43

To dzięki jego geniuszowi możemy zdobyć tryplet, Leo nawet jak "człapie" to i tak robi największą różnicę.

0

Messi wygrał nam ten mecz, co byłoby bez niego.. VeB!!!

0

Nie wierzę, Suarez gol :D

3

Leoooooo hat-trick!! Trzymać to!!!!!!!!

0

Opłaciło się cisnąc ich!

0

Leoooooooooooooooooooooo!!

1

I nie ma karnego..

0

Zmiana do przewidzenia :D

2

Bez zmian.

5

I my chcemy wygrać LM? Na pewno.

0

Obrona level 1.

0

I znowu trzeba gonić wynik, a by to...

0

No ja pierdziele!!!!

22

Prezydent w akcji :D

4

Leooooooooooooo co za goooooooooooool!!

0

Zajebiście....

1

Mógł wystawić Roberto za Rakiticia w pomocy. Fajnie że gra Semedo i Umtiti, zobaczymy jak sobie poradzi Francuz. Mam nadzieję na (dobry mecz...) i 3 punkty. Vamooos!

0

Szykują zemstę, ale i tak czuję że im nie pyknie :D

0

Jakoś w to nie wierzę. Napastnika niech sprowadzą.

2

Wiek odstrasza, ale jego z jego doświadczeniem to dobra opcja nawet.

10

Valvedre to niech pierwszy poleci.

3

W końcu, oby już tej propozycji nie wznawiali.

1

Według mnie to trochę mało jak za zawodnika z takim doświadczeniem. Barca to nie supermarket. Kupić drogo, sprzedać tanio, tak to już jest w FCB.

1

Cóż za kiepski mecz... Suarez kolejny raz słabo.. Mam nadzieję, że na Camp Nou nasi uzyskają awans i wygrają już pewnie. VeB!

1

Dobry mecz bramkarzy.

0

A Suarez zostaje, kpina :)

6

Mats co obronił!!!!!!!!!!!

0

Suarez czyżby już wkurzony? A sam co marnował ostatnio :D

46

Roberto w pomocy? To Valverde zaskoczył, w końcu jego pozycja.

0

Dobrze gadasz, ale nie każdy to zrozumie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?