Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SonBarcaGoku Otóż to, dobrze piszesz.
2
@Chaoss Może dla Ciebie :) Ja mam wystarczająco dużo sprzętu by sobie radzić, trenować wszystkie partie :) Pewnie na siłowni lepiej, ludzie Cię obserwują, czekasz w kolejce :) A ja mam w domu spokój, można się idealnie skupić na treningu :)
20
Ja to mam tylko nadzieję, że Ter Stegen I Arthur zostaną w klubie.
2
@IronSanHybrid Panieee, daj spokój, szusza okropna.. Codziennie trzeba podlewać wszystko :/ A to dopiero koniec kwietnia.. A lato ma być bardzooo suche..
3
Jak to dobrze, że sprzęt do ćwiczeń mam w domu, nie trzeba siłowni na którą i tak nigdy nie chodzę, bo po co. A do fryzjera śmigam do znajomej :D Współczuję tym, co nie są w takiej sytuacji.. ;) Może co niektórzy dzięki temu odkryją w sobie nowy styl :D
15
Co za bezmózgi, pozbywać się Arthura, patola.
4
Nie jest zbyt mądrą decyzją pozbywanie się jego..
1
Podoba mi się jego podejście, oby dostawał swoje szanse.
0
@codemat Podróże Wojownika. Polecam
4
Haha genialne :D
2
Geniusz :) Ale ciary są gdy się to ogląda, komentator dobry :D
1
W przeszłości świetny obrońca, ale nie oszukujmy się, na dyrektora sportowego to się nie nadaje.
3
Niech wraca i zrobi porządek w tym klubie, dość już klub ucierpiał za kadencji obecnego zarządu z Bartomeu na czele. Jeśli nie on, to Víctor Font również dobra opcja.
7
@IronSanHybrid Wiesz, ja wbijam na główną z tego względu, bo są tam wszystkie artykuły z całego dnia, a na LR nie siedzę dużo, więc później musiałbym przewijać sporo tego, aby wyszukać artykuły, a czytać lubię. Ale w obecnej sytuacji, odechciewa się tam zaglądać.
7
@IronSanHybrid Człowiek wchodzi na główną, czyta, klika, ale no do tego nie da się przyzwyczaić.
58
Jak tak dalej będzie, to przestanę wchodzić na stronę główną i czytać cokolwiek. Przecież to jest jakieś nieporozumienie z tą tiki taką. Jeszcze te wypowiedzi Busquetsa, idealny pomysł żeby je tak umieścić, wygląda to beznadziejnie.
0
@ArterkHD Ja robię w domu wszystkie partie samymi hantlami, zmieniam ciężary tylko na poszczególne ćwiczenia i jazda, efekty są tylko trzeba chcieć. Do tego dużo białka, warzywa, węgle, tłuszcze. Jest mnóstwo ćwiczeń z hantlami.
1
@IronSanHybrid Dobre i to, zawsze to jakieś %% z bąbelków pepsi ha :D
1
@IronSanHybrid Pasuje to czymś dobrym przepić później, chyba że już przed południem pijesz :D Jakiś bimberek może :D
5
Zdrowych i Wesołych Świąt Wszystkim życzę :)
0
@deiw99 Nic się nie stało przecież, zdarza się każdemu ;)
4
@deiw99 Aż tak ciężko przeczytać?
Okładka Sportu prawdopodobnie nie pojawi się w Internecie w Wielki Piątek.
Okładka L'Esportiu prawdopodobnie nie pojawi się w Internecie w Wielki Piątek.
6
Co za gość, nie ma odwagi sam tego zrobić, a oczekuje tego od innych. On pierwszy powinien podać się do dymisji. Powinni na złość pozostać na swoich stanowiskach, nawet gdyby pozbawiono ich władzy.
0
Mam ubaw z takich informacji :D Dobry towar chyba ma :D
2
@Fartlow Dokładnie, każdy ma prawo wyrazić o płci przeciwnej swoje zdanie.
2
@Piotr89Sand Nie, tylko szczupłe.
55
Usuńcie Tiki Take z głównej, to wygląda okropnie. Skąd w ogóle taki pomysł.
2
https://www.facebook.com/codziennysucharr/videos/147417926655123/
:D :D :D
0
Wstyd trochę że człowiek miał piłkarzy za pazernych itp.,(choć niektóre przypadki są prawdą w sporcie jeśli chodzi o $$) no ale uczy się kolejny raz na błędach, bo w życiu zdarzają się i takie każdemu. Tak jak za kadencji Lucho i porażce z Sociedad, po której na koniec sezonu zdobyli tryplet. Fajnie że się jednak dogadali.
4
Śmiech na sali, co za pazerność na kasę, pokazują to idealnie.