5

Sergioooooooo goooool

0

Leoooo hat-trick!!!!!!!!

1

Leooooooo ooo!!!!

1

Leooooooo goooooooool

0

Mats zasługuje na podwyżkę zdecydowanie.

45

Gość nie wie co w ogóle mówi. Razem z Valverde wywieźć ich na taczkach.

1

@ranger3120 Tylko i wyłącznie Plus. Polecam, zero problemów. Miałem również w Play i to była męka, teraz w Plusie zajebiście.

8

Co zrobić? Zwolnić Valverde, bo inaczej to dostaniemy łomot w kolejnych spotkaniach LM.

3

No to świetnie trafił, klub zdolny do tego, ale nie z tym trenerem.

1

Najgorsze? Brak jaj u Valverde od długiego już czasu, by w końcu podać się do dymisji.

0

Mamy 1 punkt z Czeską drużyną, tosz to ogromny sukces, jeszcze w dodatku u siebie.

1

Z Levante przegrana, dziś tylko remis u siebie ze Slavią, Valverde jest skończony, niech wypierdziela już z tego klubu.

3

Roberto pupilek, no jakby inaczej.

0

Koniec pierwszej połowy, szkoda że nie całego meczu już.

0

LM w wykonaniu Barcy? Chyba 8 LM.

2

Do czego to doszło, aby od 2006 roku odkąd kibicuję Barcelonie, odechciewało się oglądać spotkania z jej udziałem, tyle pięknych chwil się przeżyło z tą drużyną, a teraz... :/ Zarząd, trener do wymiany, skład też odświeżyć..

3

Jak dla mnie to mogą i przegrać dziś, niech w końcu coś ruszy w tym klubie i zapadną poważne decyzje, trzeba zmian.

2

Nie wiemy kiedy Valverde w końcu odejdzie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Smutne że trener i zawodnicy trzymają taki sam poziom.

2

To już wiemy że sam nie odejdzie, Bartek też mu nie pomoże. Te jego analizy są nic nie warte, zawsze to samo.

2

Dobra, czas się napić.

0

Zlitował się już na koniec.

4

Miałem nie pić, ale cóż, trzeba dziś otworzyć flaszkę albo i dwie, bo na sucho to nie przejdzie.

1

I dobrze, niech to przegrają.

0

Hahaha ja pierdziele, spalony

0

Gol na pocieszenie.

0

Trzeba pomyśleć o zrobieniu sobie przerwy od oglądania Barcy z tym trenerem. Szkoda zdrowia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?