Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Sergioooooooo goooool
0
Leoooo hat-trick!!!!!!!!
1
Leooooooo ooo!!!!
1
Leooooooo goooooooool
0
Mats zasługuje na podwyżkę zdecydowanie.
45
Gość nie wie co w ogóle mówi. Razem z Valverde wywieźć ich na taczkach.
1
@ranger3120 Tylko i wyłącznie Plus. Polecam, zero problemów. Miałem również w Play i to była męka, teraz w Plusie zajebiście.
8
Co zrobić? Zwolnić Valverde, bo inaczej to dostaniemy łomot w kolejnych spotkaniach LM.
3
No to świetnie trafił, klub zdolny do tego, ale nie z tym trenerem.
1
Najgorsze? Brak jaj u Valverde od długiego już czasu, by w końcu podać się do dymisji.
0
Mamy 1 punkt z Czeską drużyną, tosz to ogromny sukces, jeszcze w dodatku u siebie.
1
Z Levante przegrana, dziś tylko remis u siebie ze Slavią, Valverde jest skończony, niech wypierdziela już z tego klubu.
3
Roberto pupilek, no jakby inaczej.
0
Koniec pierwszej połowy, szkoda że nie całego meczu już.
4
https://stejk.org/img/b0abf6b0f23d8d8698845d21fbf6637f.jpg
0
LM w wykonaniu Barcy? Chyba 8 LM.
2
Do czego to doszło, aby od 2006 roku odkąd kibicuję Barcelonie, odechciewało się oglądać spotkania z jej udziałem, tyle pięknych chwil się przeżyło z tą drużyną, a teraz... :/ Zarząd, trener do wymiany, skład też odświeżyć..
3
Jak dla mnie to mogą i przegrać dziś, niech w końcu coś ruszy w tym klubie i zapadną poważne decyzje, trzeba zmian.
2
Nie wiemy kiedy Valverde w końcu odejdzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Smutne że trener i zawodnicy trzymają taki sam poziom.
2
To już wiemy że sam nie odejdzie, Bartek też mu nie pomoże. Te jego analizy są nic nie warte, zawsze to samo.
2
Dobra, czas się napić.
0
Zlitował się już na koniec.
5
https://sportowememy.pl/web/images/memy/zdjecie/1569143956.jpg
4
Miałem nie pić, ale cóż, trzeba dziś otworzyć flaszkę albo i dwie, bo na sucho to nie przejdzie.
1
I dobrze, niech to przegrają.
0
Hahaha ja pierdziele, spalony
0
Gol na pocieszenie.
0
Trzeba pomyśleć o zrobieniu sobie przerwy od oglądania Barcy z tym trenerem. Szkoda zdrowia.