0

Ja pierdziele. Brawo!!!!!!!!!

1

Suarez Ty dziku.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Latający Neto. Uff.

1

Frenkie coś Ty narobił...

0

Kurs był @2,60 na Barce, kto zagrał będzie pewnie liczył kasę :D

0

Suarez jaka piła!

0

Arturo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

W końcu! Suarez!

2





Ktoś jedzie ze mną po Valverde???

1

@Encore Teraz większą.

4

Liverpool zrobiłby z nas miazgę.

4

I dlatego nie oglądam już tak jak kiedyś spotkań Barcy, jeden człowiek wszystko zepsuł.

1





Podsumowanie.

4

A było tak przyjemnie bez spotkań Barcy Valverde.

1

Valverde wypad już z tej Barcelony!!

0

Hahaha nieźle :D

0

Pique będzie dziś miał potężną dawkę symfonii dla uszu :D

1

Mam nadzieję, że nie będę się zbyt bardzo denerwował podczas meczu.

5

@Teletubis Crunchips Chakalaka Smak Afryki

1

4

Znowu się zaczyna ta cała szopka. Jak on przyjdzie, to Ansu już sobie kariery w FCB nie zrobi, prędzej odejdzie.

0

@norbi77 Tak wiem że 80%, ważne że liczą też weekend.

0

@Maker0 Wtorek już pracujący, tylko poniedziałek mi chodziło że L4 łapało.

0

@Maker0 Taa 20 zł, na pewno nie u mnie, jeszcze od tego odjąć trzeba. To dziwne że ja za 5 dni tracę 4 stówy.

0

@norbi77 Jak byłem u lekarza, to dostałem chorobowe od czwartku do wtorku, czyli w sumie 5 dni i sobotę, niedzielę tak samo.

0

@Odesseiron Dzięki za odpowiedź.

0

@Odesseiron To nie opłaca się z takim L4, traci się w ciul kasy.

0

@Odesseiron To w końcu nie wiem już sam, czy zostało mi to dobrze policzone czy źle.

0

@Bykunn No mam płatne na godzinę, 40 tygodniowo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?