Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Lepiej podawać do Leo, jest spokojniejszy.. Dlatego właśnie Barcelona gra tak jak gra, sprowadza zawodników po 100 mln tylko po to, aby podawali do Messiego. Z takim podejściem to LM nie wywalczymy jeszcze długo. Leo sam nie uciągnie tego wózka.
3
Tak, tak, trzeba ich przeprosić, żeby się nie strzelili "foszka". Simeone by tutaj nie pogościł zbyt długo.
0
@michal321 Niestety, ale za rządów nieudacznika Bartomeu do tego nie dojdzie.
5
"Stara gwardia" nietykalna, a młodzi się marnują lub odchodzą. Źle się dzieje w tym klubie.
2
@Harnas2 Od tego jest asystentem aby to robić, ale weź to wytłumacz "starej gwardii" :) Niby wiele razy się tłumaczyli że szatnia nie rządzi, ale z każdym przypadkiem coraz mniej w to wierzę :)
66
Mieli taki luz z Valverde, to co się teraz dziwić że narzekają, śmiech na sali. Przyszło dwóch gości co chcą coś z robić z tą drużyną, ale tym którzy płaczą nie odpowiada to zupełnie, bo po co i tak już wszystko wygrali.
0
@masakrator05 Zapytaj łysego z brazzers :D
0
@tristan87 Postaram się dobrze to zainwestować.
0
@tristan87 Wow! Dzięki wielkie, nawet nie wiesz ile to dla mnie znaczy :)
0
@Kompletny Taki bazar powstał :)
4
@kamiVeB Owszem, dla niektórych tutaj zielone jest wszystkim :)
26
Gdy na LR sprzedają Messiego, to wiedz że coś się dzieje! :) Niesamowicie mi się humor poprawia gdy takie coś czytam :)
2
Ojejku trochę na nich pokrzyczał i już płacz? Dobrze zrobił, niech zapierdzielają na boisku, bo z taka grą to długo jeszcze nie zobaczymy zdobytej LM.
0
@kkbarca Niech pompują, byle pięknie pękł z City :D
1
Ten zwycięski projekt chyba jeszcze długo nie wejdzie w życie.
2
Wczoraj podczas meczu napisałem gdy Portugalczyk był na stadionie
A jutro plotki o możliwym powrocie Ronaldo do Realu haha :D
Teraz patrzę, a tu cyk, info: Cristiano Ronaldo chce wrócić do Realu? Jego przyjaciel jest tego pewien
:D
1
Trzeba liczyć na to że Betis i Bilbao sprawią kłopoty Realowi, no ale my musimy też znacznie lepiej grać i wygrywać. Real na bank straci punkty jeszcze, tylko pytanie co z nami.
0
I znowu nie mamy lidera.
1
Można wyłączyć.
0
Dawać to kurna na remis
1
Ja pierdziele, dlaczego :/
0
Jest i Martin. Vidal już wkurzony.
0
Jak dobrze że Pique tam był...
1
Mats Ty kocurze!!!!!!
0
A jutro plotki o możliwym powrocie Ronaldo do Realu haha :D
0
O nawet Ronaldo jest :D
0
Ale Arthur poszedł
0
Lahoz musi potwierdzić że jest obecny na boisku.
0
Szkoda że nie ma Martina mimo że dopiero dołączył, ale najważniejsze to wygrać dziś z odwiecznym rywalem. Vamooos!
16
Fajnie gdyby Martin zagrał jednak od początku, na Real by się ktoś silny z przodu przydał.