Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Leo wie, że z Ney mogliby zdziałać o wiele więcej, najbardziej wygrana w LM.
1
Dokąd ten świat zmierza, może niech go sobie kupią jeszcze jako gospodynię domową.
0
ZP? Niech on się zabierze w końcu za grę na boisku, słuchać ludzi z klubu też by się przydało.
0
Zajebiście, tracimy punkty z beniaminkiem, ależ słabe rozpoczęcie sezonu. Poza trafionymi zmianami, to nic nie zasługuje na pochwały w tym meczu. Oby to wszystko się zmieniło i wrócili na właściwe zwycięskie tory. VeB!
2
Perez coś Ty narobił chopie...
36
Szkoda też Matsa, bo znowu Zamora mu ucieknie :/ Na ten moment już 5 bramek straconych a Oblak zero..
0
Widać że brakuje Messiego i Suareza
0
Ehh :/ zostało nam 10 minut
1
Karny, ja pierdziele
1
Piękna obrona Matsa
3
Perez pięknie, 2 asysta!:)
2
Arthur!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2
Pięknie zaczęli.
0
Jazda Barca po 3 pkt. Vamosss!
0
Całe szczęście że nie ma tak łatwo z transferem Neymara, niech się to już zakończy. Będzie spokój.
0
Może jeszcze połowę składu oddajmy za Neymara..
6
Dobrze gość mówi, mądre słowa.
2
150 mln + Dembele no chyba ich zdrowo popierdzieliło, według mnie za dużo to wyniesie, ale cóż, ja tam nie płacę..
5
Fajnie że otrzymał szansę, oby częściej :)
0
Świetna druga połowa w wykonaniu naszych :) Brawa dla młodych :) VeB!
8
Ładnie teraz Ansu :)
0
Nawet Junior debiut :D
1
Ale brama......
1
Vidal 5:1 :D Manita :D
0
Ansu, a jednak :)
0
Jadą w drugiej połowie aż miło :D
0
Albaaaaaaaa goooooool :D
0
Perez gooooooooooool :)
1
Jaka cieszynka hahaha :D
1
Co za goooooooooooool!!!