7

Widać jak dla zespołu ważny jest El Pistolero, nawet jeśli czasami zawodzi. A po drugie nie mamy nikogo na jego miejsce..

8

Traore to świetnie pasuje do PL, u nas raczej by tak nie wymiatał, bo Barca ma swój styl. Lepiej niech zostanie w Anglii.

5

Pożegnanie to by się przydało z Tobą. Weź już wypierdzielaj z Barcelony, psujesz tylko ten klub.

4

Ciekaw jestem czy damy radę cokolwiek w tym sezonie wygrać. To nie jego wina, nie jest łatwo tak od razu wszystko poustawiać, tym bardziej że teraz w klubie non stop jakieś nowe cuda się dzieją. Ale dziś gra nie powalała z nóg.

0

Optymizm z taką grą.. jak my przejdziemy w LM z Napoli to będzie dobrze.

1

To wychodzenie spod pressingu coś im nie wychodzi.

1

@BarcaFan17 To jedno już z głowy... czułem że tak to się może skończyć.

2

Walczymy o Ligę i LM. Ale i tak na cuda nie ma co liczyć z taką grą.

0

Dziękuję, to by było na tyle.

0

Leooooo nieee :/

2

Jeszcze się przejechał po trawie :D

2

Antekk nieeeeeee coś Ty porobił teraz...

2

Aż dziwne że nie podał do Leo :P Sam Messi zdziwiony :D

1

@BarcaFan17 Może być i tak. Będzie jak będzie, na to wpływu zbytnio nie mamy, zobaczymy jak się to ułoży.

0

O Antek wchodzi, ciekawe jak to będzie wyglądać.

0

@BarcaFan17 Ale mi nie chodzi o ten mecz, ogólnie mówię, zaszliśmy w LM już w przeszłości tak daleko, niby pewny awans, a kompromitacja na całego. Ja zawsze będę za Barceloną, ale czasem to lepiej może i odpaść, PK to nie jest aż tak ważny, lepiej skupić się na LM, choć będzie piekielnie ciężko po tym co się dzieje.

0

@BarcaFan17 PO co mamy się kompromitować tak jak z Liverpool? Czy Romą? Tu trzeba zmian, ale to bardzo poważnych, zacząć od zarządu.

0

@Volk Będę bo robię to od 14 lat, i zawsze będę za Barcą, ale to co się dzieje to masakra.

0

Szczerze? To niech odpadną z tego PK, tego się nie da oglądać przecież i tak. Co za czasy nastały, co się porobiło z tą Barcą..

0

Nasz trener nie wytrzymał.

3

Ronaldo jak grał w Realu to potrafił irytować, ale Alba przechodzi samego siebie :D

0

Jeszcze kumpel Alba zarobił :D

0

Widać było że to z premedytacją zamierzone :D

2

Uuu Leo jaki agresor :D

2

Sytuacja wygląda tak, oni grają coś tam do siebie podają, no bo im płacą to nie wypada, ale żeby jakieś zaangażowanie to ni uja.

0

Pozbyć się obecnego zarządu, pożegnać niektórych zawodników, zrobić dobre transfery i można pomyśleć o trofeach.

0

My serio nic w tym sezonie chyba nie wygramy.

0

@jeykey1543 Dziwne również, o których się nigdy nie dowiemy. Np. Keirrison
, przekręt aż miło.

2

Oho zaczyna się, co za głupoty :D Nawet jeśli Messi jest wkurzony ostatnio, już widzę jak odchodzi z FCB. Pismaki muszą z czegoś żyć. Wykorzystali okazję do takich informacji.

1

Wróci do Barcy i zaś dylemat co zrobić. Od początku jakoś nie wierzyłem że oni go wykupią, przecież to sknery na kasę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?