Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W końcu przymusowy odpoczynek.
0
Wrócił Messi i wtopa, nie chciało im się już grać.
0
Ehh i tak zapewne nie uda się zremisować.
0
Co oni robią!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Vidaaaaaaaaaaaaaal!
1
Żenada, to pograne.
0
Leoooooooooooooo gooooooooool! Dawać!
0
Bo Wszyscy liczą teraz tylko na Leo.
1
Obrona dramat, gra całej drużyny słaba, jak będzie remis to będzie dobrze.
1
Na Barce tylko 2,88 przy 0-2 :D
0
Hahaha żenada!
1
Leo wrócił, to drużyna widzę liczy na to że to on właśnie wygra mecz..
0
Ja pierdziele.....
0
Jest Malcom i to mi się podoba, oby pokazał na co go stać. Vamos!
1
Ale fajnie że wraca już Umtiti, oby teraz było już wszystko dobrze.
3
Cóż, widocznie go przycisnęło ;P
1
Bardzo dobrze, będzie mniej wałków.
1
Niech teraz Malcom otrzyma szansę, zasługuje na nią.
0
Oby zaczął otrzymywać więcej szans, to że mu nie wyszło w PK to jeszcze nie koniec świata, każdemu się może zdarzyć. Musi po prostu grać..
4
Skład fajny, szkoda że nie ma Vidala, ale pewnie wejdzie w drugiej połowie. Cieszy za to obecność Dembele od pierwszej minuty. Vamooss Barca!!
4
Chciałbym Dembele za Rafinhe i Vidala za Arthura.
2
Oby tylko El Pistolero utrzymał formę strzelecką, czas na przełamanie również w LM.
1
Ciekawe jak to wszystko się wyjaśni, oby tylko Malcom nie odszedł z Barcy, tylko jak ma grać skoro Valverde nie daje mu praktycznie żadnych szans.
0
I dobrze, nie jest on piłkarzem na miarę Barcy, dawniej w niego wierzyłem, ale wyszło jak wyszło.
0
To sobie Malcom pograł, ale w ostatnim meczu to nic szczególnego nie pokazał.
5
Był zdecydowanie za szybko wprowadzony do pierwszej drużyny Barcy, dodatkowo to "nowy Messi" zrobiło swoje.
0
Dokładnie, taka kasa za grę w piłkę, masakra.
5
Mimo tej skromnej wygranej, jestem bardzo rozczarowany, spodziewałem się czegoś więcej po tych zawodnikach którzy zagrali..
0
W końcu gol....
2
Malcom bardzo słabiutko... Liczyłem że więcej pokaże na co go stać, tym bardziej że miał ku temu dziś szansę.