Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba pomyśleć o zrobieniu sobie przerwy od oglądania Barcy z tym trenerem. Szkoda zdrowia.
1
Barca gol po karnym a Levante 3 bramki z gry. Brawo.
3
Tej Barcy z tym pseudo trenerem żadna drużyna się już nie boi.
1
Jak ten nieudacznik nadal będzie trenerem Barcy, to będzie kpina.
0
Nie wierzę, brak słów.....
8
Wypierdzielić tego pseudo trenera w trybie natychmiastowym, to jest kpina żeby taki ktoś prowadził Barce.
3
Hahahahah co za żenada.
0
Brawo. Jak zawsze.
0
Leooooooooooooo goooooool :)
1
Wydaje się że widzieliśmy wszystko co Leo robi, ale za każdym razem zachwyca ponownie.
1
Są 3 punkty, koncert Messiego.
8
Roberto na LO a Firpo skreślony :D
0
El Pistoloerooooooooooooo! Manitaaaaaaaaaaaaaaa :)
0
Leooooooooooooooooooooooooooooooooo :)
0
@PrinceDamon nie pij już więcej może co?
1
Ansu, nie ucz się tego...
28
Jaka mina po siatce hahahahaha
2
Nie no magia, Messi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Messi geniusz, co za piłka :)
0
Vidal pięknie! :)
1
Ja pierdziele, masakra....
0
Lenglet goooooooool ! :)
3
Cieszy obecność Vidal i Ansu :) Vamooos!
1
Znakomity transfer, mamy kapitalnego gracza na bardzo długie lata.
5
Po co biegać i ciężko trenować, niech odpoczywają, zmęczyli się przecież.
9
Z taką grą to my sobie możemy pomarzyć o LM w tym sezonie.
0
Świetny tekst, sama prawda. Szkoda że Slavia nie wygrała tego meczu mimo że jestem za Barcą, zasługiwali na to.
10
Slavia naprawdę świetny mecz, ładnie grają.
0
Podsumowując: wygrana na wielkim farcie, bo mogliśmy ten mecz przegrać.
0
Ale nas cisną :D