0

Leoooooooooooooo ależ brama!!!!

0

Kurdee, jeszcze tego brakowało...

0

Dembele coś Ty narobił :D

5

Ależ akcja Leo, szkoda że nie wpadło

0

Ale mamy teraz szczęście.

0

Piękny meczyk dziś :)

0

Dembeleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!

5

Vidallll!!! Zasłużył :)

0

Co za bramka, miodzio!

0

El Pistolerooooooooooooooooooo!!!

50

Świetnie że Vidal gra, zasłużył sobie. Cieszy też Dembele od początku. Vamooss!

5

Vidal dziś świetna zmiana.

1

Tak jest!! El Pistolero!!!!!!!!! Leo mistrz!

0

Co za gooooooooool Suarez!!!!!!!!!

2

Kiedy ten Valverde wyleci z klubu, słabo się ogląda taką Barce :/

0

Masakra, po prostu masakra.

0

Zajebiście zaczęli, nie ma co.

2

Jest i nasz Leo :) Vamoooss Barca!

0

Mamy te 3 punkty, cieszy w końcu mecz na zero z tyłu i to na wyjeździe.

1

Brawo Lenglet...

8

Arthur co za podanie.

0

Żałośni kibice.

1

Ładnie Firpo, oby tylko teraz dotrzymać do końca.

0

El Pistolerooooooooo co za asysta Matsa!

0

Nie wierzę, po prostu nie wierzę... Człowiek szkło.

1

Widać tego efekty.

2

Jeszcze dalej niech lecą.

0

Co za żenujące podejście do tematu.

3

To myślenie Valverde nic nie da, bo co mecz to samo.

2

Kurde, jaka szkoda Ter Stegena...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?