Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Widać jak dla zespołu ważny jest El Pistolero, nawet jeśli czasami zawodzi. A po drugie nie mamy nikogo na jego miejsce..
8
Traore to świetnie pasuje do PL, u nas raczej by tak nie wymiatał, bo Barca ma swój styl. Lepiej niech zostanie w Anglii.
5
Pożegnanie to by się przydało z Tobą. Weź już wypierdzielaj z Barcelony, psujesz tylko ten klub.
4
Ciekaw jestem czy damy radę cokolwiek w tym sezonie wygrać. To nie jego wina, nie jest łatwo tak od razu wszystko poustawiać, tym bardziej że teraz w klubie non stop jakieś nowe cuda się dzieją. Ale dziś gra nie powalała z nóg.
0
Optymizm z taką grą.. jak my przejdziemy w LM z Napoli to będzie dobrze.
1
To wychodzenie spod pressingu coś im nie wychodzi.
1
@BarcaFan17 To jedno już z głowy... czułem że tak to się może skończyć.
2
Walczymy o Ligę i LM. Ale i tak na cuda nie ma co liczyć z taką grą.
0
Dziękuję, to by było na tyle.
0
Leooooo nieee :/
2
Jeszcze się przejechał po trawie :D
2
Antekk nieeeeeee coś Ty porobił teraz...
2
Aż dziwne że nie podał do Leo :P Sam Messi zdziwiony :D
1
@BarcaFan17 Może być i tak. Będzie jak będzie, na to wpływu zbytnio nie mamy, zobaczymy jak się to ułoży.
0
O Antek wchodzi, ciekawe jak to będzie wyglądać.
0
@BarcaFan17 Ale mi nie chodzi o ten mecz, ogólnie mówię, zaszliśmy w LM już w przeszłości tak daleko, niby pewny awans, a kompromitacja na całego. Ja zawsze będę za Barceloną, ale czasem to lepiej może i odpaść, PK to nie jest aż tak ważny, lepiej skupić się na LM, choć będzie piekielnie ciężko po tym co się dzieje.
0
@BarcaFan17 PO co mamy się kompromitować tak jak z Liverpool? Czy Romą? Tu trzeba zmian, ale to bardzo poważnych, zacząć od zarządu.
0
@Volk Będę bo robię to od 14 lat, i zawsze będę za Barcą, ale to co się dzieje to masakra.
0
Szczerze? To niech odpadną z tego PK, tego się nie da oglądać przecież i tak. Co za czasy nastały, co się porobiło z tą Barcą..
0
Nasz trener nie wytrzymał.
3
Ronaldo jak grał w Realu to potrafił irytować, ale Alba przechodzi samego siebie :D
0
Jeszcze kumpel Alba zarobił :D
0
Widać było że to z premedytacją zamierzone :D
2
Uuu Leo jaki agresor :D
2
Sytuacja wygląda tak, oni grają coś tam do siebie podają, no bo im płacą to nie wypada, ale żeby jakieś zaangażowanie to ni uja.
0
Pozbyć się obecnego zarządu, pożegnać niektórych zawodników, zrobić dobre transfery i można pomyśleć o trofeach.
0
My serio nic w tym sezonie chyba nie wygramy.
0
@jeykey1543 Dziwne również, o których się nigdy nie dowiemy. Np. Keirrison
, przekręt aż miło.
2
Oho zaczyna się, co za głupoty :D Nawet jeśli Messi jest wkurzony ostatnio, już widzę jak odchodzi z FCB. Pismaki muszą z czegoś żyć. Wykorzystali okazję do takich informacji.
1
Wróci do Barcy i zaś dylemat co zrobić. Od początku jakoś nie wierzyłem że oni go wykupią, przecież to sknery na kasę.