Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Naprawdę wcale się nie zdziwię, jeśli Leo odejdzie z Barcy.
1
Barcelona dawniej gwałciła Wszystkich, teraz Barce gwałcą.
0
To jest masakra, co ten Bayern z nami robi.
2
Puig ława, Ansu ława, a idź pan w ciul z takim czymś.
0
Cóż, Barca nie ten poziom co Bayern.
0
Tragedia, możemy się pożegnać z LM, kolejny raz.
0
@cules100pro A no właśnie, fajnie gdyby grał od początku.
3
Messi musi zaczynać od połowy, bo nie ma kto... Jak tu ma być dobrze?
0
Nosz kurna, dlaczego :/
0
Ja pierdziele, ale blisko było
0
Hhahaha coś pięknego :D
0
Piękny początek......
0
Cóż, zobaczymy jak to będzie funkcjonować na boisku. Obyśmy przeszli dalej, Vamooos!
0
Dobrze że nasi przeszli dalej. VeB!
0
Ależ mnie Setien dziś wkurzył z tymi zmianami.
17
Puig ostatnio tak zajebiście gra, i nawet nie zagra nic, co za kurna żenada.
3
Cóż za doskonała zmiana.
1
Żenada, 1 zmiana, szkoda Puiga i Ansu.
0
Rychło w czas ze zmianą.
3
Ale zmiany... młodzi czekają :/
3
Kurde, głupi faul Rakiety.
0
I Napoli karniak
2
Pisałem, że Leo sobie odrobi :D El Pistolerooooooo :D
2
To powinien być karny.
0
Cóż, Leo zaraz sobie odrobi :D
2
Zagranie ręką hahahahaa
1
Leoooooooooooo mamy to!!! :D
0
Poszedł jak dzik :D
0
Leoooooooo co za goooooool!!!!!!!!!!!!!
1
Lenglet gooooool :D