Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co za goooooooooooool!!!
1
Antoine!!!!!!!!!!!!
1
Fekir gol, masakra.
1
@derlysy1979 Ty masz problem z rozumieniem, mi chodziło o ostatnie minuty meczu, dokładniej to nawet z 3.
1
Chciałbym zobaczyć choć na kilka minut Ansu..
4
To jest chore, oby to nie wypaliło, piłkarz dobry ale nie takimi kosztami.
16
170 baniek i 35 wynagrodzenie, przecież to by masakrycznie odbiło się na finansach..
21
Jeszcze tylko kilka dni i ta cała szopka się zakończy, ileż można wałkować ten temat, dzień w dzień. Messi dzwoni codziennie, taa bo oni o tym wiedzą.
0
@Azi A no ma ;) Dzięki za odpowiedzi :)
0
@kuz Chyba na niego się jednak zdecyduję, bo powyżej 1000 zł nie wydam na fona.
0
@Azi A z wystającym aparatem jak sobie poradziłeś? Bo łatwo porysować.
0
@kuz A ogólnie co powiesz o tym smartfonie?
0
@ściah Kusi mnie ogólnie, ma dobre parametry i baterie. Huawei p20 Lite ma już słabszą baterię od Redmi. I myślę którego z tych dwóch wybrać.. I Redmi jest duży, nigdy nie miałem tak sporego fona..
0
Posiada ktoś Xiaomi Redmi Note 7? Jakaś opinia o tym smartfonie, warto kupić? Aparat dobry? Bo 48 Mpx to on nie ma. Filmy są faktycznie w 4K? Lub poleci ktoś jakiś dobry smartfon do 1000 zł, 4 gb RAM i dobry aparat to obowiązkowo musi być.
9
Co za żenujące zachowanie, który to już jego wybryk w klubie. Chyba szykuje się do wylotu z FCB.
3
Brak słów, masakra, te kontuzje go zniszczą. Ależ pech do tych transferów Cou + Dembele, za taką ogromną kasę.
0
Szkoda go, nie tak miała wyglądać jego kariera w FCB. A w The Reds tak wymiatał.. Oby się odbudował.
9
Gdyby nie te kontuzje, byłby kapitalnym graczem. Dobry występ wczoraj.
3
Już widzę jak Bayern wykupuje go za 120 mln.
0
Bramka zajebista, my na początku bez punktów, super... Niech wywiozą na taczkach Valverde...
0
Aduriz.. ehh zajebiście :/
4
Co za głupota, jeszcze bez obowiązkowego wykupu. Żenujące posunięcie zarządu. Tyle kasy za niego zapłacono..
0
Ależ było blisko
0
Zajebiście, jeszcze Suarez do zmiany..
0
Nie no masakra...
1
Patrzę na skład i nie dowierzam własnym oczom. Fajna pomoc.
11
Chyba im się coś poprzestawiało z tą wymianą Dembele + Cou.
0
Wielka szkoda że odszedł z klubu tak wcześnie. Kapitalny napastnik.
0
Ciekawe czy dobrze robią chcąc jego powrotu..
1
Masakra, ile to będzie jeszcze trwać, mogłoby się to już skończyć.