0

Kurna, no tylko nie Pique.

3

Nie dość że kadra słaba, to jeszcze w rewanżu go zabraknie.

4

Vidal, zajebiście....

0

Fati na 5 minut, ale słabo.

0

Miał po prawej 2 to nie podał.

0

Dobrze że mamy w bramce tego geniusza.

0

Antek gooooooooooool

3

Pamiętacie? Niszczyli wszystko na swojej drodze. Najlepsze zdjęcie.

https://zapodaj.net/c0da786fd85a8.jpg.html

16

Ale Neymar by tu zrobił robotę.

5

Żeby ta drużyna ponownie wygrała LM to potrzeba ogromnych zmian, z zarządu i kadrowych.

1

Zaczynamy przedstawienie.

1

Oby Setien miał udany debiut w LM w roli trenera, a nasi zagrali dobry mecz i uzyskali dobry wynik. Vamooos!

4

A niech sobie mówi co chce, ja uważam inaczej :)

2

@kkbarca Kurna, ależ oni się rozumieli, co za klepka między nimi. To była gra, klika szybkich podań, przeciwnik nie wie co się dzieje, i za chwilę akcja bramkowa. Szkoda że nie ma już tych czasów..

20

Ja pierdziele! Co jest kurde z tymi kontuzjami mięśni w naszym klubie?

20

Latający Big Sam :D Ależ wyskok :D

12

Kawka, przegląd prasy, informacja o przegranej Realu i Barcy która wskoczyła na fotel lidera :) Coś pięknego :)

37

Tak jest mamy ponownie lidera!!!! Piękny wieczór! Brawo Levante! :D

0

Pomyśleć że jeszcze niedawno mogło być -6 do Realu gdyby nie szczęśliwa wygrana z Betisem, a teraz po tak krótkim czasie mamy na chwile obecną +2 ;)

0

Strzelił i schodzi :D

3

Kapitalna bramka!

0

Goooooooool Levante :D

1

@patrykzmc2000 Jak na debiut to świetnie, miał udział przy dwóch bramkach. Grał 20 minut.

0

Włączyłem mecz, a zawsze gdy to robiłem to Real strzelał, oby tym razem tak nie było. Nie oglądam ogólnie ich spotkań, tylko w takich sytuacjach jak nasi mają szansę objąć fotel lidera.

47

Ostanie 6 spotkań w wykonaniu Leo
6 bramek
7 asyst
Miazga, po prostu najlepszy :)

11

To jego 1 mecz, zobaczymy co dalej, ale piękny debiut i w te kilkanaście minut naprawdę dużo zrobił :)

0

Pięknie Manita na CN :) Leo zmiażdżył dziś, Martin jak na debiut fantastycznie :) VeB!

4

Szkoda kurde że akurat mu nie wpadło po strzale.. ale udział w debiucie przy 2 bramkach w takim czasie jest genialny :)

1

Ale dzik z Martina ładnie :D

1

I cyk Leo gol a Martin asysta :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?