3

Ten to ma poczucie humoru :D

2

Tylko że znowu pewnie wróci na ławkę :/

1

Oby tylko ta forma utrzymała się do końca sezonu.

2

Faktycznie, słabo to wygląda jeśli chodzi o Coutinho.. Ciężko mu odzyskać formę.

0

Może Tobie się nie podobał, ale mi owszem.

0

Dobry mecz, szkoda że nie udało się wygrać bo okazje były. Oby w rewanżu nasi osiągnęli swój cel. VeB!

1

Ufffff...

0

Dobry mecz w wykonaniu Malcoma.

1

Malcom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Semedo kozak.

0

Kurdeee ale pech.

1

Malcom ja pierdziele....

0

Dobrze że nie podał.

0

Pięknie...

1

Malcom poważny sprawdzian, oby się dobrze spisał. Vamooosss!!!

1

Mamy Pique, Lengleta, i Samuela, więc de Ligt to nie obrońca na ławkę.. choć bardzo bym chciał tego transferu.

2

Kupmy może jeszcze ŚO lub pomocnika. Teraz Digne by się przydał.

0

To mamy teraz przerąbane. Brawo panowie.

0

Karny....... zajebiście.

3

Ja pierdziele... nasi cisną a Ci bramka :/

0

Fajny skład, oby nasi zdobyli 3 punkty. Vamoooos!

1

Cóż za pech Jaspera..

45

Cały wywiad jest zajebisty, aż miło to czytać. Oby Luisito grał jeszcze w Barcelonie przez długi czas.

2

Trzeba to wykorzystać i zdobyć pewne 3 punkty.

0

Zobaczymy jak mu się będzie układać w FCB, oby to był dobry transfer, tym bardziej że wiele nie kosztował.

0

Zapowiada się ciekawie w najbliższym czasie, oby nasi wyrzucili Real za burtę.

3

Oby jego kariera się fajnie jednak rozwinęła.

0

Mamy to, gramy dalej :) VeB!!!!

0

Ale klepka :D

1

Leooooooooo gooooooool 6:1!!!!!!!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?