Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Leoooooooooooooo ależ brama!!!!
0
Kurdee, jeszcze tego brakowało...
0
Dembele coś Ty narobił :D
5
Ależ akcja Leo, szkoda że nie wpadło
0
Ale mamy teraz szczęście.
0
Piękny meczyk dziś :)
0
Dembeleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!
5
Vidallll!!! Zasłużył :)
0
Co za bramka, miodzio!
0
El Pistolerooooooooooooooooooo!!!
50
Świetnie że Vidal gra, zasłużył sobie. Cieszy też Dembele od początku. Vamooss!
5
Vidal dziś świetna zmiana.
1
Tak jest!! El Pistolero!!!!!!!!! Leo mistrz!
0
Co za gooooooooool Suarez!!!!!!!!!
2
Kiedy ten Valverde wyleci z klubu, słabo się ogląda taką Barce :/
0
Masakra, po prostu masakra.
0
Zajebiście zaczęli, nie ma co.
2
Jest i nasz Leo :) Vamoooss Barca!
0
Mamy te 3 punkty, cieszy w końcu mecz na zero z tyłu i to na wyjeździe.
1
Brawo Lenglet...
8
Arthur co za podanie.
0
Żałośni kibice.
1
Ładnie Firpo, oby tylko teraz dotrzymać do końca.
0
El Pistolerooooooooo co za asysta Matsa!
0
Nie wierzę, po prostu nie wierzę... Człowiek szkło.
1
Widać tego efekty.
2
Jeszcze dalej niech lecą.
0
Co za żenujące podejście do tematu.
3
To myślenie Valverde nic nie da, bo co mecz to samo.
2
Kurde, jaka szkoda Ter Stegena...