Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurna, no tylko nie Pique.
3
Nie dość że kadra słaba, to jeszcze w rewanżu go zabraknie.
4
Vidal, zajebiście....
0
Fati na 5 minut, ale słabo.
0
Miał po prawej 2 to nie podał.
0
Dobrze że mamy w bramce tego geniusza.
0
Antek gooooooooooool
3
Pamiętacie? Niszczyli wszystko na swojej drodze. Najlepsze zdjęcie.
https://zapodaj.net/c0da786fd85a8.jpg.html
16
Ale Neymar by tu zrobił robotę.
5
Żeby ta drużyna ponownie wygrała LM to potrzeba ogromnych zmian, z zarządu i kadrowych.
1
Zaczynamy przedstawienie.
1
Oby Setien miał udany debiut w LM w roli trenera, a nasi zagrali dobry mecz i uzyskali dobry wynik. Vamooos!
4
A niech sobie mówi co chce, ja uważam inaczej :)
2
@kkbarca Kurna, ależ oni się rozumieli, co za klepka między nimi. To była gra, klika szybkich podań, przeciwnik nie wie co się dzieje, i za chwilę akcja bramkowa. Szkoda że nie ma już tych czasów..
20
Ja pierdziele! Co jest kurde z tymi kontuzjami mięśni w naszym klubie?
20
Latający Big Sam :D Ależ wyskok :D
12
Kawka, przegląd prasy, informacja o przegranej Realu i Barcy która wskoczyła na fotel lidera :) Coś pięknego :)
37
Tak jest mamy ponownie lidera!!!! Piękny wieczór! Brawo Levante! :D
0
Pomyśleć że jeszcze niedawno mogło być -6 do Realu gdyby nie szczęśliwa wygrana z Betisem, a teraz po tak krótkim czasie mamy na chwile obecną +2 ;)
0
Strzelił i schodzi :D
3
Kapitalna bramka!
0
Goooooooool Levante :D
1
@patrykzmc2000 Jak na debiut to świetnie, miał udział przy dwóch bramkach. Grał 20 minut.
0
Włączyłem mecz, a zawsze gdy to robiłem to Real strzelał, oby tym razem tak nie było. Nie oglądam ogólnie ich spotkań, tylko w takich sytuacjach jak nasi mają szansę objąć fotel lidera.
47
Ostanie 6 spotkań w wykonaniu Leo
6 bramek
7 asyst
Miazga, po prostu najlepszy :)
11
To jego 1 mecz, zobaczymy co dalej, ale piękny debiut i w te kilkanaście minut naprawdę dużo zrobił :)
0
Pięknie Manita na CN :) Leo zmiażdżył dziś, Martin jak na debiut fantastycznie :) VeB!
4
Szkoda kurde że akurat mu nie wpadło po strzale.. ale udział w debiucie przy 2 bramkach w takim czasie jest genialny :)
1
Ale dzik z Martina ładnie :D
1
I cyk Leo gol a Martin asysta :D