ważne żeby nie odpuszczał z tyłu, i miał jak najwięcej przechwytów. Dla czego Xavi a nie Iniesta? Iniesta jaki ma sezon wie każdy, ale ja mu nic nie ujmuje uwielbiam tego piłkarza i jego styl gry, a Xavi, pseudonim generał mówi sam za siebie jest świetny w tym co robi, idealna kontrola tempa gry, może zagwarantować spokój w linii pomocy i mam nadzieję że będziemy w stanie zdominować tą część boiska, z jego strony zawsze można liczyć na jakieś genialne otwierające podanie. Choć nie zdziwiłbym się gdybyś mu ujrzeli w pierwszym składzie Andresa, który jest świetnym technikiem mam nadzieję że gdy będzie mu dane zagrać to błyśnie swoją nie naganną technika i ujrzymy tę magie.
0
[1/4]
Moim zdaniem powinniśmy zagrać od tyłu w składzie:
Ter Stegen- Pedro, Pique, Bartra, Alba, gdyż: MATS gra bardzo dobrze w LM, od ostatniego błędu w meczu z PSG, nie możemy na niego powiedzieć złego słowa, przytrafił mu się drobny błąd w drugim meczu z City gdzie poniosła go młodzieńcza fantazja, ale poza tym jest świetny, i jego gra nogami... Prawa strona? Zaskoczenie? Według mnie najlepszy wybór na mecz z PSG i patrząc na przyszłość gdyż gdy nie ma transferów to tylko on jest realnym wzmocnieniem za Daniego, ma świetne wrzutki, lepszy drybling, końskie zdrowie, byłby w stanie biegać jak szalony po całej prawej flance. Pique? Według mnie na razie najlepszy stoper Barcelony i czołowy stoper Europy, świetny w pojedynkach 1 na 1, bezkonkurencyjny w grze głową, przytrafił mu się ostatnio błąd w meczu z Sevillą ale mamy spokojne podstawy do mówienia o nim jako Piquenbaerze. 2 stoper? Może dziwna decyzja ale według mnie to powinien być dobry partner dla Rysia (nazywam tak zdrobniale Pique) :D, Marc nie gra w tym sezonie za dużo ale wiąże z nim spore nadzieje że sobie poradzi, widać że chłopak ma potencjał ale cały czas brak mu troche ogrania i doświadczenia, a gdzie się go uczyć jak nie przy Pique i takim rywalu jak PSG z wysuniętym Cavanim ( gdyż to on prawdopodobnie wystąpi w pierwszym meczu jako środkowy napastnik, bo każdy wie co się stało ze Zlatanem).
0
Młodość i gra w czołowych klubach Europy to cechy które według mnie są najważniejsze. Z De Sciglio się z Tobą nie zgodze, według mnie 2 wyborem na liście powinien być Bellerin, który jest zresztą naszym wychowankiem. Ale fakt De Scigilio to ciekawy piłkarz.
0
Fabinho... Według mnie najlepszy wybór
1
Kobieta zmienną jest ;)
0
Dzięki kolego! :) Pozdrawiam.
0
Widać że oglądamy te same mecze! :D Cieszy mnie to ;3
0
Barca-Juve
Athletico-Bayern
Tak ja widzę półfinały LM. I marzy mi się finał Barca-Bayern...
Pożyjemy zobaczymy!
VeB!
0
2/2
Rakitić? Bardzo dobry mecz. Lider środka pola, Waleczny, z zapałem do gry, miał chęć i pomysł na grę, gol był idealnym podsumowaniem jego występu.
Iniesta? Waleczny, za mało zaangażowany w ofensywe, mimo to w przebiegu całego meczu zawodnik nie do przecenienia. Dostateczny z plusem.
Messi? KOSMOS! Szał po prostu! Leo w cudownej formie. Aż chce się oglądać. Zdecydowany MVP meczu, jedyne czego zabrakło to bramki. Nie ma słów aby opisać jego gre.
Suarez? Waleczny, twardy, ale bez błysku jak na takiego napastnika powinien zdobyć bramkę, ale mimo wszystko pozytywny mecz.
