Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Leoooooooooooo :)
2
Lewy 8? No kiepsko.. Zdecydowanie wyżej powinien być, chociaż w 5...
1
Bardzo dobra decyzja, w końcu coś zaczynają myśleć. Niech grają młodzi.
1
Są 3 punkty i odzyskujemy pozycję Lidera. VeB!
2
Leoooooooooooooooo goooooooooooooooool!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Mats jest niesamowity...
3
Szkoda go, ale wydaje mi się że tak będzie w kółko - co wróci to znowu kontuzja.. Trzeci sezon i poza przebłyskami w niektórych meczach, to reszta nic szczególnego jak na takiego piłkarza z takim talentem. Dodatkowo nie kosztował 50 mln.
2
Genialny transfer, szkoda że inne za ogromną kasę takie nie były.
0
Ciekawe ile tym razem będzie przerwy...
2
To jest właśnie tryb oszczędności.
1
Szkoda, mogło być do zera...
3
Wiedziałem że będzie strzelał :D
0
Leo jaka piłka :)
0
Antoine gooooooooool :D
0
hahahahaha :D Nieźle :D
0
Leooooooooooooo gooooooool :)
0
Gooooooooooool Suarez.
25
Szkoda jedynie tego, że schodził z boiska ze łzami w oczach, a kibice dodatkowo gwizdy w jego stronę.
1
Popłakał się chyba jak schodził.
2
To jest po prostu masakra, co za nieudany transfer...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Oby rozegrali dobry mecz i zdobyli 3 pkt. Ale cudów z gry pewnie nie ma co się spodziewać, jak zawsze.
0
@DawidekFCB Tak zrobię, bo dziś grill więc szkoda byłoby :)
6
Nie oglądałem nawet pierwszej połowy, bo tak jak mówiłem kiedyś nie mam tego zapału jak kiedyś że nawet minuty nie mogłem się spóźnić, wszystko przez Valverde. Czytając Wasze komentarze teraz to nawet nie odpalam drugiej połowy :) Po co się denerwować i patrzeć na tego nieudacznika który tylko kuca.
32
Już 5 lat? Oo kurde, kiedy to zleciało...
7
Pewnie, najlepiej sprzedać, później będą bulić za niego ogromna kasę. Janusze biznesu.
4
Dawać Mbappe :D Eh o czym ja marzę.. ale na szczęście za marzenia się nie płaci :)
0
Leoś pojawił się zdecydowanie wyżej i już to inaczej wygląda :)
16
Skoro mu brakuje czasu to niech kończy grać w piłkę, młody Tobido czeka tylko aby wskoczyć do składu, lub Arujo.
9
Nie wiem co tam się odpierdziela w tym klubie.