6

Jak się mówi A to trzeba powiedzieć B :) Abidal zapomniał :)

1

@damiano16398 Zapewne tak właśnie będzie, wtedy już ogłoszą go że jest najlepszy :D

28

Bez Messiego byście się co niektórzy popłakali, chyba nie wiecie ile on zrobił dla klubu :) Nie wiem jak można w ogóle myśleć aby wywalić go z klubu :D

0

Cyrk na kółkach, taki klub jak Barca.. a zrobiły się "pomyje".

0

Tak więc mamy opóźnioną bombę transferową :)

1

W taki sposób jak obecnie gramy, to z tą LM odleciał chyba trochę.

0

Czytam i oczy przecieram, to jest jakieś nieporozumienie, na niego już w Barcelonie nie ma na co liczyć nawet. Gość z talentem a zarazem ze szkła.

0

Lipnie że nie sprowadzili nikogo za El Pistolero.

0

Nie wierzę, to się nie dzieje naprawdę, oby to tylko było tak jak informuje COPE...

3

Messi King of the match :D

4

Aż strach się bać Napoli i Bilbao.

0

Hah jeszcze na koniec nam władowali.

1

Riki Puć :D Brawo Ansu :)

2

Nie poznaję dziś Leo.

2

Gdyby mu to siadło :D

4

Ciekawe o co Messiemu chodzi że nie podaje do Antka.

0

Ale mamy farta teraz.

2

Semedo co on gra dziś.

4

Oby tylko tak dalej Semedo grał.

2

Semedo jaka akcja, poprzeczka..

8

5 minut temu było: Zdejmijcie już tego Fatiego :D Teraz Ansu jest wielki :D

2

Messi ładnie współpracuje z młodym :D

0

Haha znowu Ansu :D

2

Między nogami skubaniec jeszcze mu posłał :D

0

Tak jest Ansuuuu brawo młody!!

0

Leo takie sytuacje zazwyczaj wykorzystuje :P

8

Rakieta strzał życia.

0

Kurde, ależ teraz zmarnowana okazja...

3

Ajjj Leo troszkę za słabo :D

3

Guns N’ Roses :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?