Neymar? Dobry mecz Brazylijczyka, bez błysku do jakiego nas przyzwyczaił ostatnimi czasy, ale mimo to bardzo fajny mecz w jego wykonaniu on również powinien zakończyć to z bramką, ale i tak dobry mecz.*
http://www.fcbarca.com/user/Bartosinho17/moje-oceny/mecz/4179/fc-barcelona-manchester-city
Do El Classico podejdziemy w świetnych nastrojach. Licze na piękny mecz i zwycięstwo!
VeB!
0
1/2
Ter Stegen? Świetna gra nogami do czego zdążył nas przyzwyczaić, czasem szaleńcze młodzieńcze błędy, fantazja jeszcze go ponosi. Błąd który popełnił zrehabilitował wybronionym rzutem karnym za co należy się mu szacunek. Po za stratą piłki na rzecz Aguero bardzo dobry mecz, i ten rzut karny!
Alves? Dobry mecz, bez większych błędów. Uratował nas przed groźną sytuacją gdy powalczył z Milnerem we własnym polu karnym. Mało widoczny jak na jego możliwości w ofensywie ale za to dość pewny w defensywie.
Pique? Zdecydowany lider obrony. Do tego bezbłędny przy wyprowadzeniu piłki, próbował 2 razy uruchomić Suareza ale zagrania były za mocne. Błysnął za to dograniem do Neya w końcówce. Świetny mecz!
Mathieu? Bez przebłysku. Ale dość pewny i udanie uzupełniał się z Rysiem. Dobry mecz.
Alba? Zaczął dość chamsko od przepychanek z Nasrim... Ale Nasri też dołożył swego do tego aby go wyprowadzić z równowagi. Alba zagrał dość dobrze. Świetnie czuł tempo akcji i wiedział kiedy się podłączyć mógł mieć gola. Dobry mecz.
Mascherano? Dobry mecz, bezcenny w destrukcji, za mało był pod grą podczas konstruowania, akcji ofensywnych. Poprawny mecz.
0
Real-PSG
Atletico-Bayern
Juventus-Monaco
Barca-Porto
Takie są moje przeczucia,
VeB
0
Jedyne co cieszy to powrót Halilovicia.. Ale to jest dość mały pozytyw ...
0
Bravo
Montoya,Bartra,Pique,Adriano
Rafinha, Masche, Iniesta
Messi, Suarez, Neymar
Coś takiego chętnie bym zobaczył... Dałbym odpocząć bocznym obrońcom i Busqetsowi... A taką pomoc chciałbym oglądać w każdym spotkaniu... Agresywny, młody, mający ciąg na bramke Rafinha, dający spokój i równowage jak i pewność w odbiorze Masche, i Iniesta którego chyba nie trzeba opisywać... Bajka... Tylko czy Lucho się na takie coś zdecyduje.... Wątpie ;/
VeB
0
Bravo, Alves, Pique, Bartra, Alba, Rafinha, Masche, Iniesta, Messi, Suarez, Neymar. Takie coś bym chciał zobaczyć :D
VeB
6
Ocena Martina Montoyi powinna być według mnie trochę wyższa... Widać że miał chęć do gry, ale że za wiele nie gra to nie można od niego wymagać końskiego zdrowia. Dajmy mu czas. Ja jestem za tym żeby Martin był przygotowany do pierwszego składu. Za rok chętnie bym go widział w pierwszym składzie na prawej obronie ;) Zakładając że Dani odejdzie.VeB
0
Panowie.... Nie oszukujmy się.... Złotą Piłkę za ten rok wygra CR.... Ale nie ze względów piłkarskich.... Ze względów politycznych... Na arenach FIFA to Perez ma duże znaczenie.... To by była zbyt duża różnica gdyby Messi zakończył karierę z 6 piłkami a Ronaldo z 2.... A obaj byli tak bardzo genialni i grali tak równo.... A tak... Polityka i te inne względy.. Które nie powinny być ważne w piłce nożnej... Ale... Dzisiejsi ludzie i inne dziwne rzeczy... Dlatego obawiam że ta rywalizacja na Złote Piłki zakończy się wynikiem 4-4.... Nie wiem.... Mam nadzieję że tak nie bd... Ale polityka i różne względy.... Ale trzymam kciuki za Leo ;)
VeB