Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
43
To dzięki jego geniuszowi możemy zdobyć tryplet, Leo nawet jak "człapie" to i tak robi największą różnicę.
0
Messi wygrał nam ten mecz, co byłoby bez niego.. VeB!!!
0
Nie wierzę, Suarez gol :D
3
Leoooooo hat-trick!! Trzymać to!!!!!!!!
0
Opłaciło się cisnąc ich!
0
Leoooooooooooooooooooooo!!
1
I nie ma karnego..
0
Zmiana do przewidzenia :D
2
Bez zmian.
5
I my chcemy wygrać LM? Na pewno.
0
Obrona level 1.
0
I znowu trzeba gonić wynik, a by to...
0
No ja pierdziele!!!!
22
Prezydent w akcji :D
4
Leooooooooooooo co za goooooooooooool!!
0
Zajebiście....
1
Mógł wystawić Roberto za Rakiticia w pomocy. Fajnie że gra Semedo i Umtiti, zobaczymy jak sobie poradzi Francuz. Mam nadzieję na (dobry mecz...) i 3 punkty. Vamooos!
0
Szykują zemstę, ale i tak czuję że im nie pyknie :D
0
Jakoś w to nie wierzę. Napastnika niech sprowadzą.
2
Wiek odstrasza, ale jego z jego doświadczeniem to dobra opcja nawet.
10
Valvedre to niech pierwszy poleci.
3
W końcu, oby już tej propozycji nie wznawiali.
1
Według mnie to trochę mało jak za zawodnika z takim doświadczeniem. Barca to nie supermarket. Kupić drogo, sprzedać tanio, tak to już jest w FCB.
1
Cóż za kiepski mecz... Suarez kolejny raz słabo.. Mam nadzieję, że na Camp Nou nasi uzyskają awans i wygrają już pewnie. VeB!
1
Dobry mecz bramkarzy.
0
A Suarez zostaje, kpina :)
6
Mats co obronił!!!!!!!!!!!
0
Suarez czyżby już wkurzony? A sam co marnował ostatnio :D
46
Roberto w pomocy? To Valverde zaskoczył, w końcu jego pozycja.
0
Dobrze gadasz, ale nie każdy to zrozumie.