0

Naprawdę wcale się nie zdziwię, jeśli Leo odejdzie z Barcy.

1

Barcelona dawniej gwałciła Wszystkich, teraz Barce gwałcą.

0

To jest masakra, co ten Bayern z nami robi.

2

Puig ława, Ansu ława, a idź pan w ciul z takim czymś.

0

Cóż, Barca nie ten poziom co Bayern.

0

Tragedia, możemy się pożegnać z LM, kolejny raz.

0

@cules100pro A no właśnie, fajnie gdyby grał od początku.

3

Messi musi zaczynać od połowy, bo nie ma kto... Jak tu ma być dobrze?

0

Nosz kurna, dlaczego :/

0

Ja pierdziele, ale blisko było

0

Hhahaha coś pięknego :D

0

Piękny początek......

0

Cóż, zobaczymy jak to będzie funkcjonować na boisku. Obyśmy przeszli dalej, Vamooos!

0

Dobrze że nasi przeszli dalej. VeB!

0

Ależ mnie Setien dziś wkurzył z tymi zmianami.

17

Puig ostatnio tak zajebiście gra, i nawet nie zagra nic, co za kurna żenada.

3

Cóż za doskonała zmiana.

1

Żenada, 1 zmiana, szkoda Puiga i Ansu.

0

Rychło w czas ze zmianą.

3

Ale zmiany... młodzi czekają :/

3

Kurde, głupi faul Rakiety.

0

I Napoli karniak

2

Pisałem, że Leo sobie odrobi :D El Pistolerooooooo :D

2

To powinien być karny.

0

Cóż, Leo zaraz sobie odrobi :D

2

Zagranie ręką hahahahaa

1

Leoooooooooooo mamy to!!! :D

0

Poszedł jak dzik :D

0

Leoooooooo co za goooooool!!!!!!!!!!!!!

1

Lenglet gooooool :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?