Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja rozumiem że Dybala młodszy od Leo, ale przegięli po całości by był bardziej wartościowy :D
0
Niech spadają na drzewo.. :)
7
I oby tak zostało do końca sezonu :) Real już chyba bez szans :D
1
Jednak udało nam się wygrać w tym Nowym Roku :) VeB!!!
0
Szkoda że Valverde nie wpuszcza Coutinho, tak to on formy nie odzyska.. :/
0
Ale mamy szczęście, dziwne że tego nie trafił.. :D
0
Ter Stegen!!!!
1
To się mogło źle skończyć..
2
Nie mogłem oglądać pierwszej połowy, ale widzę przegapiłem pięknego gola El Pistolero.
1
Obyśmy wykorzystali kolejne potknięcie Realu, 10 pkt to już byłaby fajna sprawa ;)
0
To sobie Semedo pograł. Ale najważniejsze są 3 punkty. Vamos!
2
Świetnie wszystko opisanie, popieram. Szkoda tylko de Ligta...
2
Człowiekowi ciężko uzyskać premię od szefa w robocie, jak da to z wielką łaską, a Ci sobie życzą 10 mln premii. W **** się przewraca.
0
Semedo na PO, dać szansę Wagué jako zmiennik, a Roberto do pomocy bo tam jego miejsce, choć nie mówię że źle się spisuje na PO.
0
Za te 4 mln warto go sprowadzić, nie jest to duża kwota, może coś z niego będzie.
10
Oby on nie trafił do Barcelony jeśli to prawda.
0
Nie pasują mi ich "wybryki" na boku które się ciągną jeszcze od Rosella.
0
Chodziło mi o coś innego, ogólnie aby tylko zarząd się zmienił, Pique ze swoimi i to wszystko.
2
Pique tak szybko prezydentem? I dobrze, ktoś musi w końcu zrobić porządek w klubie.
15
No boisku widać że Leo jest najlepszy, olać ZP.
0
Skoro chce grać ciągle w pierwszym składzie to w Barcelonie tego raczej póki co nie osiągnie, Umtiti jak wróci do zdrowia to z Pique jest to podstawa, dodatkowo Lenglet w dobrej formie. Szkoda że sprawy się tak skomplikowały.
8
Masakra, czemu tak musi być, Semedo zasługuje na pozycję PO...
4
Dziękuję i wzajemnie dla całej Redakcji Wesołych Świąt :)
0
Nigdy o gościu nie słyszałem nawet.
0
Pytanie czy będzie wszystko w porządku czy też nie..
11
Bardzo liczyłem na jego dalszą karierę w FCB, szkoda że mu się nie udało.
0
Ciekawe stroje ma Real, pasują do nich :D
1
Odezwali się Ci co przestrzegają zasad :)
1
Był Mina to się go pozbyli, teraz kolejny Kolumbijczyk.
16
"Ponieważ chcę grać i nie odejdę tam, żeby siedzieć na ławce."
Takich bramkarzy to ja rozumiem, nie tylko kasa się liczy i to ze się jest w wielkim klubie.