5

Mógł zmienić Suareza, wtedy Antoine na atak a Dembele skrzydło.

1

Kurde, zaliczona jako samobójcza, nadal musi się przełamać.

0

W końcu Suarez!!!!!!! :D

1

Hahaha co za wstyd :D

2

Na siłę szukanie byle nie strzał, jakie to prawdziwe.

2

Ter Stegen to kocur.

5

Suarez, masakra...

0

Leoooooooooo goooooool :)

0

Trzeba to wygrać. Vamooss Barca!

0

Dramat, co ten zarząd odwala. Kompromitują klub.

4

To mamy lidera, teraz go tylko nie oddać już do końca :)

0

Brawo!!! haha :D

11

@KSSniper Jest jego fanem, bo La Liga dzięki niemu zyskuje dużo. Odszedł Ronaldo, to został mu Leoś.

1

@krystus48 Szkoda tego jak się chcieli go pozbyć jako karty przetargowej.

4

Dobrze gada, szczególnie o tym ostatnim jeśli chodzi o plany w drużynie.

8

Super wywiad. Oby Leo zakończył jednak karierę w Barcelonie, niech gra i cieszy nas jeszcze przez wiele sezonów.

3

Żenada, jedna wielka banda nieudaczników.

28

Pique to geniusz, alergia na ich koszulki :D

2

Przy obecnym duecie Arthur- de Jong będzie mu bardzo ciężko to zmienić. Mimo wszystko szkoda że tak to wygląda. Zawsze dawał z siebie 100%.

17

Leo na zdjęciu: spokojnie, zrobi się :D

0

@Sebaaa Chłopie, wiele osób wie że ta kartka była niesłuszna, nawet były sędzia się wypowiedział na ten temat, widzę że tylko Ty masz inne zdanie.

45

Nie powinien się nią przejmować, bo nie otrzymał jej słusznie, tylko z głupoty Lahoza.

2

Niech się odwołuje klub, a Lahoz niech wypierdziela już ze sceny.

3

Dobry mecz, na zero z tyłu :) VeB!

6

Co nie zniszczy wirus FIFA, to zniszczy wirus Lahoz :D

9

Czerwona dla Arujo kpina, walka ciało w ciało, oby się klub odwołał.

5

Dwie czerwone, odwołanie musi być!

0

Nawet nie było faulu, Lahoz co za .....

1

To się załatwił Dembele

2

Haha Pique chciał, chciał i w końcu dostał :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?