0

Trzeba pomyśleć o zrobieniu sobie przerwy od oglądania Barcy z tym trenerem. Szkoda zdrowia.

1

Barca gol po karnym a Levante 3 bramki z gry. Brawo.

3

Tej Barcy z tym pseudo trenerem żadna drużyna się już nie boi.

1

Jak ten nieudacznik nadal będzie trenerem Barcy, to będzie kpina.

0

Nie wierzę, brak słów.....

8

Wypierdzielić tego pseudo trenera w trybie natychmiastowym, to jest kpina żeby taki ktoś prowadził Barce.

3

Hahahahah co za żenada.

0

Brawo. Jak zawsze.

0

Leooooooooooooo goooooool :)

1

Wydaje się że widzieliśmy wszystko co Leo robi, ale za każdym razem zachwyca ponownie.

1

Są 3 punkty, koncert Messiego.

8

Roberto na LO a Firpo skreślony :D

0

El Pistoloerooooooooooooo! Manitaaaaaaaaaaaaaaa :)

0

Leooooooooooooooooooooooooooooooooo :)

0

@PrinceDamon nie pij już więcej może co?

1

Ansu, nie ucz się tego...

28

Jaka mina po siatce hahahahaha

2

Nie no magia, Messi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Messi geniusz, co za piłka :)

0

Vidal pięknie! :)

1

Ja pierdziele, masakra....

0

Lenglet goooooooool ! :)

3

Cieszy obecność Vidal i Ansu :) Vamooos!

1

Znakomity transfer, mamy kapitalnego gracza na bardzo długie lata.

5

Po co biegać i ciężko trenować, niech odpoczywają, zmęczyli się przecież.

9

Z taką grą to my sobie możemy pomarzyć o LM w tym sezonie.

0

Świetny tekst, sama prawda. Szkoda że Slavia nie wygrała tego meczu mimo że jestem za Barcą, zasługiwali na to.

10

Slavia naprawdę świetny mecz, ładnie grają.

0

Podsumowując: wygrana na wielkim farcie, bo mogliśmy ten mecz przegrać.

0

Ale nas cisną :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?