Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja pierdziele. Brawo!!!!!!!!!
1
Suarez Ty dziku.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Latający Neto. Uff.
1
Frenkie coś Ty narobił...
0
Kurs był @2,60 na Barce, kto zagrał będzie pewnie liczył kasę :D
0
Suarez jaka piła!
0
Arturo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
W końcu! Suarez!
2
Ktoś jedzie ze mną po Valverde???
1
@Encore Teraz większą.
4
Liverpool zrobiłby z nas miazgę.
4
I dlatego nie oglądam już tak jak kiedyś spotkań Barcy, jeden człowiek wszystko zepsuł.
1
Podsumowanie.
4
A było tak przyjemnie bez spotkań Barcy Valverde.
1
Valverde wypad już z tej Barcelony!!
0
Hahaha nieźle :D
0
Pique będzie dziś miał potężną dawkę symfonii dla uszu :D
1
Mam nadzieję, że nie będę się zbyt bardzo denerwował podczas meczu.
5
@Teletubis Crunchips Chakalaka Smak Afryki
1
https://www.facebook.com/SPORTbible/videos/2390090611009529/
Podsumowanie VAR :D
4
Znowu się zaczyna ta cała szopka. Jak on przyjdzie, to Ansu już sobie kariery w FCB nie zrobi, prędzej odejdzie.
0
@norbi77 Tak wiem że 80%, ważne że liczą też weekend.
0
@Maker0 Wtorek już pracujący, tylko poniedziałek mi chodziło że L4 łapało.
0
@Maker0 Taa 20 zł, na pewno nie u mnie, jeszcze od tego odjąć trzeba. To dziwne że ja za 5 dni tracę 4 stówy.
0
@norbi77 Jak byłem u lekarza, to dostałem chorobowe od czwartku do wtorku, czyli w sumie 5 dni i sobotę, niedzielę tak samo.
0
@Odesseiron Dzięki za odpowiedź.
0
@Odesseiron To nie opłaca się z takim L4, traci się w ciul kasy.
0
@Odesseiron To w końcu nie wiem już sam, czy zostało mi to dobrze policzone czy źle.
0
@Bykunn No mam płatne na godzinę, 40 tygodniowo.