Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zawsze to dłużej odpocznie na długi sezon :D
5
Dobry transfer :)
2
Akurat bardzo dobrze, będzie bardziej wypoczęty. Po kieszeni na pewno odczuje taką grzywnę :)
1
Dać młodym szansę a nie kurcze tylko sprowadzać nowych, Malcom już się nagrał.
22
Szkoda, po co był w ogóle jego transfer, mógł spokojnie iść do Romy, tam miałby zapewne pierwszy skład. Oby mu się teraz dobrze kariera układała. Obyśmy tego nie żałowali.
0
Troszkę popłynął :D
4
Coutinho, Dembele i 40 baniek to dla nich mało? I bardzo dobrze, bo to byłby głupi ruch pozbywać się ich za Neymara.
0
W końcu koniec tego wszystkiego. Zobaczymy jak się sprawdzi w Barcelonie.
0
Szopka się zaczyna, o ile to w ogóle prawda.
4
@ronaldinho777 widzę że weekend jeszcze trzyma.
0
Niech wraca do formy i pierwszego składu :)
40
Niech wróci jeszcze Laporta i będzie świetnie.
0
Messi z tą reprezentacją nic już raczej nie osiągnie, nie udało mu się lata wstecz z innymi piłkarzami, to teraz tym bardziej. Szkoda.
0
Co za głupota się go pozbywać...
0
@Gacu95 Gdzie? Jak druga gorsza to zostaje w tej za 2k. Nie porównuj codziennej pracy fizycznej człowieka np. na budowie do grania w piłkę.
2
Neymar to świetny piłkarz, ale nie jest wart wymiany za takich piłkarzy jak Dembele I Coutinho. Rakiete im dać w pakiecie + kasa.
0
Cóż, teraz w sporcie liczy się tylko kasa, kto da więcej.
10
Oni są chyba nienormalni, Dembele i Coutinho + kasa za Neymara, popierdzieliło ich do reszty całkowicie.
2
Świetny bramkarz, za dobry aby siedzieć na ławce. Oby mu się dobrze wiodło w nowym klubie.
8
Bardzo dobra wiadomość, takich piłkarzy właśnie nam trzeba.
1
Chyba im się coś poprzestawiało :)
0
Szkoda, oby mu się wszystko poukładało.
5
Chyba sobie żarty robią że Neto jest wart tyle samo co Cillessen.
2
Oby to był ich wielki niewypał.
1
Czyli dalej będzie bez zmian. Tragedia.
4
Niech on wróci i zrobi z tym wszystkim porządek.
5
Świetna wiadomość. Oby tylko wrócił do formy, jeśli mu się tylko uda to prawdziwa skała w obronie.
0
@Mroziu dokładnie, dobrze piszesz. To był dobry ruch stawiając na niego.
1
Jak to dobrze że został on a nie Bravo. Geniusz na bramce!
0
Dembele niech się w końcu ogarnie ze swoim stylem życia, dać mu jeszcze szansę.