Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Kurde, ja rozumiem że każdy chce otrzymywać takie pieniądze jak ma w kontrakcie, ale w takiej sytuacji żeby nie odpuścili to szkoda gadać, ciekawe którzy tacy pazerni na kasę.
0
Darmowy transport opału, masakra jakaś.
2
Ale urwał.... Szybko ta woda znika.
4
Piłkarski poker na Stopklatka właśnie się zaczął :) Chcieli 3-0 to będzie 3-0 :D
2
Z nudów obejrzałem Ragnaroka, nawet spoko :D Na końcu dobre jak ten kamieniarz mówi w statku: Uszkodzenia nie są poważne, jeśli fundamenty nie zostały naruszone, wszystko da się odbudować. Za chwilę BOOM - fundamenty szlag trafił, nic z tego :D
0
@Baaarca95 Do końca tygodnia.
0
@Baaarca95 Nie robią, pytają tylko co Ci jest, jak z infekcją to do nich tylko z maską swoją lub 5 zł, mi było potrzebne L4 więc na lajcie spisała co i jak, jakie leki i tyle.
0
@Baaarca95 Ja dziś, dzwoniłem po 30 razy, ale w końcu się udało.
5
Jeśli to faktycznie prawda, to zapewne Neymar wróci do Barcy tego lata. Zarząd pewnie nie będzie w takiej sytuacji szczędził kasy.
0
@HansLanda To jeśli masz zdolności by ich powstrzymać, to maszeruj do nich i zrób to, a nie psiocz tutaj. Ja takich nie posiadam, sam nie idę do kościoła skoro jest dyspensa, a co inni zrobią to ja na to wpływu nie mam.
0
@LaSTeR Wiesz, jedyna jeszcze nadzieja, że Ci starsi mają w domach jeszcze swoje dzieci, a Ci im wybiją z głowy chodzenie do kościoła na ten okres.
0
@LaSTeR Dajcie już spokój z tym kościołem, nikt Was nie zmusza chodzić, ja też co niedzielę jestem, ale skoro teraz udzielili dyspensy dla Wszystkich, to tym bardziej nie trzeba iść. Ludzie dostali ostrzeżenie o tym co może się stać, została udzielona dyspensa, co z tym ludzie zrobią ich sprawa.
0
@DawidekFCB Cóż, na głupotę niektórych osób nic nie poradzisz.
9
Szkoda że Alves już u nas nie gra, do tej pory byłby najlepszym PO w FCB.
3
Wiedzą, a wyjdzie jak zawsze czyli nic konkretnego. W klubie jak nie zacznie się od wymiany zarządu, to żadnej rewolucji nadal nie będzie.
3
W końcu Liverpool poległ, zajebiście :) Wisienka na torcie bo to LM :)
1
@seba1324 Podałem mu po prostu inną propozycję, niekoniecznie z Lays :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ArterkHD Crunchips Chakalaka Smak Afryki.
0
@bartek00717 Ja Sebastian :D To teraz jakaś flaszeczka chyba :D A no kulturka zawsze mile widziana :)
0
@bartek00717 Jaki tam Pan, tu każdy na Ty :P Ale taka prawda, jak się nie ma dodatkowo głupich gier i aplikacji to długo służy :)
4
@4drian0 Huawei. Jak się siedzi cały dzień na necie i yt to nie dziwne że niektórym na 1 dzień nie wystarczy. Ja sprawdzam co mam sprawdzić, jakaś muzyka, filmiki na yt czasem i dlatego mam tak długo. Baterie ładuje jak już się pojawia tylko 20%. Podsumowując, jak się dba to się ma.
0
@DaPi Kupowałem kilka miesięcy temu nowy telefon, osobiście rozładowałem do końca i podłączyłem dopiero, teraz mi bateria trzyma 3-4 dni. I to nie żeby sobie leżał, tylko często korzystam.
5
To nieźle się zapowiada mecz, powtórka z rozrywki (Las Palmas).
0
Wiem, że to lubicie :D
0
Ale ten lider się zmienia ostatnio, dobrze że dla nas z pozytywnym skutkiem :D
0
Pięknie Betis :D Ponownie lider dla nas :D
1
https://i.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/052/934/2wfqtrd.jpg?1318992465
Pamiętam jak wcześniej były jeszcze kiepskie serwery, to gdy wywaliło stronę pojawiało się na głównej takie coś :D W sumie to wczoraj tak się oglądało mecz jak Busquets na gifie.
9
Najgorsze? Nudne już podawanie non stop do Ter Stegena.
0
Ale pomyje ten dzisiejszy mecz, co za czasy nastały. Spalony na koniec i wymęczona wygrana po karnym. No po prostu żenada.