Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda że nie trafiliśmy na Real.
2
W wieku 21 lat do Chin? To byłoby bardzo dziwne, nie wierzę nawet aby Malcom na taki ruch się zdecydował.
0
I oby tylko utrzymał pierwsze miejsce do końca sezonu :)
2
To jest po prostu jakaś masakra u niego z tymi kontuzjami, ciągnie się to za nim non stop.. Co wróci to wypada z gry. Wielki pech Belga.
51
Messi kolejny raz udowadnia że nie bez powodu znalazł się na 5 miejscu ZP :)
7
Zajebisty mecz :) Manita a występ Leosia coś pięknego :) VeB!!
1
Pique się bawi w napadziora ostatnio :D
1
Piqueeeeeeeee! Manita!!!!!!
0
Leooooo hat-trick!! :)
0
Leooooooooooo goool!
0
Messi zajada sobie :D
0
Leooooooooooo!!
1
El Pistoloeroooooooooooooo gooooooool!! Leo asysta!!
0
Ale mamy szczęście....
2
Vamooosss Barca po 3 pkt.!!
7
Klub powinien bardzo się postarać o ich obu, a jeśli to się nie uda to chociaż obowiązkowo de Ligta.
1
Tylko żeby go szybciej nie "zajechał". Nic nie trwa wiecznie. Odpukać.
0
Dobrze że Munir schodzi.
1
Munir...
1
Cillessen kocur!
30
Ale peech, byłaby ładna bramka Cou..
0
Cillessen!!!!!!!
4
Co kocur ma spida...
2
Dembeleeeee ja pierdzieleeeeeeee!!!
1
Fajnie że gra Miranda i Alena, oby pokazali się z dobrej strony. Vamoooos!!
0
Co to na niego, to jest nic :)
0
Chłopak ma wszystko co najlepsze, gra w najlepszym klubie, warunki do rozwoju, dobra kasa, gra u boku najlepszego piłkarza na świecie, a mimo to nie docenia tego.. Oby tylko nie zmarnował swojego potencjału.
5
Nie rozumiem go, po co on tak robi.. Może mieć wszystko w Barcelonie a odwala takie coś.
40
Ależ to pięknie Jordi ujął.
11
Zrobił to po mistrzowsku :)