0

@Tomek54321 Nie, mam tylko od pon.-pt. Weekendy zawsze wolne. Chodzi mi o takie coś, był miesiąc który miał 23 dni robocze, byłem wtedy na L4 łącznie wyszło 7 dni, trafiło tak że pokryło też weekend, przy wypłacie powinienem więc mieć policzone 16 dni robocze które przepracowałem, a on mi sobotę i niedzielę tez odliczył i że 14 dni roboczych. Więc nie wiem jak powinno być..

1

@Odesseiron Jak to nie wlicza skoro soboty i niedziele są płatne na L4 80%?

0

Jest tu ktoś kto ma umowę o pracę na godzinę? I zdarzyło mu się iść na L4 tak, że miał też liczony weekend łącznie np. z poniedziałkiem i wtorek do pracy już? Jeśli się jest np. od czwartku łącznie z poniedziałkiem na L4, to normalne to jest, że później pracodawca przy wypłacie odlicza Ci sobotę i niedzielę od przepracowanych dni w danym miesiącu??

0

Nigdy więcej PL, a tym bardziej tego słabego klubu z the special "seven" na czele.

0

Zachciało mi się stawiać na PL. Oglądam mecz i te Totki takie słabe że szkoda strzępić ryja. Pewnie przepierdzielą.

0

@Encore Taa, już to widzę jak odrabiają. Oglądam ich i to jest totalna padaka.

0

Ja pierdziele, jaki ten Tottenham jest słaby w obronie.

0

@Encore Jakieś argumenty co do nich?

0

@Encore Jak masz tak odpowiadać to nie odpisuj lepiej wcale. Pytam o co innego.

0

Dobrze że jednak nie postawiłem na tych nieudaczników Chelsea, pytanie więc kto teraz Tottenham czy Wilki na singla? Coś bardziej jestem przekonany do tej drugiej drużyny.

0

@Kamilos84 Tak myślę na nich właśnie coś grosza zagrać. Oby.

0

@Chwytliwy Ta Premier League to ostatnio ciężka do rozgryzienia.

0

Chelsea myślicie że ogarną dziś na wyjeździe czy będzie wtopa?

5

Szczęśliwego Nowego Roku Wszystkim! ;)

1

@Lola120 Witaj w klubie..

0

@Hiacynk Dasz radę, musisz z tym wygrać, powodzenia :)

2

Lubię Thierry'ego, szanuję za to co zrobił dla Barcy, ale bez przesady..

0

Dać mu podwyżkę i szybciutko nowy kontrakt, zasługuje na to.

13

18198 komentarzy, z tego połowa o niczym. Pozdrawiam (żaden ból).

0

@Jackazz 18:30, a czy jest transmisja tego Ci nie powiem.

0

@kamson24 Nie byłbym taki pewien, Barca owszem wzmocniła się i są wyniki, ale oglądając ostatnio Real to oni na luzie.

0

Jak typujecie dziś klasyk w kosza? Ja wiadomo że zawsze za Barcą, ale coś czuję że Real wygra.

1

Miałem to napisać jeszcze wczoraj, pamiętam jak kilka dobrych lat temu, użytkownikom tej strony przeszkadzały moje komentarze pisane pod artykułami, że nawet ktoś stworzył na FB coś o mnie, choć nie widziałem, ale nie obrażałem nikogo, po prostu zwykłe pisanie komentarzy ich gryzło. Ale to co się teraz tutaj dzieje już od długiego czasu przechodzi ludzkie pojęcie, nie wiem ile lat mają użytkownicy, ale pomijam to. Ja sobie nie mam nic do zarzucenia o przeszłość.

3

To taka bomba? Nawet tego nie czytam :)

8

O Kloppie to sobie mogą pomarzyć, nie do wyjęcia.

0

Bardzo dobrze, tylko niech tam gra, bo ławka wiele nie zmieni.

0

Pokazać im tyle drzwi, Mats nie do ruszenia :)

0

@socha No ja również oglądałem, zgnietli ich po prostu i to na luzie grali. Przy okazji zarobiłem na nich.

1

Zaczyna się kolejna szopka, z tym zarządem nic już mnie nie dziwi.

0

@socha Skąd ta pewność? Panathinaikos to trudny teren.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?