8

To sobie wybrał lepszy projekt sportowy ha ha :D

6

Taka opcja to genialny pomysł, oby to zrobili :)

0

Najpierw wywalili mecze o 20:45, a teraz jeszcze w weekendy? Bez sensu.

12

de Ligt + Jovic = to byłyby genialne transfery na długie lata.

3

Widzę Costa nieźle się zapuścił, całe życie grać w piłkę i takie coś :D

1

Nie wierzę że jest aż tak słaby na treningach, przecież gdy otrzymuje szansę gry to ją wykorzystuje.

0

Trzeba czekać na koniec sezonu co drużyna dzięki niemu wygra. Jeszcze na dwóch frontach wszystko się może zmienić, bo Ligę mamy już raczej wygraną.

14

Jego rekordów już nikt nie ruszy, a to jeszcze nie koniec...

7

Kontuzja przykra sprawa, ale akurat ta mu wyjdzie na dobre ;)

12

Messi geniusz, ale Valverde już nie, szkoda że nie zmienił Suareza...

0

Leooooooooooo!! WOW!!!!!!!!!!

1

Teraz Griezmann to niech sobie siedzi w Atletico.

7

To sobie przypomnimy stare czasy :)

0

Dawać City i niech nasi ich wyrzucą za burtę.

3

Gramy dalej :) Oby tylko tak do finału i po wygraną w LM! VeB!!

0

Manitaaaaaa Dembele :D

0

Piqueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D

0

I Liverpool 3:1 :D

1

Leooooooooooooo pozamiatał!!!!!!!!

0

Kurde, szkoda...

0

Gruby co zrobił :D

0

Cou w końcu bramka.

1

Gooooooooooooool pięknie :)

0

Dziwne zachowanie bramkarza Lyonu, nawet w twarz nie dostał.

0

Liverpool gol.

0

Leoooooooooooooo :D

0

Karny :D

13

Oby w końcu Coutinho pokazał się z dobrej strony. Po awans, Vamoooos!!

1

Ależ to byłby piękny duet gdyby jeszcze on trafił do Barcy..

1

Taki powinni brać przykład z niego pozostali piłkarze na świecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?