0

Nosz ja pierdziele, tylko nie Leo :/

0

Arthur o kurdeeeeeeeeeeeeee!!!

0

Antoine!!!!!!!!

4

Dawniej za Pepa, ŚP. Tito, Enrique a nawet Martino!, cieszyłem się oglądając mecze Barcy, każdy mecz w całym sezonie oglądałem, nie chciałem się nawet minuty spóźnić, a teraz? Za Valverde tego nie ma, coś po prostu pękło i już jest inaczej, nie cieszę się na mecz Barcy, zdarza się nie obejrzeć w ogóle, tylko skrót, wczoraj to nawet zasnąłem.. Piłkarze też są coś winni, ale teraz to już widać że to wina trenera, czemu przez niego nie może być tak jak dawniej, tylko trzeba męczyć się oglądając swoją ukochaną drużynę, ile oni tam jeszcze będą w zarządzie nim zaślepieni. Marnuje piłkarzy nie wykorzystując ich potencjału, w tym najlepszego piłkarza świata, a młodszy już nie będzie... :/

2

Niech on już lepiej odejdzie, bo będzie tylko gorzej.

10

Jeszcze będzie tak, że Firpo nawet nie będzie grał za niego, tylko genialny Valverde postawi Semedo na LO.

38

Ten sztab to ciągle analizy robi i i dojść do żadnego wniosku nie mogą.

1

Ależ to mogła być bramka na koniec..

0

Ale nudny ten mecz, zero pomysłu..

2

Wchodzi Król!!!!!!!! :)

0

Brawo Mats!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3

Zajebiście. Może obroni...

2

Szkoda Firpo, dziwne podejście Valverde.

51

Ansu od początku, no coś pięknego! Oby i dziś pokazał się z dobrej strony :) Vamosss!

1

Super mecz, cieszy kolejna bramka Ansu i asysta, Suarez świetne wejście po kontuzji. Oby tylko tak dalej Barco a nawet i lepiej. VeB!

0

Kurde szkoda, Ter Stegen chyba nigdy nie wygra Zamora :/

1

Kapitalna zmiana :) Manitaaa :)

2

El Pistoloeroooooooooo :)

4

Przypomniał mi się Ronaldinho i jego taniec nogą :)

0

Co za wejście!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Czemu Ansu a nie Perez..

0

Pique jako napadzior :D

0

Waka Waka gooooooool :)

2

Nie było spalonego raczej.

0

Siedzą na nich jak szpak na czereśni :D

4

Ansu coś pięknego, 6 minuta i już bramka i asysta :)

1

De Jong!!!!!!!!!!!!

1

Ten chłopak będzie wielki :)

0

Ansu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Valverde zaskoczył składem, ale oby tylko to wygrać.. Vamos!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?