0

Leo wie, że z Ney mogliby zdziałać o wiele więcej, najbardziej wygrana w LM.

1

Dokąd ten świat zmierza, może niech go sobie kupią jeszcze jako gospodynię domową.

0

ZP? Niech on się zabierze w końcu za grę na boisku, słuchać ludzi z klubu też by się przydało.

0

Zajebiście, tracimy punkty z beniaminkiem, ależ słabe rozpoczęcie sezonu. Poza trafionymi zmianami, to nic nie zasługuje na pochwały w tym meczu. Oby to wszystko się zmieniło i wrócili na właściwe zwycięskie tory. VeB!

2

Perez coś Ty narobił chopie...

36

Szkoda też Matsa, bo znowu Zamora mu ucieknie :/ Na ten moment już 5 bramek straconych a Oblak zero..

0

Widać że brakuje Messiego i Suareza

0

Ehh :/ zostało nam 10 minut

1

Karny, ja pierdziele

1

Piękna obrona Matsa

3

Perez pięknie, 2 asysta!:)

2

Arthur!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2

Pięknie zaczęli.

0

Jazda Barca po 3 pkt. Vamosss!

0

Całe szczęście że nie ma tak łatwo z transferem Neymara, niech się to już zakończy. Będzie spokój.

0

Może jeszcze połowę składu oddajmy za Neymara..

6

Dobrze gość mówi, mądre słowa.

2

150 mln + Dembele no chyba ich zdrowo popierdzieliło, według mnie za dużo to wyniesie, ale cóż, ja tam nie płacę..

5

Fajnie że otrzymał szansę, oby częściej :)

0

Świetna druga połowa w wykonaniu naszych :) Brawa dla młodych :) VeB!

8

Ładnie teraz Ansu :)

0

Nawet Junior debiut :D

1

Ale brama......

1

Vidal 5:1 :D Manita :D

0

Ansu, a jednak :)

0

Jadą w drugiej połowie aż miło :D

0

Albaaaaaaaa goooooool :D

0

Perez gooooooooooool :)

1

Jaka cieszynka hahaha :D

1

Co za goooooooooooool!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?