0

W końcu przymusowy odpoczynek.

0

Wrócił Messi i wtopa, nie chciało im się już grać.

0

Ehh i tak zapewne nie uda się zremisować.

0

Co oni robią!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Vidaaaaaaaaaaaaaal!

1

Żenada, to pograne.

0

Leoooooooooooooo gooooooooool! Dawać!

0

Bo Wszyscy liczą teraz tylko na Leo.

1

Obrona dramat, gra całej drużyny słaba, jak będzie remis to będzie dobrze.

1

Na Barce tylko 2,88 przy 0-2 :D

0

Hahaha żenada!

1

Leo wrócił, to drużyna widzę liczy na to że to on właśnie wygra mecz..

0

Ja pierdziele.....

0

Jest Malcom i to mi się podoba, oby pokazał na co go stać. Vamos!

1

Ale fajnie że wraca już Umtiti, oby teraz było już wszystko dobrze.

3

Cóż, widocznie go przycisnęło ;P

1

Bardzo dobrze, będzie mniej wałków.

1

Niech teraz Malcom otrzyma szansę, zasługuje na nią.

0

Oby zaczął otrzymywać więcej szans, to że mu nie wyszło w PK to jeszcze nie koniec świata, każdemu się może zdarzyć. Musi po prostu grać..

4

Skład fajny, szkoda że nie ma Vidala, ale pewnie wejdzie w drugiej połowie. Cieszy za to obecność Dembele od pierwszej minuty. Vamooss Barca!!

4

Chciałbym Dembele za Rafinhe i Vidala za Arthura.

2

Oby tylko El Pistolero utrzymał formę strzelecką, czas na przełamanie również w LM.

1

Ciekawe jak to wszystko się wyjaśni, oby tylko Malcom nie odszedł z Barcy, tylko jak ma grać skoro Valverde nie daje mu praktycznie żadnych szans.

0

I dobrze, nie jest on piłkarzem na miarę Barcy, dawniej w niego wierzyłem, ale wyszło jak wyszło.

0

To sobie Malcom pograł, ale w ostatnim meczu to nic szczególnego nie pokazał.

5

Był zdecydowanie za szybko wprowadzony do pierwszej drużyny Barcy, dodatkowo to "nowy Messi" zrobiło swoje.

0

Dokładnie, taka kasa za grę w piłkę, masakra.

5

Mimo tej skromnej wygranej, jestem bardzo rozczarowany, spodziewałem się czegoś więcej po tych zawodnikach którzy zagrali..

0

W końcu gol....

2

Malcom bardzo słabiutko... Liczyłem że więcej pokaże na co go stać, tym bardziej że miał ku temu dziś szansę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?