Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ten to ma poczucie humoru :D
2
Tylko że znowu pewnie wróci na ławkę :/
1
Oby tylko ta forma utrzymała się do końca sezonu.
2
Faktycznie, słabo to wygląda jeśli chodzi o Coutinho.. Ciężko mu odzyskać formę.
0
Może Tobie się nie podobał, ale mi owszem.
0
Dobry mecz, szkoda że nie udało się wygrać bo okazje były. Oby w rewanżu nasi osiągnęli swój cel. VeB!
1
Ufffff...
0
Dobry mecz w wykonaniu Malcoma.
1
Malcom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Semedo kozak.
0
Kurdeee ale pech.
1
Malcom ja pierdziele....
0
Dobrze że nie podał.
0
Pięknie...
1
Malcom poważny sprawdzian, oby się dobrze spisał. Vamooosss!!!
1
Mamy Pique, Lengleta, i Samuela, więc de Ligt to nie obrońca na ławkę.. choć bardzo bym chciał tego transferu.
2
Kupmy może jeszcze ŚO lub pomocnika. Teraz Digne by się przydał.
0
To mamy teraz przerąbane. Brawo panowie.
0
Karny....... zajebiście.
3
Ja pierdziele... nasi cisną a Ci bramka :/
0
Fajny skład, oby nasi zdobyli 3 punkty. Vamoooos!
1
Cóż za pech Jaspera..
45
Cały wywiad jest zajebisty, aż miło to czytać. Oby Luisito grał jeszcze w Barcelonie przez długi czas.
2
Trzeba to wykorzystać i zdobyć pewne 3 punkty.
0
Zobaczymy jak mu się będzie układać w FCB, oby to był dobry transfer, tym bardziej że wiele nie kosztował.
0
Zapowiada się ciekawie w najbliższym czasie, oby nasi wyrzucili Real za burtę.
3
Oby jego kariera się fajnie jednak rozwinęła.
0
Mamy to, gramy dalej :) VeB!!!!
0
Ale klepka :D
1
Leooooooooo gooooooool 6:1!!!!!!!!!!!!!!!!